آزمایشگاه تشخیص طبی
آزمایشگاه پاتوبیولوژی و مرکز جراحی افرا - آزمایشگاه پاتولوژی در منطقه 3 - آزمایشگاه تشخیص طبی پاسداران - آزمایشگاه پاتوبیولوژی پاسداران
مدیریت: دکتر قاسم میراعلمی
آزمایشگاه پاتوبیولوژی تخصصی وفوق تخصصی
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 3
آدرس:
تهران ، پاسداران ، خیابان کلاهدوز ، تقاطع خیابان اختیاریه ، مرکز جراحی افرا، پلاک: 81 طبقه 3
وب سایت رسمی:

آزمایشگاه پاتوبیولوژی افرا

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی  و ورود انواع تجهیزات آزمایشگاهی مدرن امروزه سطح انجام انواع آزمایش های پزشکی گسترده شده است. یکی از انواع آزمایش های پزشکی، آزمایش پاتوبیولوژی می باشد که این آزمایش خود دارای دو بخش شامل پاتولوژی و تشیص طبی است.

در شهری پر جمعیتی چون تهران پیدا کردن یک مرکز جراحی و آزمایشگاه پاتوبیولوژی کاری سخت و دشوار است. در این جا ما به شما مرکز جراحی افرا را معرفی می کنیم.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی افرا با دارا بودن کادری مجرب و متخصص بیش از 15 سال است که در زمینه بالینی و پاتولوژی فعالیت درخشان دارد. این آزمایشگاه تشخیص طبی با مجهز بودن به انواع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی مدرن و به روز و همچنین استفاده از بهترین و جدیدترین کیت های آزمایشگاهی پاسخگو مراجعین محترم در کمترین زمان می باشد.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی و آزمایشگاه تشخیص طبی افرا مجهعز به بخش های مختلفی می باشد که این امر راحتی را برای مراجعین به همراه آورده است. از جمله مهم ترین بخش های آزمایشگاه افرا شامل موارد زیر است:

میکروب شناسی

هورمون شناسی

هماتولوی

ایمنی شناسی

و....

---------------------------
کلمات کلیدی:
بهترین آزمایشگاه پاتوبیولوژی تهران
آزمایشگاه پاتوبیولوژی در منطقه 3
آزمایشگاه پاتوبیولوژی در پاسداران