کاندوئیت برق -تجهیزات سینی کابل - کاتالوگ سینی کابل - سایز لوله کاندوئیت - سینی کابل 10 - سینی کابل - نردبان کابل - سینی و نردبان کابل - تولید کننده - تولید کننده سینی و نردبان کابل - سینی کابل گالوانیزه - قیمت سینی کابل - قیمت نردبان کابل - سینی کابل چیست - نردبان کابل چیست - مشخصات فنی سینی کابل - سینی کابل ارزان - درب سینی کابل - رابط سینی کابل - سینی کابل GRP - محاسبه سایز سینی کابل - لیست قیمت سینی کابل - لیست قیمت نردبان کابل - فروش اینترنتی سینی کابل - سینی کابل استاندارد - سینی کابل عالم افروز - سینی کابل 20 - انواع سینی کابل - سینی کابل و متعلقات
مدیریت: منصور باصفا
تولید کننده سینی و نردبان کابل لوله های برق فلزی


شماره تماس:
02333683977
فکس:
02333683978
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 7
آدرس:
-
وب سایت رسمی:

تولید کننده سینی کابل و نردبان کابل

سینی کابل یا Cable tray یک وسیله است که جهت منتقل کردن کابل های برق استفاده می شود. سینی برق وسیله ای است که در سایز های مختلفی در حالات اتصالات عمودی و افقی که جنسی نظیر گالوانیزه نیز دارد تولید می شود. سینی کابل در نوع PVC ساخته می شود که در مقایسه با فلز گالوانیزه شامل مزایا و معایب زیادی می باشد که در ادامه مطلب سینی کابل چیست و تولید کننده سینی کابل و نردبان کابل در سینی کابل عالم افروز به آن خواهیم پرداخت.

تولید کننده سینی کابل

از انواع اتصال سینی کابل می توان به مواردی مانند زانوی سیمی فلزی، سه راهی سینی فلزی، چهارراهی سینی فلزی و رابط سینی فلزی اشاره کرد که تمامی این موارد جزو اتصالات سینی کابل می باشند. در اصل سینی فلزی در محل های اتصالاتی که سینی کابل استفاده می شود معمولا کابل ها حرارت زیادی تولید می کنند.

سینی کابل گالوانیزه

سینی کابل فلزی از انرژی الکتریسیته برای خنک کردن هوا استفاده می کنند. اتصالات سینی کابل معمولا از مواد اولیه خود سینی کابل ساخته می شود و این اتصالات سینی کابل مانند خود سینی کابل از صخامت و کیفیت بالایی برخوردار است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

قیمت سینی کابل

معمولا سینی های کابلی فلزی از ورقی که از کابل اصلی خود سبک تر است و در مدل های پانچ شده و بدون پانچ تولید می شود. در سینی های فلزی می توانید از واشر های لاستیکی مخصوص استفاده کنید و این اقلام لاستیکی را سفارش دهید تا از کابل های شما محافظت کند.

سینی کابل چیست

انواع سینی های کابلی که تولید و عرضه می شوند عبارت است از سینی کابلی های بدون پانچ، پانچ دار، شش خم و چهار خم که در سینی های کابلی به طور کلی از ورق گالوانیزه گرم استفاده می شود تا از زنگ زدگی داخلی یا بیرونی سینی کابلی جلوگیری کند.

مشخصات فنی سینی کابل

معمولا مشخصات محصول هایی تولیدی نظیر سینی کابل به گونه ای است که نام کارخانه ای که که سینی کابلی را تولید و عرضه کرده است بر روی سینی کابلی ثبت می گردد و پس از بسته بندی شدن سینی کابلی در کارخانه مخصوص تولید آن به انبار های کارخانه جهت بارگیری ارسال می شود.

سینی کابل ارزان

یکی از مسائل و مشکلاتی که در تاسیسات لوله کشی به وجود می آید دسترسی نداشتن افراد به کابل ها و سیم های لوله کشی شده است. سینی کابلی این مسئله را به طور کامل حل کرده است به گونه ای که امروزه سینی کابلی یکی از مهم ترین تجهیزات در نسل جدید تاسیسات برقی و ساختمانی می باشد.

درب سینی کابل

طراحی سینی کابل عالم افروز به گونه ای است که در ایجاد حفره های پی ریز و انتقال جریان هوا به سیم ها و کابل های نقش دارد و از داغ شدن کابل ها جلوگیری می کند. شما با استفاده از تکنولوژی سینی های کابل و اتصالات سینی کابل به راحتی می توانید هزینه برق کشی را برای خودتان تا 70 درصد کاهش دهید.

رابط سینی کابل

همان طور که در مطالب قبلی توضیح دادیم با استفاده از سینی های کابل و اتصالات سینی کابل و بکار بردن این فناوری در برق کشی ساختمانی شما دسترسی بسیار ساده تری به برق کشی خانه خود دارید و به راحتی هر گاه بخواهید می توانید با استفاده از سینی های کابل و اتصالات سینی کابل تفاوت هایی در سیستم برق کشی ساختمان یا منزل خود ایجاد نمایید.

سینی کابل GRP

یکی دیگر از مزیت های سینی های کابل و اتصالات سینی های کابل سیستم ایمنی آن است. بخش داخلی سینی کابلی باید به طور کامل صاف باشد تا از خسارت های مختلف و صدماتی که ممکن است کابل ها و تجهیزاتی که در برق خانه ممکن است ببینند جلوگیری کند و به طور کلی کابل کشی را آسان تر کند.

محاسبه سایز سینی کابل

سینی کابل به طور معمول توسط دستگاه های CNC پانچ می شود و خم کردن این سینی های کابلی و اتصالات سینی های کابلی با نردبان کابل انجام می شود که دستگاه مخصوص آن به صورت اتوماتیک کار می کند.

لیست قیمت سینی کابل

برای خرید سینی کابلی و اتصالات سینی کابلی باید ظرفیت مورد نیاز سینی کابل به ضخامت، طول و عرض مورد نظر آن دقت کرد زیرا سینی های کابلی در هنگام تولید ظرفیت تحمل بار زیادی را باید داشته باشند.

فروش اینترنتی سینی کابل

جهت خرید و فروش اینترنتی سینی کابل، سینی کابل استاندارد، سینی کابل 20، انواع سینی کابل و سینی کابل و متعلقات به فروشگاه سینی کابل عالم افروز مراجعه کنید.

سینی کابل استاندارد

جهت خرید بهترین و با کیفیت ترین سینی کابل GRP، رابط سینی کابل، درب سینی کابل، سینی کابل ارزان، مشخصات فنی سینی کابل، قیمت سینی کابل و سینی کابل گالوانیزه به فروشگاه تولید کننده سینی کابل و نردبان کابل مراجعه نمایید.

سینی کابل عالم افروز

سینی کابل جزو تجهیزاتی است که در اندازه های مختلفی در حالت های اتصالات عمودی و افقی که از جنس گالوانیزه گرم است تولید می شود. سینی کابل نوع PVC نیز تولید می شود که در مقایسه با فلز گالوانیزه گرم حاوی مزایا و معایب بسیاری است که در ادامه مطلب تولید کننده سینی کابل و نردبان کابل به آن خواهیم پرداخت.

سینی کابل 20

جهت خرید انواع سینی کابل 20، سینی کابل گالوانیزه، قیمت سینی کابل، سینی کابل استاندارد، لیست قیمت سینی کابل و سینی کابل GRP به تولید کننده سینی کابل و نردبان کابل مراجعه نمایید.

انواع سینی کابل

اگر قصد خرید هرگونه درب سینی کابل، مشخصات فنی سینی کابل، محاسبه سایز سینی کابل و رابط سینی کابل را دارید به تولید کننده سینی کابل و نردبان کابل مراجعه نمایید.

سینی کابل و متعلقات

این وسیله ها مانند سینی کابل و متعلقات آن به طرزی طراحی شده اند که در صورت استفاده در برق کشی می توانند تا سالهای زیادی دوام بیاورند و در فاصله های طولانی مورد استفاده قرار بگیرند. جنسی که در ساخت و تولید این سینی های کابل و متعلقات آن استفاده می شود. برای دیده شدن در گوگل کلیک کنید. 

سینی کابل

جهت خرید انواع سینی کابل، لیست قیمت سینی کابل، محاسبه سایز سینی کابل، رابط سینی کابل و مشخصات فنی سینی کابل به تولید کننده سینی کابل و نردبان کابل مراجعه نمایید.

 

برچسب ها: