شرکت وارنا تجارت ساتر - روکش PVC - چسب ممبران - شهرک صنعتی چهاردانگه - انواع روکش  PVC - چسب ممبران - چهاردانگه
شرکت وارنا تجارت ساتر - روکش PVC - چسب ممبران - شهرک صنعتی چهاردانگه - انواع روکش PVC - چسب ممبران - چهاردانگه
مدیریت:
به نام خدا 
وارنا تجارت ساتر 
وارناسا PVC
وارناسا تجارت ساتر ,وارد کننده ی انواع روکش پی وی سی (تیان جین ) و چسب ممبران .
ارسال به سراسر کشور 

 

شماره تماس:
شماره همراه:
منطقه شهرداری:
حومه تهران
آدرس:
شهرک صنعتی چهاردانگه ، خیابان اصلی شهرک ، بعد از پمپ بنزین ، نبش خیابان 20/5 ملت ، فروشگاه وارنا PVC ، پلاک 151
ایمیل:

به نام خدا 

پیشینه

وارناسا پی وی سی با هدف تسهیل در تامین اقلام مورد نیاز کابینت سازان ، کارگاههای تولیدی و خدماتی وکیوم و سی ان سی در سال 96  در آپارتمانی مسکونی واقع درابتدای شهرک صنعتی چهاردانگه پایه گذاری شد .

گرچه تیم وارناسا از اعضاء با تجربه ای بهرهمند بود ولی طوفان های  سیاسی و اقتصادی چند سال اخیر این کشتی تازه روان شده  از ساحل را هم در امواج سهمگین حوادث در امان نگذاشت و تلاطم های بسیاری را بر تیم وارناسا تحمیل کرد ولی خوشبختانه در سایه توکل به خدا،  هدف گذاری توام با تلاش مستمر و اتکاء به اعتماد  مشتریان عزیز و گرانقدر نه تنها گرداب حوادث را پشت سر گذاشتیم بلکه اولین فروشگاه وارناسا را بر خیابان اصلی شهرک افتتاح کردیم و حالا با توکل و اعتماد به نفس بیشتر به طرف ساحل موفقیت طی طریق میکنیم .

وارناسا  PVC  در هر دو جبهه فروش فیزیکی  (یا به عبارتی سنتی ) و مجازی رشد بالای  200 درصدی را نسبت به دو سال  گذشته 97 و 98   تجربه کرده که بهترین شاخص سنجش در این زمینه گسترش جغرافیایی مشتریان از پنج شهر به پنجاه شهر و ارتقاء به جایگاه نخست جستجوی گوگل با نرخ بازدید  ماهانه نزدیک به 4000 نفر از سایت وارناسا پی وی سی است .

ماموریت وارناسا(Mission ) همانطور که در ابتداء اشاره کوتاهی شد تسهیل در تصمیم گیری خرید و تامین کالا برای جامعه صنایع وابسته به MDF  در نظر گرفته شده. این مهم از طریق کمک به خریداران در شناخت بهتر محصولات ما و رقبا به لحاظ کمی ، کیفی ، قیمتی ، نحوه پرداخت و خدمات پس از فروش امکان پذیر میباشد که البته بخشی از این شناخت از طریق تجربه و آموزش پرسنل و بخشی از طریق استانداردها و تست های آزمایشگاهی محقق میشود.

این سازمان  در چشم انداز خود (Vision )  معتبرترین هلدینگ صنایع MDF  را در خاورمیانه و آفریقا نشانه رفته است  تا رسالت خود را در ارتقاء سطح کیفی محصولات داخلی و منطقه های هدف در جهت افزایش درآمد و رفاه مردم مناطق مذکور به نحو احسن اجراء نماید. 

حمایت از تولیدات داخلی و تقویت قشر مولد ازجمله سیاست های همسو با چشم انداز وارناسا میباشد .اخذ نمایندگی روکش اف آر پی در مهرماه 99 در همین راستا رقم زده شد و در زمینه چسب ممبران هم در حال بررسی کیفی  چند تولید کننده داخلی هستیم تا ان شاءالله  بعد از اتمام پروسه تست های تجربی و آزمایشگاهی به سبد کالا اضافه کنیم.

موضوع صادرات کالای  های تولید داخل در  صنعت MDF  بصورت جدی در دستور کار قرار وارناسا قرار دارد و مطابق برنامه بنا داریم در سه ماهه اول 1400 محقق شود. بازارهای  عراق ، افغانستان ، سوریه و کشورهای CIS  اهداف اولیه ماست که بدینوسیله  از تولید کنندگان عزیزی که به لحاظ کیفیت کالا ، بسته بندی ، ظرفیت تولید و قیمت توان صادراتی داشته و  مایل به همکاری هستند دعوت میشود از طریق ایمیل یا تلفن اطلاع دهند.

نیروی انسانی مجرب و دلسوز سرمایه های وارناسا هستند که قادرند میزان رضایت مشتریان و تبدیل آنها به حامیان وارناسا  را به اوج برسانند . حفظ کرامت پرسنل ، آموزش مستمر و تامین حداقل های زندگی ، امنیت شغلی ، امید به پیشرفت در مجموعه و ایجاد حس تعلق به سازمان جزء جدائی ناپذیر مرامنامه وارناسا است .

جهان آینده دنیای تکنولوژی و هوش مصنوعی است . این پدیده  به سرعت در تمام عرصه های زندگی انسان درحال  نقش آفرینی است و صنعت MDF  هم  از طوفان تحولات و تغییرات  آتی  آن در امان نخواهد بود.  مجموعه وارناسا با عنایت به اهمیت و ضرورت این مهم  ضمن رصد میزان  رشد و نفوذ این پدیده ، خود را برای بکارگیری آن در جهت خلق ارزش بیشتر آماده میکند تا در سایه آن مشتریان وارناسا هم خدمات بهتری دریافت نموده و از منافع آن منتفع شوند .   

معتقدیم  خداوند کره زمین را پاک و سرشار از منابع طبیعی  دراختیار انسان قرار داد تا از آن بهره ببرد پس  وظیفه ماست این امانت ارزشمند را حفظ و سالم به نسلهای بعد تحویل دهیم . وارناسا متعهد است در کنار اصل درآمد و کسب سود در چارچوب حفظ محیط زیست گام برداشته و این مهم را هم در امور داخلی و پرسنلی و هم در روابط با مشتریان  و تامین کنندگان رعایت نماید .  

همسو با رسالت حفظ محیط زیست مسئولیت مهم  تر دیگری هم  به عهده ماست و آن کمک به همنوعان مان در ارتقاء سطح زندگی در سطوح مختلف مادی و معنوی است. همانطورکه در چشم انداز وارناسا اشاره شد در نظر داریم  در جهت محرومیت زدایی در هر دو بخش  ، از طریق بازاریابی  و صادرات محصولات داخلی و آموزش مهارتهای اجتماعی برای پرسنل تولیدی و بازرگانی  تلاش کنیم  تا این رسالت را به نحو احسن انجام دهد.

بنی آدم اعضای یک دیگرند     که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی بدرد آورد روزگار   دگر عضوها را نماند قرار

 

آذر 1399

وارناسا پی وی سی

مجید حیدری