فروشگاه ژانت - آموزش رنگ مو ترکیبی - انواع پودر فیکس در رنگ های متنوع - نحوه استفاده از آبرسان پوست - بهترین مارک ریمل - آموزش ترکیب رنگ موی حرفه ای - خرید بهترین رنگ مو - کاشت مژه پر و بلند - آموزش حرفه ای کاشت ناخن - قیمت انواع لنز در بازار - خرید انواع لاک خشک کن - آبرسان پوست نرمال تا خشک - انواع بهترین کرم پودر - احیای مو با دستگاه های به روز - معرفی بهترین آبرسان های مو - پودر دکلره ی خوب - مدل رنگ ناخن سال 1401 - میکاپ - پخش عمده و خرده لوازم آرایشگاهی - سشوار و اتو برند مک استایلر - تفاوت رنگساژ با رنگ مو - لوازم آرایشی و بهداشتی
فروشگاه ژانت - آموزش رنگ مو ترکیبی - انواع پودر فیکس در رنگ های متنوع - نحوه استفاده از آبرسان پوست - بهترین مارک ریمل - آموزش ترکیب رنگ موی حرفه ای - خرید بهترین رنگ مو - کاشت مژه پر و بلند - آموزش حرفه ای کاشت ناخن - قیمت انواع لنز در بازار - خرید انواع لاک خشک کن - آبرسان پوست نرمال تا خشک - انواع بهترین کرم پودر - احیای مو با دستگاه های به روز - معرفی بهترین آبرسان های مو - پودر دکلره ی خوب - مدل رنگ ناخن سال 1401 - میکاپ - پخش عمده و خرده لوازم آرایشگاهی - سشوار و اتو برند مک استایلر - تفاوت رنگساژ با رنگ مو - لوازم آرایشی و بهداشتی
مدیریت: محمد ولی محمدی
لوازم آرایشی و بهداشتی و آرایشگاهی
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 2
آدرس:
تهران ، شهرک غرب ، بلوار نورانی ، خیابان فخار مقدم ، تقاطع حافظی ، پاساژ آرن ، همکف A ، پلاک 3

آموزش رنگ مو ترکیبی در فروشگاه ژانت

رنگ کردن مو در زندگی انسان ها در قرون مختلف و کشورمان تاریخچه ای طولانی دارد. در کشور یونان از صابون های مخصوص برای رنگ کردن مو استفاده می شد و اولین رنگ موی قرمز طبیعی در قرن شانزدهم میلادی در کشور انگلیس عرضه شد.


سپس استفاده از حنا در کشور مصر رایج شد و مصریان باستان رنگ موهای خود را به وسیله حنا تغییر می دادند. امروزه در لوازم آرایشی و بهداشتی رنگ کردن مو و ترکیب رنگها پیشرفت زیادی کرده است با ما در آموزش رنگ مو ترکیبی فروشگاه ژانت همراه باشید.


آموزش رنگ مو ترکیبی - انواع پودر فیکس در رنگ های متنوع - نحوه استفاده از آبرسان پوست - بهترین مارک ریمل - آموزش ترکیب رنگ موی حرفه ای

آموزش ترکیب رنگ مو حرفه ای در فروشگاه ژانت

در مجموعه ژانت آموزش ترکیب رنگ مو حرفه ای داشتن اطلاعاتی در مورد رنگ ها برای رنگ کردن مو نیاز است زیرا هنگامی که شما بخواهید به یک رنگ خاص برسید و رنگی جدید را تجربه کنید باید آموزش رنگ مو ترکیبی را پشت سر گذاشته باشید. در ترکیب رنگها اگر رنگ آبی، زرد و قرمز را ترکیب کنید به رنگ مشکی می رسید و همچنین با ترکیب رنگهای اصلی و فرعی در میزان هایی مساوی و به اندازه هم به رنگ خاکستری می رسید.


در کل رنگ های مو 36 رنگ مختلف وجود دارد که حدود 24 رنگ از آن ها با ترکیب 12 رنگ اصلی پدید می آید. در ترکیب رنگ های مو در آموزش رنگ مو ترکیبی دو روش وجود دارد که در روش اول شما پس از ترکیب کردن دوتا از رنگهای اصلی و یک رنگ فرعی به یک رنگ جدید می رسید. 


در روش دوم آموزش ترکیب رنگ مو حرفه ای ابتدا توجه کنید که در ترکیب رنگ های مو سه رنگ زرد، آبی و قرمز با ترکیب رنگ های دیگر بدست نمی آیند زیرا سه رنگ اصلی می باشند اما رنگ های فرعی از ترکیب رنگ های اصلی به دست می آید و در بین دایره رنگی رنگهای اصلی مانند زرد رنگهایی مثل نارنجی به وجود می آید. در واقع اگر رنگهایی که به نوعی ضد همدیگر هستند را در مقابل هم قرار داده و ترکیب کنید به رنگهایی با غلظت رنگ بالاتری می رسید.


خرید بهترین رنگ مو - کاشت مژه پر و بلند - آموزش حرفه ای کاشت ناخن - قیمت انواع لنز در بازار - خرید انواع لاک خشک کن

خرید بهترین رنگ مو در فروشگاه ژانت

 اگر قصد خرید بهترین رنگ مو را دارید توجه داشته باشید که در هنگام خرید رنگ مو محصولی را انتخاب کنید که کمترین مواد شیمیایی و مضر را داشته باشد و در آن از مواد گیاهی و ارگانیک استفاده شده و همچنین در خرید بهترین رنگ مو محصول انتخابی طبق استانداردهای جهانی باشد.


یک رنگ موی خوب باید به گونه ای طراحی شده باشد که موی شما را به صورت براق به نمایش بگذارد و رنگدانه های موی شما به طور کامل تغییر رنگ دهند. اگر از رنگ موی نامناسب و جنس های غیر اصل استفاده کنید موهایتان تیره و کدر می شود. همچنین رنگ موی خوب باید نسبت به شست و شو کاملا مقاوم باشد و پس از چند بار شستشو رنگش بدون تغییر باقی بماند.


اگر رنگ پوست شما تیره است بهتر است رنگ مویی انتخاب کنید که از رنگ پوست شما روشن تر باشد یا در تضاد با رنگ پوست شما باشد تا زیبایی آن مشخص باشد. اما در افرادی که رنگ پوستشان روشن است رنگ موهای روشن و براق و هایلایت پیشنهاد می شود. در ادامه آموزش رنگ مو ترکیبی در فروشگاه ژانت، استفاده از پودر دکلره خوب و تفاوت رنگساژ با رنگ مو را توضیح خواهیم داد. جهت دریافت اطلاعات بیشترمیتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


آبرسان پوست نرمال تا خشک - انواع بهترین کرم پودر - احیای مو با دستگاه های به روز - معرفی بهترین آبرسان های مو - پودر دکلره ی خوب

پودر دکلره خوب در فروشگاه ژانت

در این بخش از آموزش رنگ مو ترکیبی اگر قصد تغییر رنگ موی خود را دارید ابتدا باید از یک پودر دکلره خوب استفاده کنید. یک پودر دکلره خوب می تواند موی شما را بی رنگ کند برای مثال اگر موی شما مشکی رنگ است و تصمیم دارید رنگ موی خود را به رنگی مانند قرمز تفییر دهید از یک پودر دکلره خوب استفاده کنید.

 

پودر دکلره حاوی اکسیدان و مواد شیمیایی است که رنگدانه های طبیعی را از مو خارج می کند. اگر موی شما خاکستری یا سفید شده است بهتر است ابتدا با استفاده از یک پودر دکلره موی خود را بی رنگ کرده سپس از هایلایت های بلوند استفاده کنید تا سفیدی موی شما پوشیده شود.


تفاوت رنگساژ با رنگ مو

 در ادامه آموزش ترکیب رنگ مو حرفه ای پس از استفاده از پودر دکلره مو ممکن است به رنگساژ مو نیاز پیدا کنید. تفاوت رنگساژ با رنگ مو در این است که رنگساژ پس از استفاده از دکلره بر موهای روشن ریخته می شود و تاثیر آن هنگام استفاده از رنگ موی روشن بر روی موهای مشکی یا تیره به چشم می آید.


همچنین یک نمونه دیگر از تفاوت رنگساژ با رنگ مو توانایی رنگساژ در هایلایت مو می باشد که استفاده از رنگساژ هایلایت مو را احیا می کند و در بهینه سازی آن تاثیر گذار است. هایلایت مو در زیبایی و براق بودن رنگ مو به ویژه رنگ موهای بلوند تاثیر بسزایی دارد و آن را از حالت عادی زیباتر می کند.  جهت دریافت خدمات و بهره مندی ازمحصولات آرایشی بهداشتی به فروشگاه ژانت مراجعه نمایید.