فرآورده های چوبی محب (جهان چوب محب) - تاپ شیت -  top sheet -  صنایع چوبی محب - دیوارپوش - صفحه کابینت - تاپکو - کابینت - سنگ مصنوعی - شهرک صنعتی خاوران - خرید ورق فومیزه pvc - بهترین تولید کننده سنگ مصنوعی - کاربرد چوب روسی در صنعت - خرید و فروش انواع تخته روسی - قیمت تخته زیرپایی - قیمت فروش درب چوبی - قیمت فروش چوب ترمو - قیمت ورق پی وی سی 3 الی 18 میل - قیمت درب پلی وود - قیمت انواع ورق دیوار پوش
فرآورده های چوبی محب (جهان چوب محب) - تاپ شیت - top sheet - صنایع چوبی محب - دیوارپوش - صفحه کابینت - تاپکو - کابینت - سنگ مصنوعی - شهرک صنعتی خاوران - خرید ورق فومیزه pvc - بهترین تولید کننده سنگ مصنوعی - کاربرد چوب روسی در صنعت - خرید و فروش انواع تخته روسی - قیمت تخته زیرپایی - قیمت فروش درب چوبی - قیمت فروش چوب ترمو - قیمت ورق پی وی سی 3 الی 18 میل - قیمت درب پلی وود - قیمت انواع ورق دیوار پوش
مدیریت: محب
فرآوردهای چوبی(چوب، MDF، ورق های تمام PVC، فومیزه)
تاپ شیت top sheet، دیوار پوش، تاپکو
شماره تماس:
فکس:
33288337
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
حومه تهران
آدرس:
شهرک صنعتی خاوران، سایت چوب فروشان، خیابان نارون، پلاک 7/28 و 7/29

خرید ورق فومیزه pvc

پلی وینیل کلراید که با نام اختصاری pvc شناخته می شود، یکی از پرکاربردترین موادی است که در دهه های اخیر به طور مداوم و در حجم بالا در صنایع استفاده می شود. از پلی وینیل کلراید در بسیاری از صنایع در جهان استفاده می شود که از بین این صنایع می توان به صنایعی مانند ساخت مبلمان، ساخت و ساز ساختمان و... اشاره کرد. با ما در ادامه مطلب خرید ورق فومیزه pvc همراه باشید تا با انواع ورق فومیزه pvc آشنا شوید.

در واقع پلی وینیل کلراید یک نوع پلاستیک است که می تواند کاربردهای متفاوتی داشته باشد. پلی وینیل کلراید، به عنوان محصولی شناخته می شود که در حال حاضر به عنوان یک جایگزین مهم برای چوب استفاده می شود. در دهه های اخیر و با ورودpvc به بازارهای جهانی این ماده به عنوان یک عنصر مهم در صنایع ساختمان سازی به کار می رود. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید ورق فومیزه pvc و ورق فومیزه رنگی pvc به مرکز فرآورده های چوبی محب (جهان چوب محب) مراجعه نمائید یا با کارشناسان صنایع چوبی محب، ارتباط برقرار کنید.

ورق فومیزه pvc که در واقع به فوم پلی وینیل کلراید گفته می شود در صنایع چوبی مانند ساخت مبلمان، فرآورده های بر پایه سیمان و... رایج است. ورق های فومیزه pvc به عنوان یک محصول جدید شناخته می شود و به علت برخورداری از ویژگی های مناسب و قیمت ارزان بسیار پرفروش هستند. ورق های فومیزه pvc نسبت به فرسودگی و رطوبت های محیطی مقاومت بالایی دارد.


تاپ شیت - top sheet - صنایع چوبی محب - دیوارپوش - صفحه کابینت - تاپکو - کابینت - سنگ مصنوعی - شهرک صنعتی خاوران - خرید ورق فومیزه pvc

ورق فومیزه رنگی pvc 

امروزه از ورق های فومیزه pvc در چاپ تصویری، ساخت روکش و... نیز استفاده می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های ورق های فومیزه pvc قابلیت بازیافت در این نوع پلی وینیل کلراید می باشد که آن را نسبت به بسیاری از مواد متمایز می کند. مرکز فرآورده های چوبی محب (جهان چوب محب) به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین تولید کنندگان فرآورده های چوبی در کشور، مفتخر است با ارائه بهترین سنگ های مصنوعی تولیدی، خدمات خرید ورق فومیزه pvc، ورق فومیزه رنگی pvc، انواع فرآورده های چوبی MDF، ورقه های pvc و انواع تخته روسی تجربه متفاوتی را برای مشتریان رقم بزند.

اگر شما نیز قصد خرید ورق فومیزه pvc را دارید و به دنبال بهترین مرکز برای خرید ورق فومیزه pvc می گردید، ما به شما پیشنهاد می کنیم مرکز فرآورده های چوبی محب را از دست ندهید.