فروشگاه مهران ایده - تعمیرات تخصصی سوهان برقی - تعمیرات تخصصی تاتو - تعمیرات تخصصی سشوار - پودر کاشت ناخن - سوهان برقی - قلم کاشت ناخن - لیکویئد - ترانس تاتو - سرسوهان - دستگاه یووی ال ای دی - ایربراش - رینگ لایت - لوازم آرایشی و بهداشتی
فروشگاه مهران ایده - تعمیرات تخصصی سوهان برقی - تعمیرات تخصصی تاتو - تعمیرات تخصصی سشوار - پودر کاشت ناخن - سوهان برقی - قلم کاشت ناخن - لیکویئد - ترانس تاتو - سرسوهان - دستگاه یووی ال ای دی - ایربراش - رینگ لایت - لوازم آرایشی و بهداشتی
مدیریت: مهران خسروی
فروش کلیه لوازم آرایشگاهی:
تاتو، میکروپیگمنتیشن، کاشت ناخن، مژه،
خدمات پس از فروش:
ارائه کلیه خدمات گارانتی و تعمیرات تخصصی و کلیه لوازم برقی آرایشگاهی

شماره تماس:
(فروش: 33912447)
(خدمات پس از فروش: 33114418)
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 12
آدرس:
تهران ، خیابان منوچهری، پاساژ مرجان، طبقه منفی یک، پلاک0/49،
خدمات پس از فروش: خیابان منوچهری، پاساژ مرجان، طبقه منفی یک، 0/51

تعمیرات تخصصی سوهان برقی

تعمیرات تخصصی سوهان برقی یک کار حرفه ای است و باید گفت که در دنیای مدرن و پیشرفته امروزی، رسیدگی به ظاهر و آراستگی از مهم ترین نیازهای انسان است. انسان ها بیش از پیش به سلامت و زیبایی خود اهمیت می دهند و زیبایی صورت و اعضای بدن به یکی از مهم ترین دغدغه های انسان تبدیل گشته است. در این بین بانوان بیشتر از آقایان به زیبایی خود اهمیت می دهند و این مسئله در مورد ناخن ها نیز صدق می کند. برای تعمیرات تخصصی سوهان برقی و تعمیرات تخصصی تاتو - تعمیرات تخصصی سشوار - پودر کاشت ناخن - قلم کاشت ناخن - لیکویئد - ترانس تاتو - سرسوهان - دستگاه یووی ال ای دی - ایربراش - رینگ لایت - لوازم آرایشی و بهداشتی به فروشگاه مهران ایده مراجعه نمائید.

 

ابزار و تجهیزات کاشت ناخن

سوهان برقی 

ناخن یکی از کلیدی ترین جلوه گرهای زیبایی در افراد است. امروزه بسیاری از بانوان برای کاشت ناخن یا خدماتی که در زمینه ناخن انجام می شود، اقدام می کنند. ابرازها و تجهیزات بسیاری در زمینه ناخن و زیبایی ناخن استفاده می شود و آرایشگران و افرادی که در سالن های آرایشی و زیبایی فعالیت دارند،

 از این گونه ابزارها استفاده می کنند. بجز  قلم کاشت ناخن و  پودر کاشت ناخن یکی از ابزارها و تجهیزاتی که در زمینه زیباسازی ناخن استفاده می شود و کاربردی ویژه دارد،  سوهان برقی است.این دستگاه برای صاف کردن تمامی ناهمواری های روی ناخن و سوهان کشی استفاده می شود. و همه ناخن کار ها در بیشتر مراحل انجام کار زیبایی ناخن از این ابزار استفاده می کنند.

این وسایل برقی، به دلیل داشتن دقت بالا می توانند به راحتی ناخن ها را تراشیده و به آن ها شکل دهند. ناخن ها دارای بافتی حساس هستند و بخش هایی از ناخن به دلیل ارتباط مستقیم با پوست، حساس می باشد. به همین دلیل انسان نمی تواند به این مناطق دسترسی داشته باشد و باید از یک ابزار مخصوص برای دسترسی به آن استفاده کند.

 

پودر کاشت ناخن

ماده اصلی و مهم کاشت ناخن پودر کاشت ناخن است که با لکوئید ترکیب شده تا  به حالت خمیر تبدیل شود. این پودر دارای رنگ های مختلفی است و انواع متنوعی دارد. هر نوع از پودر کاشت ناخن بر اساس نوع کاربد دارای خصوصیات خاص خود است . انواع پودر کاشت ناخن به شرح زیر می باشد:

پودر کلییر
پودر صورتی طبیعی
پودر هلویی

پودر آبنباتی یا شیشه ای
پودر پاشاننده یا فول کاور
پودر اکلیلی یا شاین
پودر کاشت حرارتی
پودر کاشتن نئون
پودر کاشت دیپ

قلم کاشت ناخن

با قلم کاشت ناخن, کار طراحی بر روی ناخن انجام می شود. انتخاب یک قلم مناسب و مرغوب برای کار حساس کاشت ناخن از واجبات است. شما می توانید بهترین نوع قلم کاشت ناخن را از فروشگاه مهران ایده خریداری کنید. تعمیرات تخصصی سوهان برقی - تعمیرات تخصصی تاتو - تعمیرات تخصصی سشوار - پودر کاشت ناخن - سوهان برقی - قلم کاشت ناخن

فروش قطعات سوهان برقی

روش های استفاده از سوهان های برقی متفاوت است و ممکن است اشخاص با به کارگیری روش های مختلفی از سوهان برقی استفاده کنند. برای مثال در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی، خدماتی مانند مانیکور و پدیکور ارائه می شود که در هر کدام از آن ها روش خاصی برای تراشیدن ناخن با سوهان برقی استفاده می شود. استفاده از سوهان برقی محدود به آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نمی باشد و بسیاری از بانوان برای زیبایی ناخن، سوهان های برقی خریداری می کنند.

فروشگاه مهران ایده، یکی از برترین مراکز تعمیرات تخصصی سوهان برقی در تهران است. در این مجموعه خدماتی مانند تعمیرات تخصصی سوهان برقی، تعمیرات تخصصی تاتو، تعمیرات تخصصی سشوار، فروش قطعات سوهان برقی و... به تمامی مشتریان ارائه می شود. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای تعمیرات تخصصی سوهان برقی و تعمیرات تخصصی تاتو - تعمیرات تخصصی سشوار - پودر کاشت ناخن - قلم کاشت ناخن - لیکویئد - ترانس تاتو - سرسوهان - دستگاه یووی ال ای دی - ایربراش - رینگ لایت - لوازم آرایشی و بهداشتی  فروشگاه مهران ایده را انتخاب کنید.