فروشگاه آتشبان
فروشگاه آتشبان - اعلام حریق - اطفا حریق - آژیرهای صنعتی برد بالا در لاله زار - نماینده اعلام حریق زتا تهران - فروشنده سنسور حرارت در لاله زار - فروشگاه زیتکس لاله‌ زار - اعلام حریق ماویلی در لاله زار
مدیریت: محمدرضا درخشان
شرکت آتش بان نماینده رسمی اعلام حریق ایران ، و اعلام حریق و اطفاء حریق در ایران می باشد و با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا  ، اعلام حریق دزلی و دیگر برندهایی چون  اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس  ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان در خدمت شما دوستان عزیز می باشد
شماره تماس:
فکس:
40330667
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 12
آدرس:
لاله زار جنوبی (نبش کوچه مجمر)، مجتمع فراز لاله زار، طبقه دوم، واحد 43
وب سایت رسمی:
ایمیل:

شرکت آتش بان نماینده رسمی اعلام حریق ایران ، واعلام حریق و اطفاء حریق در ایران می باشد.

 شرکت آتشبان با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا  ، اعلام حریق دزلی و دیگر برندهایی چون  اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس  ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان در خدمت شما دوستان عزیز می باشد

در هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهیم بود.

اطلاعات تماسی آتش بان

لاله زار جنوبی (نبش کوچه مجمر)- مجتمع فراز لاله زار- طبقه دوم - واحد 43

فروشگاه آتشبان : 33923639- 021

فروشگاه مرکزی آتشبان : 33989590 – 021

همراه مدیریت :  09125331837


 

کالا ها
آگهی و اخبار

خرید تجهیزات اعلام حریق از فروشگاه معتبر با گارانتیدر این مقاله قصد داریم درباره مشکلات و مسائل خرید سیستمهای اعلام حریق از مکان‌های نامعتبر که به تازگی نیز بسیار مشاهده میشود صحبت کنیم.

در زمینه سیستم‌ اعلام حریق با موارد مشابه زیادی روبرو شدیم که این مشکل نیز به تازگی به صورت خواسته یا ناخواسته در حال اتفاق افتادن هست و باید قبل از اینکه خریداران ناآگاهانه اقدام به خرید از فروشگاه های فاقد اعتبار، برند های نا معتبر و همچنین نصب غیر اصولی و توسط افراد غیر متخصص نمایند، هشدارها و نکات لازم را بدانند.

در این اتفاق نه خریدار نه فروشنده مقصر یا محکوم می‌باشد بلکه عدم آگاهی باعث عواقب بعدی می‌شود، سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق که مستقیماً با جان انسان ها دراتباط میباشد و نمیتوانیم آن را با لوازم منزل، لوازم برقی خانگی یا لوازم خودرو مقایسه کرد، سازندگان محترم یا ناظران خرید برای پروژه های انبوه یا کوچک دقت بیشتری باید داشته باشند که حتما بایستی موارد زیر را هنگام خرید و نصب در نظر داشته باشند:
اهمیت خرید تجهیزات اعلام حریق از فروشگاههای معتبر

مشاوره با کسانی که خود را تکنسین معرفی میکنن ازصحت کارشناسی مطمئن شوند یا با برقکاران محترم که ادعای 30 سال تجربه کار دارند مشاوره نکنند که به ظاهر کار را ساده میدانند
بابت خرید از سایت هایی که آگاهی در مورد اجناس ندارند یا فروش حضوری ندارن به هیچ عنوان خرید نکنند برای مثال، سایت دیجی کالا سایت بسیار معتبر است صد درصد اجناس ارسال میشه ولی چه عواقبی داره !!! بعد ارسال و نصب برگه اصالت کالا به شیوه‌ای نخواهد بود که همزمان با کالا ارسال شود و پیگیری از خدمات سایت دیجی کالا به راحتی نیست
خدمات و گارانتی نیز یکی دیگر از مواردی است که خریداران باید در نظر داشته باشند و خرید اینگونه تجهیزات از سایت هایی مانند دیجی کالا امنیت خدمات دهی و گارانتی را ندارند.
خرید برند های خارجی برای شهرستان ها از راه دور فقط از طریق ارسال عکس: اگر برندهای خارجی را بخواهیم برای پروژه‌های کوچک و بزرگ برای شهرستان ها از تهران اقدام به خرید نماییم، اشخاصی که بخاطر منافع شخصی جنس چینی ارسال و حتی قبل از ارسال نیز برای جلب اعتماد شما، عکس محصول را ارسال میکنند و پس از تایید ناآگاهانه خریدار اقادام به ارسال می نمایند و فروشنده اینجا از نظر قانونی خودش رو کنار میکشد و... و ........ لازم به ذکر است که گاهی مواقع نیز تشخیص اصل و تقلبی بودن کالا ها نیز برای همکاران ما نیز از روی عکس دشوار است (به هیچ عنوان قابل تشخیص نیست).

بنابراین بخاطرچند درصد کمتر جان و مال خود و دیگران را به خطر نیندازید زیرا ارزش جان و مال آدمی بسیار بیشتر از خرید ناآگاهانه و قیمت کمتر است. پس با بی تجربگی اقدام به خرید نکنید زیرا در آینده نه تنها پشیمانی جانی و مالی در پی دارد بلکه هزینه بیشتری را متقبل خواهید شد.
فروش سیستم اعلام حریق به همراه گارانتی

شرکت آتشبان یکی از شرکت های معتبر و با سالها تجربه تخصصی و حرفه ایی در زمینه فروش تجهیزات اعلام حریق، اطفاء حریق و کپسول های آتش نشانی است که شما خریداران محترم میتوانید، مشاوره ایی رایگان با کارشناسان و متخصصان شرکت ما داشته باشید و علاوه بر آن نیز از خدمات و گارانتی تجهیزات اعلام حریق و همچنین تمامی محصولات اطمینان حاصل نمایید و پس از استعلام قیمت اقدام به خرید نهایی نمایید.

در آخر این مطلب از تمام متقاضیان محترم تقاضا میشود در زمان خرید تجهیزات اعلام حریق و اطفاء حریق و غیره به سربرگ یا اسم و مهر اکتفا نکنید و درخواست مجوز فروش محصولات اعلام حریق را از فروشنده یا درخواست جواز کسب اتحادیه ایمنی و آتشنشانی نمایید.
با آتشبان در امان بمان