آموزشگاه زبان انگلیسی آزادی
آموزشگاه زبان انگلیسی آزادی
مدیریت: رضا آزادی
آموزشگاه زبان انگلیسی دخترانه و پسرانه آزادی از سال 1373 سابقه درخشانی در تدریس زبان انگلیسی به همه گروه‌های سنی داشته است.


 در این موسسه، زبان آموزان از سن 4 الی 70 سالگی می‌توانند بصورت حضوری و آنلاین مشغول به تحصیل شوند.


فارغ التحصیلان در صورت تایید پس از اتمام دوره‌ها می‌توانند در موسسه زبان انگلیسی آزادی مشغول به تدریس شوند.


  در این موسسه زبان‌های فرانسه و آلمانی  ترکی استانبولی کره‌ای و چینی برای سنین کودک و بزرگسال بصورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.
شماره تماس:
فکس:
33506840
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 12
آدرس:
تهران، 17 شهریور، شهید محلاتی، کوچه تابان فر شمالی پلاک: 2
وب سایت رسمی:
ایمیل:

آموزشگاه زبان انگلیسی آزادی

آموزشگاه زبان انگلیسی آزادی از معتبرترین مراکز آموزش زبان تهران است، این مرکز با هدف ارائه خدمات آموزش زبان با کیفیت در سال 1373 تاسیس شده و  دوره‌های حرفه‌ای آموزش زبان را بصورت آکادمیک به زبان آموزان رده‌های سنی مختلف ارائه می‌کند.

شعبات مختلف موسسه زبان خارجی آزادی در تهران، مرکز آموزش زبان در محلاتی، مرکز آموزش زبان کره‌ای در شهدا، موسسه زبان چینی خیابان ری، آموزشگاه زبان ترکی در 17 شهریور، آموزشگاه زبان فرانسه در میدان خراسان و از دسته خدمات عمومی می‌باشند،  این مرکز آموزش زبان مجهز به امکاناتی از جمله کتابخانه، سالن همایش، سالن آزمایش است، به اینصورت که پس از تعیین سطح زبان آموزان محیط آموزشی حرفه‌ای را در اختیار افراد قرار می‌دهد.

از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین آموزشگاه زبان در تهران، مدرسان و کادر مجرب و حرفه‌ای آن است که با کمک جدیدترین متد آموزشی و همچنین روش‌های مدرن، بهترین خدمات آموزش زبان را ارائه می‌کند. مرکز آموزش زبان معتبر، موارد آموزشی خواندن و نوشتن و مکالمه و آموزش شنیداری زبان را در طول دوره‌های آموزشی زبان و با توجه به نیاز دانشجویان ارائه می‌کند.

معتبرترین مرکز زبان انگلیسی در شرق تهران

یکی از ویژگی‌های مرکز معتبر زبان انگلیسی در شرق تهران ارائه خدمات آموزش زبان به هر دو شکل آنلاین و حضوری است، علاوه بر این مورد ویژگی‌های یک مرکز آموزش زبان خارجی معتبر در شرق تهران به شرح زیر است:

  •  ارائه خدمات آموزشی توسط اساتید و مدرسان مجرب و متعهد
  •  داشتن محیط آموزشی حرفه‌ای و مناسب
  •  دارا بودن امکانات و تجهیزات مدرن
  •  اعطای مدرک معتبر آموزش زبان
  •  ارائه کردن برنامه منظم و هدفمند به زبان آموزان
  •  ارائه برترین و جدیدترین متد آموزشی
  •  تنوع در ارائه دوره‌های آموزشی
  •  مشاوره و پشتیبانی مستمر به زبان آموزان بهترین آموزشگاه زبان ترکی در
17 شهریور

به‌منظور انتخاب آموزشگاه و موسسات آموزشی مناسب، بهتر است نزدیک‌ترین مراکز آموزش زبان به محل زندگی خود را با یکدیگر مقایسه کرده و با توجه به امکانات و ویژگی‌های هر یک برترین آن‌ها را انتخاب کنید، با توجه به بررسی‌های انجام شده، آموزشگاه زبان انگلیسی آزادی در تهران یکی از بهترین آموزشگاه‌های زبان ترکی در 17 شهریور است.

تعیین سطح افراد برای برگزاری دوره‌های آموزشی مرکز آموزش زبان ترکی 17 شهریور، زیر نظر اساتید برتر انجام شده و شهریه دوره‌ها بسیار مناسب سطح افراد شرکت کننده است، بکارگیری منابع آموزشی عالی و پشتیبانی حرفه‌ای هم از مزایای این مرکز آموزش زبان معتبر است.


برترین آموزشگاه زبان فرانسه در میدان خراسان

مرکز آموزش زبان انگلیسی آزادی در میدان خراسان دوره‌های زبان متنوعی از جمله زبان فرانسه را هم به زبان آموزان ارائه می‌کند، اعتبارسنجی یک دوره آموزش زبان بر اساس استانداردهای جهانی انجام می‌شود، این استانداردها بر اساس ارتباطات، مقایسه‌ها، فرهنگ‌ها و جوامع در این مرکز آموزشی مشخص می‌شوند، یادگیری یک زبان تازه معمولا کار راحتی نیست و نیاز به زمان و تمرین دارد، دریافت گواهی معتبر از مرکز آموزش زبان فرانسه در میدان خراسان از مزایای ثبت نام و شرکت زبان آموزان در این آموزشگاه است.

 آموزشگاه فنی و حرفه‌ای رضا آزادی

آموزشگاه‌‌های آزاد فنی و حرفه‌ای‌ آموزشگاه‌هایی‌ هستند که به شکل خصوصی و زیر نظر‌ سازمان‌ فنی و حرفه‌ای‌ اداره‌ می‌شوند، سازمان‌ فنی و حرفه‌ای‌ و وزارت‌ کار‌ و امور اجتماعی‌ نیز ماهانه معینی را به منظور تدریس هر حرفه‌ای‌ تخمین می‌زند و هنرجوها با پرداخت مبلغ مشخص شده آن می‌توانند در این آموزشگاه‌‌ها‌ که نوعی از خدمات عمومی است ثبت نام کرده و آموزش‌های زبان دوره‌ را سپری کنند، مدرسان این آموزشگاه‌ها‌ توسط‌ سازمان‌ آموزش‌ دیده‌ و مدرک‌ مربیگری معتبری دارند.----------------------------------------------
کلمات کلیدی:
 آموزشگاه زبان انگلیسی آزادی - آموزشگاه زبان انگلیسی در محلاتی - آموزشگاه زبان ترکی در 17 شهریور - آموزشگاه زبان فرانسه در میدان خراسان - آموزشگاه زبان کره ای در شهدا - آموزشگاه زبان چینی در خیابان ری