کشاورزی(صنعتی-ماشین آلات و ملزومات)
فروشگاه کاوه خداوردیان - پمپ آب - ادوات کشاورزی - راه سازی صنعتی - تعمیرات و فروش لوازم یدکی - سیم پیچی - دینام - ویبراتور - سمپاش- موتور برق - کاتر - سم پاش - کاتر آسفالت بر - بالابر ساختمانی - کارواش ویبراتور
مدیریت: محمدرضا خداوردیان
شماره تماس:
شماره همراه:
09123950445*
منطقه شهرداری:
منطقه 12
آدرس:
تهران ، سعدی جنوبی ، پایین تر از مخبر الدوله ، پارکینگ باز سعدی ، پلاک 22

بالابر ساختمانی چیست؟

یکی از اصلی ترین و مهم ترین تجهیزات ساختمانی بالابر ساختمانی می باشد که در همه ساختمان های در حال ساخت یا در حال بازسازی بیشتر می توانید یکی از آن ها را مشاهده نمایید. یکی از کاربرد های اصلی بالابر ساختمانی در حمل مصالح متفاوت بوده و تجهیزی است که وجود آن برای ساخت یک ساختمان بسیار واجب است.

ویژگی های یک بالابر ساختمانی خوب

1- دارای ریل ها و پایه هایی با مقاومت و ایمنی بسیار بالا باشد.

2- الکتروموتور مورد استفاده در آن دارای سیم پیچی تمام مس با کیفیت و توان بالا و نیاز به آمپر کمی داشته باشد.

3- دارای ظاهری زیبا و اندازه مناسب باشد.

4- جنس دندانه های گیربکس مورد استفاده با کیفیت باشد.

پمپ آب چییست؟

تلمبه یا پمپ آب وسیله ای می باشد مکانیکی برای جابجایی و منتقل کردن انواع مایعات که با زیاد شدن فشار، باعث جابجایی مایعات به ارتفاع بالاتر یا حتی پایین تر می شود. پمپ ها در صنایع متفاوت کاربردهایی متفاوت و بسیار فراوانی دارند. پمپ ها از منابع انرژی مختلفی استفاده می کنند همچون پمپ ها با کارکرد دستی، برقی، موتورهای درون سوز و نیروی باد می شود پمپ ها دارای اندازه های متفاوتی هستند که از سایز میکروسکوپی برای کارهای پزشکی تا پمپ های بزرگ صنعتی را شامل می شود.

به نوعی دیگر، پمپ انرژی مکانیکی را از یک منبع خارجی همانند موتور می گیرد و به سیال مایعی که در حال عبور از آن است انتقال می دهد. در نتیجه انرژی سیال بعد از خارج شدن از پمپ افزایش پیدا می کند. از پمپ ها برای منتقل کردن و یا جابجایی سیال از یک نقطه به نقطه دیگر در یک سیستم لوله کشی و یا هیدرولیک استفاده می شود پمپ ها دارای انواع متفاوتی هستند که هر یک کاربردی خاصی دارند.

کالا ها