آش و حلیم سعید | منطقه 2
آش و حلیم سعید | منطقه 2
مدیریت: سعید محمدپور
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 2
آدرس:
تهران ، سعادت آباد، ضلع شمال شرقی میدان کاج، جنب بستنی سنتی پلاک 75
وب سایت رسمی:

آش و حلیم

آشکده سعید که چندین سال است با نام سید مهدی در منطقه سعادت آباد فعالیت داشت، با ثبت برند با نام مدیر مجموعه به کار خود با کیفیت بهتر ادامه خواهد داد. حتما تا بحال به دور میدان کاج نگاهی انداخته اید و آش و حلیم خوش طبخ آن را دیده اید بسیار نام‌آشنا با پرسنلی حرفه‌ای که یکی از بی‌رقیب‌ ترین آش‌ فروشی‌های شمال غرب تهران می‌باشد. هر روزه با بهترین و خوشمزه‌ترین حلیم، آش دوغ، آش رشته و شله قلمکار پذیرایی مفصل را از هموطنان عزیزایرانی به عمل می‌آورد. حتی شاید بتوان گفت که هم آش و حلیم این مجموعه از بهترین های تهران میباشد.

آشکده سعید تهران، سرویس بیرون‌بر هم داشته و می‌توانید آش‌ها و حلیم‌های خوشمزه این مکان را در خانه نیز نوش‌جان نمایید. باید بگوییم که قیمت‌های این آشکده نیز بسیار مناسب بوده و با پرداخت هزینه‌ای معقول می‌توانید از طعم غذاهای بی‌نظیر دارچین نهایت لذت را ببرید.


اینستاگرام

اش و حلیم

آش و حلیم، دو غذای سنتی محبوب و خوشمزه که از دوران قدیم جایگاهی بسیار ویژه در سفره ایرانیان دارد و همین طور یکی از محبوب ترین انتخاب های مردم است. حلیم غذایی کامل تهیه شده از گوشت گوسفند یا گوشت گوساله در بلغور گندم است که با طعم دهنده های شیرین و معطر خورده میشود، اما آش دنیای خوشمزه تری دارد. همه نوع آش لذیذ و خاص و دوست داشتنی. آش بسیار شبیه به سوپ اروپایی ها هست که مواد اصلی آن سبزیجات خوش طعم و معطر در کنار حبوبات پر از پروتئین، فیبر و آهن است. در کنار سبزیجات دیگر و گوشت های سفید و قرمز که ترکیب هر کدام از این مواد می تواند نوع دیگری از آش را به وجود آورد.


                                                                                                                                


----------------------------------------------
توضیحات تکمیلی:
 آش و حلیم سعید - آش دوغ - آش شله قلم کار - آش رشته - آش و حلیم - آبمیوه بستنی - عدسی - افطاری - بستنی سنتی - بهترین صبحانه در منطقه 2