مانکن لشگری پانزده خرداد
مانکن لشگری پانزده خرداد - ساخت انواع رگال - پخش مانکن - خرید مانکن - ساخت انواع رگال و پخش مانکن - بازار بزرگ - 15 خرداد
مدیریت: لشگری
تولید و پخش انواع مانکن های زنانه و مردانه، چوب لباسی و رگال
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 12
آدرس:
تهران، بازار بزرگ تهران، بازار مسگرها، پاساژ ملت، طبقه 1+ پلاک: 25

 مانکن لشگری پانزده خرداد 

جهت تجهیز کلیه فروشگاه های پوشاک رگال و مانکن برای نظم بخشیدن و زیبایی دکوراسیون مغازه حائز اهمیت است. شما برای دیده شدن پوشاک بهتر است از مانکن و نهایتا رگال به جای قفسه استفاده کنید. طبق یک نظرسنجی مشتریان جذب فروشگاهای می شوند که در ویترین خود از مانکن بیشتری برای ارائه پوشاک استفاده می کنند. فروشگاه ها برای این کار معمولا بهترین و مرغوب ترین پوشاک را بر تن مانکن می کنند و در ویترین برای جذب مشتری از آن استفاده می کنند.
علت این موضوع به این خاطر است که پوشاک بر تن مانکن راحت تر قابل بررسی است و شما با یک نگاه به خوبی می توانید پوشاک بر تن مانکن را وارسی کنید. همچنین مشتریان با مانکن همزاد پنداره کرده و خود را در قامت مانکن می بینند. البته باید گفت مانکن انواع مختلف دارد:

مانکن کامل
مانکن بالاتنه
مانکن پایین تنه
مانکن سر و گردن


اما قرار دادن انبوهی از لباس در قفسه های فروشگاه جز انباشت و انبار کاربرد چندانی ندارد. مانکن لشگری پانزده خرداد با تجربه چندین ساله خود در ساخت انواع رگال و پخش مانکن آماده آماده ارائه خدمات در زمینه ساخت انواع رگال و پخش مانکن در بازار بزرگ 15 خرداد است.

ساخت انواع رگال و پخش مانکن

رگال های جدید در انواع مختلف و با جنس فلزی و چوبی و طراحی مدرن در زیبایی دکوراسیون اتاق و فروشگاه کمک کننده هستند. ما در مانکن لشگری پانزده خرداد سعی کردیم در ساخت انواع رگال و پخش مانکن بهترین کیفیت را با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. ساخت رگال و مانکن نیاز به هنر و صرف وقت و دقت زیاد دارد.
 و انتخاب جنس و متریال سازنده نیز بسیار مهم است. به همین خاطر هنگام خرید مانکن از عامل پخش مانکن باید مراقب بود تا بهترین نوع مانکن را با قیمت مناسب انتخاب کنید.
مانکن ها بر اساس میزان هزینه کرد شما ممکن است ویژگی ها خاص داشته باشد معمولا مانکن های لاکچری دارای جزئیات بیشتری نصب به دیگر مانکن ها دارد. این نوع مانکن ها به انسان بیشتر شبیه هستند و در مواقعی با کلاه گیس هم عرضه می شوند این شباهت به قدری است که در فروشگاه ها این مانکن ها با انسان اشتباه گرفته می شوند. مانکن لشگری پانزده خرداد بازار تهران با ساخت انواع رگال و پخش مانکن با کیفیت و ارزان و ارسال به سراسر ایران مفتخر است که بیشترین رضایتمندی مشتریان را در اختیار دارد. برای خرید مانکن و رگال شما می توانید با تماس با ما از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید.


------------------------------------------------------------
کلمات کلیدی 
 مانکن لشگری - انواع مانکن فایبر و فلزی و سالنی و دیواری  - پخش مانکن - پانزده خرداد بازار تهران - منطقه 12