سالن آرایش و زیبایی لی لی - سالن زیبایی - آرایشگاه زنانه - رنگ و لایت - کاشت ناخن - کاشت مژه - میکروبلیدینگ - شهرک راه آهن - دهکده المپیک - منطقه22
سالن آرایش و زیبایی لی لی - سالن زیبایی - آرایشگاه زنانه - رنگ و لایت - کاشت ناخن - کاشت مژه - میکروبلیدینگ - شهرک راه آهن - دهکده المپیک - منطقه22
مدیریت: محبوبه شمس
هر گونه خدمات آرایشى وزیبایى بانوان در محیطى زیبا با کادرى مجرب و با سابقه
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 22
آدرس:
تهران ، شهرک راه آهن ، خیابان کاج ، نبش سروستان چهارم ، پلاک 36 ، طبقه اول

سالن زیبایی دهکده المپیک

زیبایی و آراستگی یکی از دغدغه های بشر است که از ابتدای زندگی انسان برای تمامی افراد بسیار مهم بوده است و در دنیای مدرن امروزی اهمیت زیبایی برای افراد چند برابر شده است به گونه ای که در دهه های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی و فناوری جدیت بیشتری پیدا کرده است. اگر می خواهید بهتری تجربه میکاپ، گریم و مدل مو را داشته باشید پیشنهاد می کنیم رنگ و لایت دهکده المپیک، کاشت ناخن دهکده المپیک، کاشت مژه دهکده المپیک و میکروبلیدینگ دهکده المپیک در سالن آرایش و زیبایی لی لی دهکده المپیک را از دست ندهید.

آرایشگاه زنانه دهکده المپیک

سالن های زیبایی در ابتدا سالن هایی بودند که با هدف زیبایی و ارائه خدمات آرایشی تأسیس شده بودند اما امروزه این سالن های زیبایی به چیزی فراتر از سالن های خدمات زیبایی و آرایشی تبدیل شده اند و سالن های زیبایی به سلامت پوست و مو نیز رسیدگی می کنند. اگر به دنبال بهترین آرایشگاه زنانه دهکده المپیک می گردید و می خواهید تجربه ای متفاوت در رنگ و لایت دهکده المپیک، کاشت ناخن دهکده المپیک و کاشت مژه دهکده المپیک داشته باشید پیشنهاد می کنیم به سالن زیبایی دهکده المپیک مراجعه نمایید.


سالن زیبایی - آرایشگاه زنانه - رنگ و لایت - کاشت ناخن - کاشت مژه - میکروبلیدینگ - شهرک راه آهن - دهکده المپیک

رنگ و لایت دهکده المپیک

یکی از مهم ترین خدماتی که در سالن زیبایی دهکده المپیک انجام می شود میکاپ صورت، گریم صورت و استایل دادن به پوست و مو می باشد که در سالن های زیبایی با مهارت بالای کارشناسان و هنرمندان میکاپ آرتیست انجام می شود.

کاشت ناخن دهکده المپیک

گریم و میکاپ صورت آرایشگاه زنانه دهکده المپیک می تواند خدمات زیادی را شامل شود که یکی از آن ها برطرف سازی جای لک و جوش های صورت فردی است که به سالن زیبایی مراجعه نموده است یا زخم هایی که ممکن است جای آن ها در صورت باقی بماند و همچنین انواع گریم ها و میکاپ هایی که فرد مراجعه کننده می خواهد برای او انجام می شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان با در ارتباط باشید.

کاشت مژه دهکده المپیک

به طور معمول در سالن های زیبایی کاتالوگ هایی جهت معرفی انواع میکاپ صورت، گریم و استایل های مو به افراد مراجعه کننده ارائه می شود که بر طبق آن ها می توانند مدل های مورد علاقه خود را انتخاب کنند و میکاپ آرتیست آن مدل را برای شخص اجرا کند. در کنار خدمات میکاپ برای صورت و پوست یکی از مهم ترین خدمات در سالن زیبایی دهکده المپیک آرایش و مدل های مو می باشد.

میکروبلیدینگ دهکده المپیک

هنگامی که شخصی برای آرایش مو و مدل جدید مو به سالن زیبایی دهکده المپیک مراجعه می کند آرایشگران حرفه ای در این زمینه با در نظر گرفتن آیتم های متعددی مانند فرم صورت، رنگ پوست و رنج سنی شخص مراجعه کننده استایل مویی که بیشتر می تواند چهره او را زیبا کند و زیبایی موها را به نمایش بگذارد را برای او انجام می دهد. برای مثال رنگ موی بلوندی که با استفاده از یک هایلایت دکلره انجام می شود برای افرادی که رنگ پوست سفیدی دارند بسیار جذاب می باشد. اگر می خواهید بهترین تجربه در زمینه کاشت مژه دهکده المپیک، میکروبلیدینگ دهکده المپیک، کاشت ناخن دهکده المپیک و رنگ و لایت دهکده المپیک پیشنهاد می کنیم به سالن زیبایی دهکده المپیک مراجعه فرمایید.

 

اینستاگرام:
https://instagram.com/lilibeautysalonnn