تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی
مرکز تصویربرداری پزشکی فرمانیه
مدیریت: آقای فرقانی
رادیولوژی ، سونوگرافی و مرکزسنجش تراکم استخوان، طرف قرارداد بیمه ها، همه روزه صبح ها:8-12/30، بعد ازظهر:15-19/30، پنج شنبه ها:فقط صبح (ماموگرافی(CR)، پانورکس(DR)، تک دندان(DR)، رادیوگرافی(CR)، سفالومتری(DR)، سنجش تراکم استخوان، سونوگرافی ترانس واژینال، سونوگرافی های روتین، سونوگرافی داپلر رنگی عروق

دستگاه سنجش تراکم استخوان این مرکز با مارک hologic  محصول کشور آمریکا ( آخرین مدل) در این مرکز نصب شده است.
اینستاگرام
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 1
آدرس:
تهران ، خیابان پاسداران ، ابتدای شهید لواسانی(فرمانیه) ، روبروی باشگاه فرمانیه ، ساختمان پزشکان 222 فرمانیه پلاک: 5 طبقه 1
وب سایت رسمی:


بهترین رادیولوژی مرکز سونوگرافی مرکز سنجش تراکم استخوان فرمانیه پاسداران

 

  • بهترین رادیولوژی در خیابان پاسداران
  • مرکز سونوگرافی در فرمانیه
  • مرکز سنجش تراکم استخوان فرمانیه _ پاسداران

بهترین رادیولوژی مرکز سونوگرافی مرکز سنجش تراکم استخوان فرمانیه پاسداران در خدمت عزیزانی می باشد که به دنبال مرکز رادیولوژی در نزدیکی محل زندگی خود هستند. مرکز سنجش تراکم استخوان فرمانیه _ پاسداران از نظر موقعیت مکانی و همچنین با داشتن بهترین و بروزترین دستگاه ها، خدماتی عالی را به شما عزیزان ارائه می دهد. همچنین خانم های باردار می توانند در مرکز سونوگرافی در فرمانیه سونوگرافی خود را انجام دهند. تیم ما با کادری کاملا حرفه ای و ماهر در بهترین رادیولوژی در خیابان پاسداران برای ارائه بهترین خدمات درانتظار شما عزیزان می باشد.

بهترین رادیولوژی در خیابان پاسداران و مرکز سونوگرافی در فرمانیه قصد دارد در این مقاله در ارتباط با رادیولوژی و سونوگرافی بیشتر توضیح دهد تا آن دسته از افرادی که شناخت کافی ندارند اطلاعات لازم را بدست آورند. رادیولوژی و سونوگرافی دو حوزه مهم درعلوم پزشکی هستند که به کمک تصاویر پزشکی، وضعیت درونی بدن انسان را بررسی و تشخیص می‌ دهند. یکی از مسائل مهمی که در این حوزه‌ ها مورد توجه قرار می‌ گیرد، سنجش تراکم استخوان است. تراکم استخوان نشانگر قوی بودن استخوان‌ها و میزان کثیفی آن‌ها است. در ادامه به بررسی رابطه بین رادیولوژی، سونوگرافی و مرکز سنجش تراکم استخوان می‌ پردازیم که همگی در مرکز سنجش تراکم استخوان فرمانیه _ پاسداران انجام می شوند.

بهترین رادیولوژی در خیابان پاسداران

 

بهترین رادیولوژی در خیابان پاسداران

رادیولوژی یک روش تصویر برداری پزشکی است که از اشعه، میدان مغناطیسی و سایر منابع تشعشع استفاده می ‌کند. این روش برای تشخیص و تصویربرداری از مشکلات و بیماری‌ های مختلف درونی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. در رادیولوژی معمولاً از تصاویر رادیوگرافی، توموگرافی و تصاویر (کامپیوتریزه) استفاده می ‌شود.

 

مرکز سونوگرافی در فرمانیه

سونوگرافی نیز یک روش تصویر برداری پزشکی است که از امواج صوتی با فرکانس بالا برای تشخیص مشکلات درونی بدن استفاده می ‌کند. در سونوگرافی، با استفاده از یک دستگاه سونوگرافی، امواج صوتی به بدن فرستاده شده و امواج بازتاب شده توسط بافت ‌ها و اعضا به صورت تصویر نمایش داده می‌ شوند. سونوگرافی برای تشخیص مشکلات درونی مانند تشخیص بارداری، بیماری‌ های قلبی، توده‌ ها و ضایعات در اعضا و بافت ‌ها استفاده می‌ شود.

 

 مرکز سونوگرافی در فرمانیه

مرکز سنجش تراکم استخوان فرمانیه _ پاسداران

مرکز سنجش تراکم استخوان نیز یک واحد پزشکی است که به وسیله آزمون ‌هایی مانند دنسیتومتری و دکسا اسکن، میزان کثافت استخوان‌ ها را اندازه ‌گیری می  ‌کند. این آزمون‌ ها معمولاً در بیمارانی که در معرض خطر از دست دادن استخوان (مانند بیماران مبتلا به آتوانیسم و استئوپروزیس) قرار دارند و همچنین در ارزیابی اثربخشی درمان ‌هایی که به منظور تقویت استخوان‌ها انجام می‌ شود، استفاده می ‌شود.

بنابراین، مرکز سنجش تراکم استخوان برای تشخیص و پیشگیری از شکستگی استخوان مفید است. با استفاده از این ابزار تشخیصی، می‌ توان بهبود در تشخیص و مداخله زود هنگام در مورد شکستگی‌ های استخوانی داشت و در نهایت به حفظ سلامت استخوان‌ ها و کاهش خطر شکستگی‌ها کمک کرد.

 

بهترین رادیولوژی مرکز سونوگرافی مرکز سنجش تراکم استخوان فرمانیه پاسداران

 بهترین رادیولوژی در خیابان پاسداران و مرکز سونوگرافی در فرمانیه برای آن دسته از عزیزانی که تفاوت بین رادیولوژی و سونوگرافی را نمی دانند اندک توضیحی می دهد. تفاوت اصلی بین رادیولوژی و سونوگرافی در روش استفاده شده برای تولید تصاویر است. در حالی که رادیولوژی از اشعه X و میدان مغناطیسی استفاده می ‌کند، سونوگرافی از امواج صوتی استفاده می‌ کند. هر دو روش، مزایا و محدودیت ‌های خود را دارند و در برخی از موارد ممکن است نیاز به استفاده از هر دو روش باشد تا تشخیص دقیق‌ تر و جامع‌ تری ارائه شود.

در نتیجه، رادیولوژی، سونوگرافی و مرکز سنجش تراکم استخوان همگی نقش‌ های حیاتی در تشخیص و پیشگیری از بیماری‌ ها و ارزیابی سلامت استخوان‌ ها ایفا می‌ کنند. با ترکیب این سه حوزه، توانایی تشخیص دقیق‌ تر و مداوم‌ تری در خصوص سلامت استخوان‌ ها و ارگان‌ های داخلی بدن افزایش می ‌یابد. این ترکیب به پزشکان و متخصصان مربوطه کمک می ‌کند تا تصمیمات بهتری در خصوص تشخیص، درمان و پیگیری بیماران خود بگیرند. مرکز سنجش تراکم استخوان فرمانیه _ پاسداران با سالها تجربه در خدمت شما عزیزان تهرانی می باشد تا در این مرکز تمام کارهای لازم برای انجام درمان خود را به راحتی انجام دهید.

بهترین رادیولوژی در خیابان پاسداران و مرکز سونوگرافی در فرمانیه هر روز هفته آماده خدمت به همشهریان عزیز می باشد. کافیست فقط یکبار به مرکز سنجش تراکم استخوان فرمانیه _ پاسداران سر بزنید تا تمامی کارهای لازم برای سونوگرافی و رادیولوژی و سنجش تراکم استخوان را یکجا انجام دهید. اگر به دنبال محیطی بهداشتی و تمیز می گردید بهترین رادیولوژی در خیابان پاسداران و مرکز سونوگرافی در فرمانیه در خدمت شما عزیزان می باشد.

 برای ارتباط با مرکز سنجش تراکم استخوان فرمانیه _ پاسداران می توانید با ما در بهترین رادیولوژی در خیابان پاسداران و مرکز سونوگرافی در فرمانیه با شماره 09126132182 تماس حاصل فرمایید.


--------------------------------------------------
کلمات کلیدی :
مرکز سونوگرافی در پاسداران - بهترین رادیولوژی در خیابان پاسداران - مرکز سنجش تراکم استخوان فرمانیه - پاسداران - منطقه 1