حجازیان یکتا مرسدس
حجازیان یکتا مرسدس
مدیریت: سیدرضا و سید حسین حجازیان
تهیه و توزیع قطعات یدکی ماشینهای سنگین، ده تن ، مایلر ، ده تن جدیدایرانی و خارجی
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 12
آدرس:
تهران ، خیابان ملت ، کوچه آذر طوس ، نبش اشراقی ، پاساژ حمید(پلاک 56) ، واحد 2

لوازم یدکی

خودرو سازی یکی از بزرگترین صنایع در دنیا می باشد. کارخانه های بزرگی در سراسر جهان در صنعت خودرو سازی مشغول به فعالیت هستند. فعالیت اصلی و عمده این کارخانه ها تولید خودرو است تهیه ی لوازم و قطعات خط تولید خودرو یکی از ضروریات کارخانه تولید خودرو می باشد. در کنار ساخت خودرو، هر خودرو در هنگام استفاده، به لوازم مصرفی نیاز دارد که این لوازم، به لوازم یدکی خودرو معروف بوده که خواهان زیادی را در سراسر جهان دارد. کارخانه های زیادی در سرتاسر جهان لوازم یدکی خودرو را ساخته و اقدام به توزیع لوازم یدکی خودرو می کنند. کیفیت تولیدات این کارخانه ها با یکدیگر نایکسان می باشد. و همین عاملی است که باعث میشود تولیدات بعضی از کارخانه ها درجه یک، بعضی دیگر درجه دو و درجه سه باشد.

یکتا مرسدس، لوازم یدکی، قطعات سنگین، ماشین ده تن، لوازم یدکی مایلر

فروش قطعات یدکی

ماشین های سنگین نیز همچون خودروهای سواری و وسیله های دیگر می تواند دچار مشکلات فنی، خرابی، تصادف و ضربه شود، به گونه ای که قطعات آن نیاز به تعویض داشته باشد. فروش قطعات یدکی در سالیان اخیر سودآوری زیادی برای فروشگاه های لوازم یدکی به همراه داشته است. لوازم یدکی ماشین سنگین به قطعاتی گفته می شود که در زمان خرابی قطعات اصلی به عنوان جایگزین از آن ها استفاده می شود تا بر روند کاری ماشین اثر بدی نداشته باشد.

فروش قطعات یدکی در فروشگاه یکتا مرسدس با مناسب ترین قیمت عرضه شده و در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

لوازم یدکی سنگین

نیاز است که برای تعویض قطعات ماشین های سنگین با لوازم یدکی سنگین نیز آشنایی داشته باشید تا در نبود شخص متخصص، مشکل را تشخیص داده و نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. در انتخاب لوازم یدکی سنگین این موضوع را باید در نظر داشته باشید تا متناسب با نوع ماشین سنگین و مدل آن باشد. این عامل نیز به این دلیل می باشد که برخی از فروشگاه های غیرمجاز اقدام به فروش لوازم یدکی سنگین جعلی می کنند.

لوازم یدکی سنگین جعلی می تواند آسیب های جدی تری به ماشین وارد کند و استفاده از آن ها اثرات مخربی را به همراه خواهد داشت در کارکرد قطعات دیگر نیز تداخل به وجود می آورند. لوازم یدکی سنگین که جعلی می باشند امکان دارد از لوازم یدکی سنگین اصل ارزان تر و مقرون به صرفه تر باشد ولی سبب آسیب به بخش های دیگر ماشین می شود.

شما می توانید لوازم یدکی سنگین اصل را از فروشگاه یمتا مرسدش تهیه نمایید و همچنین نیز می توانید لوازم یدکی ده تن، لوازم یدکی مایلر، لوازم یدکی سنگین، لوازم ایرانی سنگین، لوازم کامیونهای بنز را تهیه کنید.

لوازم ایرانی سنگین

لوازم ایرانی سنگین که از قطعات کوچک تری تشکیل شده اند، نقش اساسی را در به روشن در آوردن و حرکت دادن ماشین سنگین دارند. لوازم ایرانی سنگین می توانند با لوازم مشابه خارجی خود رقابت داشته باشند. در سالیان اخیر، کارخانه های ایرانی پیشرفت چشمگیری در تولید لوازم سنگین ایرانی داشته اند.

در این بین بسیاری از مشتریان این سوال برایشان پیش می آید که لوازم ایرانی سنگین بهتر است یا لوازم یدکی سنگین خارجی؟ جواب این است که بسته به نوع ماشین سنگین خود و برند قطعات می توانید انتخاب قطعه را برای خودتان راحت کنید. لوازم ایرانی سنگین تولید شده در صنایع داخلی را الزاماً از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید و فروشگاه یکتا مرسدس با در اختیار داشتن بهترین لوازم ایرانی سنگین می تواند شما را در انتخاب بهترین قطعات همراهی کند.

ماشین ده تن مایلر

ماشین ده تن مایلر از قدیمی ترین ماشین های سنگین می باشد و باتوجه به این که در ماشین ده تن مایلر از فناوری های به روزی استفاده شد، خواهان زیادی را در بین افراد این مشاغل پیدا کرد. ماشین ده تن مایلر در سالیان گذشته با تغییر ظاهری زیادی مواجه شده است و روز به روز پیشرفت تکنولوژی بر روی این ماشین تاثیر گذاشته است.

لوازم ایرانی سنگین و انواع لوازم یدکی سنگین برای ماشین ده تن مایلر در فروشگاه یکتا مرسدس به راحتی در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

-----------------------------------
کلیدواژه سرچ گوگل
 لوازم یدکی ده تن - لوازم یدکی مایلر - لوازم یدکی ده تن جدید - ده تن مایلر ده تن جدید - لوازم یدکی سنگین - لوازم ایرانی سنگین - بورس لوازم یدکی - ماشین ده تن مایلر - حجازیان - فروش قطعات یدکی - قطعات سنگین ایرانی - لوازم سنگین ایرانی - توزیع قطعات کامیون - 1921 - 2624 - 1924 - لوازم کامیونهای بنز - یکتا مرسدس حجازیان - سیدرضا حجازیان - لوازم یدکی حجازیان - خیابان ملت حجازیان - فروشگاه یکتا مرسدس - خیابان امیر کبیر - ملت - منطقه 12 - تهران

کالا ها