صنایع چوب - فلز - رنگ کاری
فروشگاه مقدم - روکش PVC - روکش PVC مات و براق - چسب ممبران و گرانو ل - مبلمان راحتی - میز جلو مبلی و عسلی - MDF خام و رنگی
مدیریت:
عرضه انواع روکش ممبران مات و براق ، عرضه انواع چسب گرانول و ممبران

شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
حومه تهران
آدرس:
شهرک صنعتی چهاردانگه ، خیابان 24 ، نرسیده به میدان فردوس ، سمت چپ ، پلاک 70

روکش PVC چهاردانگه

روکش PVC چهاردانگه یا همان پلی وینیل کلراید محصولی از جنس پلاستیک می باشد و در بسیاری از صنایع متفاوت در جهان کاربرد دارد که یکی از کاربردهای مهم صنعتی آن نیز صنایع چوب است. مقاومت بالا و قابلیت انعطاف پذیری بالا و در دسترس بودن این گونه پلاستیک از جمله مواردی است که باعث می شود این محصول در صنایع مختلف کاربردی باشد و تولیدات این محصول در تمام جهان به ویژه جهت صنایع چوب بالا برود. روکش PVC چهاردانگه به طور معمول شامل خود PVC و همچنین ورق های اکریلیک است که روکش PVC چهاردانگه در واقع پر مصرف ترین نوع آن می باشد. فویل های PVC که در تعداد و اندازه های مختلف تولید می شوند. در این فویل های PVC ضخیم بودن، رنگ های مختلف و نقش های متفاوتی از جمله صاف و براق می ماند. نوع کاربرد این بسته ها به گونه ای است که بر اساس صنایعی که در آن تولید می گردد استفاده می شود. ضخامت این روکش ها حدودا بین 2 تا 3 میلی متر می باشد.

روکش PVC مات و براق چهاردانگه

روکش PVC مات و براق چهاردانگه از این نظر که انعطاف پذیری بالایی نیز دارند و در روکش کردن سطوح ابزار خورده با اختلاف سطوح بالا و ساختن نوار های لبه، روکش کردن پروفیل های مختلف و دارای فرم است. یکی از مهم ترین استفاده های بسیار مهم روکش PVC مات و براق چهاردانگه در بحث ساخت لوازمی است که در مراحل ساخت نیاز به پیوستگی روکش در بعد های متنوعی که در سازه شکل می گیرد. تخته های MDF که که ابزار یا سطوح اطراف لبه های آن دارای خوردگی است نیز با استفاده از پرس های چسب ممبران و گرانول چهاردانگه که در کنار روکش PVC مات و براق چهاردانگه استفاده می شود می توان این گونهMDF  ها را به راحتی روکش کرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

فروشگاه مقدم - روکش PVC - روکش PVC مات و براق - چسب ممبران و گرانو ل - مبلمان راحتی - میز جلو مبلی و عسلی

چسب ممبران و گرانول چهاردانگه

تکنولوژی جدیدی در روکش های PVC وارد و عرضه به بازار شده است که با استفاده از روش هایی نظیر ایجاد کردن یک فضای خالی شرایطی را فراهم می کند که صفحات فلزی و غیر فلزی برای روکش بکار می رود که در اصل این روش کمک زیادی به کارخانه های سازنده لوازم دکوراسیونی و لوازم خانگی می کند. این محصول در لوازم ، مبل ها و دکوراسیون های مختلف اتاق خواب به کار می آید. انعطاف پذیری بسیار بالای روکش های PVC به ویژه  هنگامی که داخل پرس چسب ممبران و گرانول چهاردانگه حرارت دیده می شود در اصل موجب می شود بتوان به وسیله روکش PVC برجستگی هایی که در نقش ها و طرح های مختلف کابینتی به کار می رود را روکش کرد که این نوع روکش ها دوام بالایی دارد. برای خرید چسب ممبران و گرانول چهاردانگه به فروشگاه مقدم چهاردانگه مراجعه نمایید. برای دیده شدن در گوگل کلیک کنید. 

فروشگاه مقدم چهاردانگه

همان طور که در مطالب قبلی فروشگاه مقدم چهاردانگه توضیح دادیم روکش PVC در کابینت سازی و کابینت های به کار رفته در آشپزخانه کاربردی است و در انواع آشپزخانه ها در واحد های ساختمانی به کار می رود. این روکش های PVC تنها در کابینت های آشپزخانه کاربردی است و در قسمت های دیگر آشپزخانه استفاده از این روکش های PVC استفاده نمی شود. برای خرید انواع روکش PVC چهاردانگه، روکش PVC مات و براق چهاردانگه و چسب ممبران و گرانول چهاردانگه به فروشگاه مقدم چهاردانگه مراجعه نمایید.


فروشگاه مقدم - روکش PVC - روکش PVC مات و براق - چسب ممبران و گرانو ل - مبلمان راحتی - میز جلو مبلی و عسلی - MDF خام و رنگی

 

روکش پی وی سی ، مات و براق ، ایرانی و خارجی ، برندهای FRP و آرمان ، تی ین جی و رز فرین و غیره

چسب ممبران ، چسب گرانول ، چسب غالبی ، ایرانی و خارجی (لومیناک ، FRP ، اوکام ،

میز جلو مبلی ، میز عسلی ، میز جلو مبلی و عسلی ، میز TV و کنسول و ست کامل میزها ،

مبلهای راحتی بروز در رنگهای مختلف و جلو مبلی ،

ام دی اف در ابعاد متنوع در رنگهای متنوع:MDF خام ، سفید ، رنگی و های گلوس

در ابعاد

3/66*183 cm

2/44*183 cm

2/80*122 cm

2/44*122 cm

واحد فروش:

09122116774

09370613661

09190869486