بیمه دانا نمایندگی کد 10592
بیمه دانا نمایندگی کد 10592 - بیمه دانا در یافت آباد - بیمه اقساطی در یافت آباد - بیمه ثالت و بدنه قسطی در یافت آباد - منطقه 17
مدیریت: فاطمه گلستانی
مشاوره و صدور انواع بیمه نامه ، اتومبیل ، ثالث ، عمر ، مهندسی ، پزشکی و ...
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
حومه تهران
آدرس:
تهران ، یافت آباد ، خیابان عرب احمدی ، معبر ما قبل آخر ، نرسیده به میدان شهید باقری ، پلاک 11 ، بیمه دانا گلستانی

 

بیمه ثالث بدنه اقساطی قسطی دانا یافت آباد

 

 • بیمه دانا در یافت آباد
 • بیمه اقساطی در یافت آباد
 • بیمه ثالث و بدنه قسطی در یافت آباد

 

بیمه ثالث و بدنه قسطی در یافت آباد یکی از واجبات است که هر شخصی که خودرویی را خریداری کرده است باید تحت پوشش بیمه قرار گیرد. بیمه دانا در یافت آباد شرایطی را فراهم کرده است که هر شخص به راحتی می تواند ثبت نام کرده و از پرداخت هزینه خسارتهای وارد شده به خودرو معاف شود. همچنین بیمه اقساطی در یافت آباد هم انجام می شود که به این صورت است که در چند قسط پرداخت خواهد شد. این شرایط به این صورت است که در صورتی که تمایل به یکجا پرداخت کردن نداشته باشید می توانید ثبت نام کنید.

بیمه ثالث و بدنه قسطی در یافت آباد  و بیمه دانا در یافت آباد،  قصد دارد که در این مقاله انواع بیمه و شرایط آن را توضیح دهد تا هر کدام از شرایطی را که لازم می دانید را انتخاب کنید و خودرو خود را بیمه کنید. بیمه اقساطی در یافت آباد اول از هر چیزی می پردازد به این موضوع که بیمه چیست و به چه دردی می خورد؟ بیمه قراردادی است که مسئول پرداخت خسارتهایی است که شخص و خودرو طرف قرار داد بیمه باشند. در بیمه مهم نیست چه کسی مقصر باشد، در واقع قراردادی بین بیمه گذار و شرکت بیمه است که باید بیمه گذار مبالغی را یکجا و یا اقساطی به شرکت بیمه پرداخت کند تا زمانی که به ماشین صدمه وارد شد شرکت بیمه مقداری یا به صورت کامل هزینه خسارت را پرداخت کند.

 

 

بیمه اقساطی در یافت آباد

بیمه اقساطی در یافت آباد انواع مختلفی از بیمه خودرو را در بر می گیرد که بیمه بدنه و ثالث جزو این بیمه ها می باشند. بیمه ثالث و بدنه قسطی در یافت آباد این توصیه را می کند که در هنگام خرید خودرو همان ابتدا بیمه ثالث را انجام دهید زیرا به محضی که پلیس راهنمایی و رانندگی متوجه نبود بیمه ثالث شما شود شما را جریمه خواهد کرد. پس هر چه زودتر بهتر است که به بیمه دانا در یافت آباد مراجعه کنید و از انواع بیمه ما استفاده لازم را کرده و خیالی آسوده داشته باشید، زیرا نبود بیمه ثالث باعث می شود در صورت تصادف با شخص و سوانح سوختگی هزینه های بسیار زیادی را متقبل شوید. اگر توان پرداخت تمام هزینه بیمه را به صورت یکجا ندارید می توانید به بیمه اقساطی در یافت آباد مراجعه کرده و به صورت ماهانه و یا چند قسط پرداخت کنید، پس نگران پرداخت هزینه بیمه نباشید.

بیمه دانا در یافت آباد توصیه می کند بیمه ثالث را جدی تر از بیمه بدنه بدانید زیرا در صورت این که بیمه بدنه نداشته باشید پلیس شما را جریمه نمی کند و این بیمه در کنار بیمه شخص ثالث شما است تا برخی از شرایطی را که بیمه ثالث انجام نمی دهد و پرداخت نمی کند را بیمه بدنه پرداخت کند.


 

بیمه ثالث و بدنه قسطی در یافت آباد و بیمه دانا در یافت آباد این پوشش ها را انجام می دهد. پوشش های بیمه شخص ثالث این موارد را شامل می باشد: پرداخت خسارت جانی شخص ثالث و سرنشینان خودرو مقصر و خود راننده، خسارتی که به ماشین شخص وارد شده و خسارتهایی فوتی، نقص عضو و شکستگی و از کار افتادگی را پرداخت می کند.

بیمه اقساطی در یافت آباد این توضیح را می دهد که یکسری از حوادث بیمه ثالث  را شامل نمی شوند که عبارتند از:

 • خسارتهایی که در ارتباط با جنگ و اعتصاب و شورش باشد
 • خسارتی به خودروهایی که راننده آنها گواهینامه ندارد
 • خسارتی که خود شخص مالک به صورتی قصد به خودرو ضربه و آسیب وارد کند
 • خسارتی که در زمان فرار از دست پلیس ایجاد می شود
 • خسارتهایی که راننده خودرو تحت تاثیر مواد مخدر و مشروبات الکی باشد
 • خسارتهایی که در زمان بکسل خودرو دیگران ایجاد می شود
 • خسارتهایی که خودرو وسایل بیش از اندازه را در خود قرار داده و باعث آسیب به خودرو می شود

 

بیمه ثالث و بدنه قسطی در یافت آباد

بیمه ثالث و بدنه قسطی در یافت آباد دارای سال ها تجربه و کادری ماهر است که کاملا حرفه ای عمل می کنند. بیمه دانا در یافت آباد تهران مشاوره های لازم قبل از قرارداد بیمه را به شما بیمه گذاران عزیز می دهد تا بهترین را انتخاب کنید. همچنین شرایط اقساط به طور کامل در بیمه اقساطی یافت آباد انجام می شود.

بیمه بدنه 2 دسته است. دسته اصلی و فرعی می باشد. بیمه بدنه اصلی که شامل همه بیمه ها می شود و برای بیمه فرعی باید مبلغ بیشتری پرداخت شود که در بیمه ثالث و بدنه قسطی در یافت آباد تهران تمام پوشش های بیمه اصلی را توضیح می دهیم.

بیمه دانا در یافت آباد شامل این پوشش ها در بیمه اصلی می باشد که شامل موارد زیر است:

 • سرقت کلی
 • آتش سوزی و منفجر شدن خودرو
 • خسارتهای که به باتری و لاستیک ماشین وارد می شود، 50 درصد پرداخت می شود
 • خسارت در زمان بکسل
 • خسارتهای ایجاد شده در زمان حوادث

بیمه دانا در یافت آباد

بیمه اقساطی در یافت آباد تلاش خود را کرده است که در این مقاله به صورت مختصر به شما بیمه خودرو را توضیح دهد تا شما با آگاهی کامل و جامع قراردارد بیمه خود را ببندید. همچنین برای ارتباط با  بیمه اقساطی در یافت آباد می توانید با گروه ما در بیمه دانا در یافت آباد در اصناف یاب و یا با خانم گلستانی با شماره 09129376960 تماس حاصل فرمایید.