CNC فرزاد خانقاهی (بهتوان)
CNC فرزاد خانقاهی (بهتوان) - CNC فایبرگلاس در پامنار - برش و تراش CNC در پامنار - CNC فیبر نخ دار
مدیریت: فرزاد خانقاهی
برش و تراش با دستگاه سی ان سی ، پلاستیک

شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 12
آدرس:
تهران، چهارراه سرچشمه ، خیابان امیرکبیر ، خیابان پامنار ، نزدیک مسجد شاه آبادی ، پاساژ فدک ، زیر همکف ، پلاک 123

 برش ترانس CNC فایبرگلاس فیبر نخ دار در پامنار

 

 • CNC فایبرگلاس در پامنار
 • برش و تراش CNC در پامنار
 • CNC فیبر نخ دار

برش و تراش CNC در پامنار 


برش ترانس
CNC فایبرگلاس فیبر نخ دار در پامنار شما را با این تجهیزات مدرن در این مقاله بیشتر آشنا می کند. CNC فایبرگلاس در پامنار در ابتدا در رابطه با این دستگاه اندک توضیحی به شما می دهد تا بدانید در چه صنعتی استفاده می شود و همچنین با CNC فیبر نخ دار که در صنعت برش چوب استفاده می شود آشنایی بیشتری پیدا می کنید. شما می توانید در مجموعه برش و تراش CNC در پامنار چوب های که مد نظر دارید را به هر مدل و اندازه و طرحی که بخواهید روی چوب کار کنید را برایتان تهیه کنید. CNC فایبرگلاس در پامنار دارای 2 مدل است که یکی دستگاه لیزر فلزات و دیگری برای دستگاه لیزرغیر فلزات است.

  برش ترانس CNC فایبرگلاس فیبر نخ دار در پامنار

اول از هر چیزی بپردازیم به این موضوع که دستگاه CNC چیست؟  این دستگاه فرز صنعتی می باشد که بدون دخالت انسان کار می کند و به کامپیوتر وصل می شود و طرح و مدل و اطلاعات لازم را از کامپیوتر می گیرد و خود ماشین اتوماتیک طرح لازم را بر روی فلز و یا چوب و انواع مواد دیگر را برش می دهد. برش و تراش CNC در پامنار تمام طرح های فرزکاری را که توسط افراد ماهری که کار گرافیک انجام می دهند وارد این دستگاه می کنند و زمانی که این ماشین آماده کار باشد خودش بدون نیاز به انسان طرح را ایجاد می کند.

 

CNC فیبر نخ دار

برش ترانس CNC فایبرگلاس فیبر نخ دار در پامنار انواع دستگاه CNC را دارد. دستگاه لیزر فلزات کارهایی مانند برش و تراش، حک کردن و جوش را بر روی  انواع فلزات و چوب انجام می دهد. دستگاه CNC فایبرگلاس در پامنار دارای سرعت بالایی است و همچنین بسیار تمیز طرح را در می آورد و بسیار پیشرفته است، اما ما بیشتر در این مجموعه به دستگاه لیزرغیر فلزات می پردازیم که این کار توسط تیم حرفه ای و ماهر ما در CNC فایبرگلاس در پامنار انجام می شود. این عمل بر روی پلاستیک و فایبر گلاس، چوب، شیشه، پارچه و بسیاری از موارد دیگر استفاده می شود.

CNC فیبر نخ دار

 

 CNC فیبر نخ دار از مرغوبترین فیبرهای موجود در بازار است که از پارچه های قوی تری است که از الیاف کتان و قوی که با رزین فنولیک ترکیب شده است. این فیبر مقاومت بالایی در حرارت بالا و فشار 200 دارد و در خیلی از صنایع استفاده می شود و همچنین این فیبر مقاومت بالایی در برابر سایش هم دارد. کیفیت فیبر نخ دار بسیار اهمیت دارد CNC فیبر نخ دار محصولاتی با کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد تا با ضمانت و بدون هیچ شکی بتوانید از ما خرید کنید و به سود لازم خود برسید.

 

CNC فایبرگلاس در پامنار

CNC فایبرگلاس در پامنار از مواد الیاف شیشه، رنگ، ترکیب رزین پلی استر و دیگر مواد تشکیل شده است. فایبرگلاس در موارد بسیاری استفاده می شود که شامل: گلخانه، پارکینگ، نورگیر سالن ها، استخر و بسیاری از موارد دیگر است.

برش و تراش CNC در پامنار در خدمت شما مشتریان محترم می باشد که با سال ها تجربه مرغوبترین اجناس و بهترین برش ها را به شما تحویل دهد. برش و تراش CNC در پامنار به چند دلیل بهترین انتخاب است که شامل موارد زیر است:

 • از نظر قیمتی بسیار به صرفه است زیرا نیروی کار کم است و میتواند مداوم کار کند
 • دقت فوق العاده بالای این محصول
 • سرعت بالای این محصول

 CNC فیبر نخ دار در پامنار با سرعت بالایی انجام می شود و از نظر قیمت از رقیبان خود ارزانتر است و همچنین کیفیت محصول عالی است. CNC فیبر نخ دار مراحلی که برای تراش انجام می دهد مختلف می باشد که شامل این موارد است:

 • تراش مستقیم و یا تراش استوانه ای
 • تراش مخروطی
 • شیار کاری
 • جداسازی قطعه
 • سوراخ کردن مواد با برش
 • روزه کاری با برش

 CNC فیبر نخ دار و CNC فایبرگلاس در پامنار شما را دعوت کرده است که از این مجموعه دیدن کنید تا بیشتر با کادر ما و محصولات برش و تراش CNC در پامنار آشنا شوید و خودتان قیمت و کیفیت را مقایسه کنید تا با خیالی راحت اقدام به انجام این کار نمایید.

فراموش نشود که برش CNC یکی از به روزترین ماشین های خودکاری است که با دقت فراوان تمام مراحل برش را انجام می دهد پس برای تماس با ما می توانید با همکاران ما در اصناف یاب و یا با برش ترانس CNC فایبرگلاس فیبر نخ دار در پامنار تماس حاصل فرمایید. ممنون از شما که در این مقاله ما را یاری کرده اید.