تولید و پخش انواع قطعات لاستیکی بهین رایان صنعت
تولید و پخش انواع قطعات لاستیکی بهین رایان صنعت - تولید کننده اورینگ و پکینگ در منطقه 12 - بهترین تولید کننده سیلیکونی محدوده سعدی جنوبی - وایتونی و NBR در سعدی جنوبی
مدیریت: بهزاد اکبری
تولید و پخش انواع قطعات لاستیکی، سیلیکونی، وایتونی و NBR اورینگ، پکینگ، کاسه نمد و تفلون
(تلگرام و واتس اپ : 09054588391 )
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 12
آدرس:
تهران ، خیابان سعدی ، خیابان اکباتان ، کوچه ناظم الاطبا شمالی ، پاساژ مبصر ، طبقه زیرزمین ، پلاک 34

تولید و پخش انواع قطعات لاستیکی بهین رایان صنعت


کاسه نمد

به صورت کلی کاسه نمد میتونه به صورت استاتیک یا داینامیک مورد استفاده قرار بگیرد و کاربرد داینامیک آن مثل شفت های دوار پمپ و پیستون های هیدرولیک سیلندر می باشد. در واقع کاسه نمد از پر استفاده ترین واشرها در طراحی ماشین ها است چون ساده ، ارزان و مطمئن هستند و نصب آن ها بسیار ساده می باشد .


کاربرد کاسه نمد:


این محصول به عنوان مهم ترین بلوک ساختاری در طراحی سیستم اب بندی شافت های چرخان بدل شده کاربرد دارد .کاسه نمد در برنامه های کاربردی مثل تجهیزات داخلی تا ماشین الات ، نیروگاه ها ، پمپ های صنعتی، توربین های گازی وهوایی، کمپرسور هاو ... را پوشش می دهد ، در مواردی چندین کاسه نمد در ترکیبات مختلف برای ارائه یه سیستم مطمئن و مقرون به صرفه متناسب با کاربردهای آن اعمال می گردد .. طراحی موفق برای استفاده از کاسه ملزوم به این می باشد که یه صورت مکانیکی به درستی نصب گردد تا بتواند تغییر شکل کاسه نمد را پش بینی کند .

 

 

کاسه نمد تا زمانی که از نظر مکانیکی به درستی نصب شود به خوبی کار آب بندی را انجام می دهد یکی از دلایل عدم آب بندی خوب کاسه نمد به دلیل بیرون افتادگی قسمت جفت شده است . کاسه نمد از محصولات پر کاربرد در صنعت و تولید می باشد .


دو عملکرد کاسه نمد:

اولین عملکرد کاسه نمد این است که باید توانایی این را داشته باشد که از نشست روانکارها، آب، مواد شیمیایی، از درز ماشین الات جلوگیری نماید و دومین عملکرد کاسه نمد این است که از ورود گرد و غبار و آلودگی از محیط بیرون به درون محیط کار جلوگیری کند . کاسه نمد از موارد با کاربرد بالا در صنعت می باشد که در اکثر موارد در دسته بندی ابزار آلات صنعتی دسته بندی می شود .


 

بهین رایان صنعت، کاسه نمد، قطعات لاستیکی، اورینگ، واشر مهره ماسوره----------------------------------------------
توضیحات تکمیلی:
تولید کننده اورینگ و پکینگ در منطقه 12 - بهترین تولید کننده سیلیکونی محدوده سعدی جنوبی -  وایتونی و NBR در سعدی جنوبی