فروشگاه پارس نسوز
فروشگاه پارس نسوز - تولید و ساخت انواع قطعات سیلیکونی و واشر های آب بندی در امیرکبیر - مرکز فروش عایق های حرارتی در امیرکبیر - پارچه و واشر و ورق نسوز در امیرکبیر - پارچه نسوز - نخ نسوز - نوار نسوز - ورق نسوز - واشر - الیاف نسوز - سیلیکون - آرامید - پارچه کربن - پنبه نسوز - کیلینگیریت - سرامیک فایبر - پارچه فایبر گلاس
مدیریت: بهرام فرج زاده
تولید و عرضه :
انواع نسوزهای صنعتی و عایق های حرارتی، ورقهای واشر، طراحی و ساخت انواع قطعات و واشرهای صنعتی ، طراحی و ساخت کلیه قطعات سیلیکونی


شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 12
آدرس:
تهران، خیابان امیرکبیر، ابتدای خیابان سعدی جدید، بلوک 1 شرقی، پلاک 161
وب سایت رسمی:پارچه نسوز

تفاوت اصلی پارچه نسوز با دیگر پارچه‌ها، با توجه به نام آن، غیر قابل اشتعال بودن می‌باشد که از الیافی تهیه شده که قابلیت نسوز بودن را بوجود آورده است. بطور متداول این الیاف از فایبر سرامیک، آرامید، گرانیت و فایبرگلاس ساخته شده‌اند. بازه توان مقاومتی در برابر دما و حرارت بالای پارچه نسوز حدوداً بین 110 تا 1250 درجه سانتی گراد می‌باشد. اگر پارچه نسوز از هر نوع در دمای بالاتری نسبت به آستانه تحمل حرارت خود قرار گیرد، کماکان شعله‌ور نشده و به آرامی تجزیه می‌شود.

نخ نسوز

نخ نسوز همانطور که از نامش پیداست، از الیاف غیر قابل اشتعال ساخته شده است که تحمل حرارتی بالایی دارند و اشکال مختلفی در ساخت‌ها وجود دارد. کاربرد نخ نسوز در صنعت پتروشیمی بسیار بالا است و همچنین برای درزبندی، عایق بندی و آب بندی انواع گوناگون مخازن صنعتی در صنایع بزرگی مانند نیروگاه‌ها و کشتی‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از دیگر ویژگی‌های نخ نسوز می‌توان به استحکام در برابر کشش‌ها و مجاورت مواد شیمیایی گوناگون اشاره کرد که بعضی از آنها با روغن سیلیکون یا آرامید پیچیده شده‌اند.

پارچه فایبرگلاس

پارچه فایبرگلاس زیرمجموعه پارچه‌های نسوز بشمار می‌آید. از خواص پارچه فایبرگلاس می‌توان به داشتن ساختاری منسجم، عدم دی‌اکسید شدن، استحکام بالاتر نسبت به دیگر فرآورده‌های نسوز، وزن کم و بالاترین راندمان اتلاف انرژی اشاره نمود. پارچه فایبرگلاس از الیاف نسوز مربوطه تشکیل شده است که این امکان را می‌دهد تا عملکرد بالایی از جنبه خواص مکانیکی، خواص دی‌الکتریک، توان مقاومتی در برابر حرارت، کشش و سایش را داشته باشد.

ورق کلینگیریت

ورق نسوز کلینگیریت بدون آزبست، به دلیل امتناع از استفاده آزبست در صنایع گوناگون جایگزین گردیده است و در انواع گوناگونی چون: ساده (بدون سیم)، آغشته به گرافیت و ورق کلینگیریت مسلح به سیم در بازار موجود می‌باشد. ورق کلینگیریت می‌تواند بطور متوسط دمایی مابین 100- تا 500 درجه سانتی گراد را تحمل کند. ضخامت ورق کلینگیریت در بازه 0.5 تا 6 میلیمتر با انواع برندهای موجود در بازار عرضه می‌شود.

پنبه نسوز

پنبه نسوز از الیافی نرم و منعطفی ساخته شده است که در برابر حرارت، جریان الکتریکی و سایش مقاومت چشمگیری از خود نشان می‌دهد. الیاف پنبه نسوز یا آزبست در واقع یک کانی سیلیکونی طبیعی است که شکل آن در ابعاد نانو نازک و بلند می‌باشد. پنبه نسوز در صنعت اتومبیل‌سازی کاربرد بسیاری دارد که می‌توان به ساخت قطعات ریز اتومبیل، افزایش استحکام لنت و سوپاپ در برابر سایش، واشر و صفحه کلاج اشاره کرد. در صنعت ساختمان‌سازی نیز جهت عایق بندی اسکلت ساختمان، ساخت لوله آزبست سیمانی و ساخت ناودانی و صفحات ایرانتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پارچه کربن

پارچه کربن به منظور میزان تحمل درجه حرارت بالا مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. عموماً پارچه کربن در ساخت قطعات کامپوزیتی ورزشی، نظامی، هوایی، صنایع هوایی و ساخت سازه‌های سبک و محکم مورد استفاده قرار می‌گیرد. جنس پارچه کربن همانطور که از نامش پیداست، از کربن ساخته شده است و به جهت انعطاف‌پذیری بالایی که دارد به عنوان بستر الکترودی ابرخازن‌ها و باتری‌های منعطف و همچنین پیل‌های سوختی هیدروژن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فروشگاه پارس نسوز، پارچه نسوز، نخ نسوز، پارچه کربن، سرامیک فایبر