آموزشگاه طراحی و دوخت مهرخاتون
آموزشگاه طراحی و دوخت مهرخاتون
مدیریت: سارا بیک محمدی
آموزشگاه فنی و حرفه ای 

یکی از بهترین آموزشگاه‌های آموزش مجازی خیاطی صنایع دستی منطقه 22 غرب تهران، آموزشگاه طراحی و دوخت مهرخاتون تهران است که در زمینه‌ آموزش خیاطی و دوخت منطقه 22 غرب تهران فعالیت می‌کند.
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 22
آدرس:
تهران، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، نبش بلوار کاج، مجتمع مال مون، ورودی اداری، فاز 2، طبقه 2، واحد 14 کوچه بلوار امیر کبیر پاساژ مجتمع مال مون طبقه دوم پلاک: نبش بلوار کاج واحد 14
وب سایت رسمی:

آموزشگاه طراحی و دوخت مهرخاتون

آموزشگاه طراحی و دوخت مهرخاتون، واقع در منطقه 22 تهران دارای کادری حرفه‌ای و مجرب از مدرسان و برنامه‌های آموزشی منظم و هدفمند است، امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته این آموزشگاه نیز از جمله خدمات حرفه‌ای آموزشی این مرکز است، کیفیت بالای آموزش دوره‌ها همراه با متد مولر، تجهیزات عالی و همچنین تخصص و ارتباط حرفه‌ای اساتید با هنرجویان این آموزشگاه خیاطی از مهم‌ترین ویژگی‌های این مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای طراحی و دوخت انواع متد روز در ایران است.
آموزش خیاطی در رده اصنافی در مجموعه دسته بندی خدمات عمومی قرار میگیرد.


ویژگی‌های بهترین آموزشگاه خیاطی و دوخت مهرخاتون در غرب تهران

مزایا و ویژگی‌های مرکز فنی و حرفه‌ای طراحی و دوخت مهرخاتون منطقه 22 تهران به شرح زیر است:

  • اساتید با تجربه و ماهر: از جمله ویژگی‌های مهم یک آموزشگاه خیاطی مناسب، حضور داشتن کادر آموزشی و مربیان ماهر و مجرب است، مربیانی که مهارت‌های خیاطی بالایی داشته و در آموزش مهارت‌های حرفه خیاطی به هنرجویان ماهر هستند.
  • روش‌های آموزشی کاربردی و عملی: آموزشگاه فنی و حرفه‌ای طراحی و دوخت مهرخاتون با مدیریت خانم بیک محمدی، با بهره‌گیری از روش‌های کاربردی و مناسب به داوطلبان کمک می‌کند تا تکنیک‌ها و نکات خیاطی را بر اساس متد مولر و به خوبی به داوطلبان آموزشگاه و موسسات آموزشی ارائه دهد، بکارگیری این روش‌ها باعث می‌شود که هنرجویان بهترین عملکرد را در زمینه خیاطی داشته باشند.
  • داشتن تجهیزات حرفه‌ای: آموزشگاه طراحی و دوخت  مهر خاتون، دارای تجهیزات و وسایل با کیفیت بالایی است و اینگونه داوطلبان می‌توانند مهارت‌های حرفه‌ای خیاطی با متد مولر را  کسب کنند.
  • ارائه دوره‌های متنوع: آموزشگاه طراحی و دوخت ، دوره‌های مختلف و متنوعی را در همه زمینه‌های خیاطی ارائه می‌دهد تا هنرجویان بتوانند گام‌‌های حرفه‌ای را در زمینه خیاطی طی کرده و در این حرفه متخصص شوند.
  • هزینه مناسب دوره‌ها: شهریه دوره‌های فنی این آموزشگاه طراحی لباس ، متناسب با خدمات آموزشی ارائه شده است.
  • ارائه مدرک معتبر آموزشی: مدرک ارائه شده از سمت این مرکز آموزشی خیاطی و دوخت کاملا معتبر و قابل استعلام است.دوره‌های آموزشی آموزشگاه صنایع دستی مهرخاتون منطقه 22 غرب تهران

آموزشگاه صنایع دستی مهر خاتون در غرب تهران مرکز آموزشی است که به آموزش انواع صنایع دستی می‌پردازد، دوره‌های آموزشی این آموزشگاه: طراحی و دوخت  انواع لباس ، ارائه خدمات آموزشی برای ساخت و تولید انواع صنایع دستی از جمله قالیبافی، گلیم و گلدوزی، نقاشی روی شیشه، معرق کاری، حصیربافی و ... به هنرجویان است.

هدف اصلی آموزشگاه و موسسات آموزشی  از ترویج هنر صنایع دستی، حفظ فرهنگ و سنت‌های مربوط به هنرهای دستی است، این آموزشگاه‌ علاوه بر آموزش دوره‌های مختلف صنایع دستی، به آموزش سایر مباحث اصلی از جمله اصول طراحی، رنگ شناسی، نقشه کشی و سایر مباحث مرتبط هم می‌پردازد.

خدمات آموزشگاه طراحی و دوخت مهرخاتون

خدمات آموزش صنایع دستی این مرکز آموزش طراحی و دوخت مهرخاتون از آموزشگاه‌های خیاطی منطقه 22 تهران، به دو شکل تئوری و عملی انجام شده و گواهی ارائه شده این موسسه آموزش طراحی و دوخت حرفه‌ای مهرخاتون در غرب تهران معتبر و قابل استعلام است، علاوه بر آموزش حضوری، امکان آموزش مجازی طراحی و دوخت هم برای داوطلبان این آموزشگاه وجود دارد و اینکه همه تکنیک‌ و الگوهای دوخت و آموزش‌های خیاطی، بصورت حرفه‌ای و با متد مولر توسط اساتید ارائه می‌شود.----------------------------------------------
کلمات کلیدی:
 آموزشگاه طراحی و دوخت مهرخاتون - آموزش مجازی خیاطی - آموزشگاه خیاطی منطقه 22 - خیاطی منطقه 22 - آموزشگاه خیاطی غرب تهران - آموزشگاه صنایع دستی - خیاطی - آموزش خیاطی -
آموزشگاه خیاطی - آموزشگاه خیاطی تهران - متد مولر پیشرفته

برچسب ها: