آی.تی.تاچ IT-Touch - تولید مانیتور صنعتی - مانیتور صنعتی تاچ اسکرین - مانیتور لمسی - صندوق فروشگاهی - اتوماسیون صنعتی - مانیتورینگ - تاچ اسکرین صنعتی
آی.تی.تاچ IT-Touch - تولید مانیتور صنعتی - مانیتور صنعتی تاچ اسکرین - مانیتور لمسی - صندوق فروشگاهی - اتوماسیون صنعتی - مانیتورینگ - تاچ اسکرین صنعتی
مدیریت: کامبیز ابوطالب
مانیتور صنعتی  - آی تی تاچ - IT-Touch
تهیه و تولید مانیتور صنعتی
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 11
آدرس:
خیابان جمهوری، بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه همکف واحد 20
وب سایت رسمی:

it-touch
تولید مانیتور تاچ اسکرین صنعتی
در ابعاد مختلف با قاب یکپارچه فلزی
مناسب برای صندوق فروشگاهی، کیوسک اطلاع رسانی، پایانه های بانکی
محیط های صنعتی و کارگاهی
دستگاههای صنعتی
خطوط تولید
تاچ اسکرین مقاومتی و خازنی
مانیتور لمسی 10 اینچ مانیتور لمسی 17 اینچ
مانیتور لمسی 15 اینچ مانیتور لمسی 19 این

it-touch سازنده مانیتور های صنعتی
در سایزهای 10",15",17",19"


کاربرد مانتیور صنعتی آی تی تاچ

دستگاه های کنترل و کنترلر صنعتی آزمایشگاهی و کارگاهی و هر دستگاهی که خروجی تصویر را دارا میباشد و خواستاراستفاده از مانیتور به عنوان یک دستگاه ورودی میباشد به طوری که مانیتور تاچ اسکرین توانایی جایگزینی ماوس و کیبرد را داراست مانند دستگاه های CNC و HMI و... کیوسک های بانکی (ATM , ... ) ,کیوسک های  اطلاع رسانی و نمایشگاهی که بخواهند از مانیتور لمسی به عنوان واسط سخت افزاری خود و مشتریان استفاده نمایند.

دستگاه های فروشگاهی و صندوق های فروش میتوانند زمان فرآیند فروش خود را با این مانیتور ها کاهش داده و دقت کاربران فروش را بالا برده و به بهره وری فروشگاه خود کمک نمایند.

لازم به ذکر است پنل تاچ مانیتور های آی تی تاچ ( تاچ اسکرین مقاومتی ) به نحوی میباشد که شما میتوانید با دست خیس ، دستکش و حتی اشیا هم عمل تاچ را انجام دهید. از دیگر خصوصیت های مانیتور صنعتی نسبت به مانیتور های معمولی قاب فلزی و همچنین امکان استفاده در محیط های سرباز میباشد مانیتور های ما مقاوم در برابر ضربه میباشد و پنل تصویر آن دارای استاندارد IP65 میباشد.

 قاب فلزی مانیتور صنعتی این امکان را نیز فراهم آورده که شما قادر به نصب بر روی دیوار ، روی میز و همچنین نصب از کنار برای استفاده داخل کیس های صنعتی ، رک و سایر وسایل صنعتی را دارا باشید.

  " برای اطلاعات بیشتر از مانیتور صنعتی جدید ما دیدن فرمایید "

اتوماسیون صنعتی چیست؟

اتوماسیون صنعتی برای انجام کارهایی از جمله تاریخی به صورت دستی انجام می شده است ، از سیستم ها و تجهیزات کنترلی همچون نرم افزار رایانه و روبات ها استفاده می کنند. اتوماسیون صنعتی به طور خودکار تجهیزات صنعتی را کار می کند ، به گونه ای سطح درگیری اپراتور و نظارت مورد نیاز را کم می کند. سیستم های اتوماسیون صنعتی معمولاً از حلقه های بازخورد و برنامه های حسی تشکیل شده اند.

آی تی تاچ، تولید مانیتور صنعتی تاچ اسکرین، اتوماسیون صنعتی، صندوق فروشگاهی

برچسب ها:

تصاویر