فروشگاه پرشین ( فروشگاه پرده و کرکره)
فروشگاه پرشین ( فروشگاه پرده و کرکره)
مدیریت: محمد عبدالهی
پرشین تولید کننده پرده‌ کرکره فلزی وچوبی زبرا ساده اداری وچاپی شیدهای اسکرین بلک اوت وچاپی با طرح دلخواه لوور دراپه پارچه ای وچاپی ورتیلاین ودی کی
انواع ترک پنل وپردهای برقی بغل رو وبالارو پرده پلیسه دستی وزنجیری
پخش کننده زبرا، کرکره، شید تصویری، لوردراپه و کرکره های چوبی
همکاران محترم برای دریافت کالیته لطفا در واتساپ پیغام بزارید

شماره تماس:
فکس:
55870183
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 19
آدرس:
تهران، عبدل آباد ، خیابان انقلاب ، خیابان گل آذین ، مجتمع تجاری جوانه، پلاک 58

پرده هوشمند عبدل آباد

در سالهای گذشته تغییرات مدل های پنجره منازل توسط مهندسین و معماران ساختمانی باعث استفاده از پنجره ها در ابعاد متفاوتی شده است. استفاده از پنجره می تواند باعث کاهش انرژی مصرفی شود و همچنین برای سلامت افراد در خانه مفید می باشد. یکی از فواید استفاده از نور آفتاب در منزل تأمین کلسیم بدن و جلوگیری از اضطراب و استرس می باشد و در صورتی که نور خورشید به اندازه دریافت شود می تواند فواید زیادی داشته باشد. یکی از پرکاربردترین وسایل منزل که در کنترل میزان نور خورشید استفاده می شود کرکره و پرده می باشد. اگر می خواهید مناسب ترین پرده را با توجه به دکوراسیون منزل خود تهیه کنید پیشنهاد ما این است که برای خرید پرده چاپی عبدل آباد، پرده اداری عبدل آباد و پرده هوشمند عبدل آباد به فروشگاه پرشین عبدل آباد مراجعه نمائید.

پخش زبرا عبدل آباد

پرده ها کاربردهای بسیار زیادی دارند که از بین آن ها می توان به جلوگیری از ورود باد، ایجاد فضا و حریمی شخصی برای افراد درون منزل، جلوگیری از وارد شدن گرد و غبار، زیبایی دکوراسیون خانه و فضای ساختمان، کنترل کردن شدت نور و... اشاره کرد. پرده ها و کرکره ها در زیبایی داخلی خانه تأثیر زیادی دارند و از این رو پرده ها و کرکره ها در مدل ها، رنگ ها و طرح های مختلف در بازارها و فروشگاه ها عرضه می شود. از طرفی پرده باید با دکوراسیون منزل شما همخوانی داشته باشد که این موضوع می تواند خرید پرده را برای افرادی که تصمیم به خرید پرده دارند به یک چالش تبدیل کند. برای خرید بهترین پرده چاپی عبدل آباد، پرده های پخش زبرا عبدل آباد و پرده اداری عبدل آباد به بخش فروش پرده هوشمند عبدل آباد مراجعه فرمایید.


تعمیرات کرکره - پرده چاپی - پرده اداری - پرده هوشمند - کرکره فلزی - کرکره چوبی - پخش زبرا - شید تصویری - عبدل آباد

پرده چاپی عبدل آباد

پرده های پارچه ای به علت داشتن تنوع و انعطاف پذیری زیادی که در جنس پارچه و رنگ آن دارد محبوبیت زیادی بین افراد دارد. به طور کلی پرده های پارچه ای دارای قسمت های مختلفی می باشند که پارچه بخش اصلی آن است و بخش های دیگر به طور معمول به عنوان تزئینات به پارچه اضافه می گردد. تزئینات پرده به موارد مختلفی طبقه بندی می گردد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. چوب پرده یکی از اجزای اصلی تزئینات پرده می باشد که با فاصله کمی از قاب پنجره پرده نصب می شود. همچنین بخشی از تزئینات اصلی مانند یراق آلات، کریستال های منگوله دار و... می باشد. یکی دیگر از تجهیزات پرده هوشمند عبدل آباد والان پرده می باشد که بالای پرده و در بین دو لنگه آن اضافه می گردد.

پرده اداری عبدل آباد

یکی دیگر از اجزای تزئینات پرده شال های پرده می باشد که می تواند فضای داخل اتاقی که پرده در آن نصب شده را بسیار زیباتر کند و همچنین به دکوراسیون منزل شما زیبایی دو چندانی بدهد. دستک ها و بندهای پرده هوشمند عبدل آباد نیز از تجهیزات تزئینی پرده می باشد که برای زمان هایی تنظیم شده که در کنار باز بودن پنجره وزش باد به داخل خانه جریان نداشته باشد. پرده یکی از مهم ترین لوازم خانگی است که نمای منزل و دکوراسیون داخلی را زیبا می کند و مدل های متنوعی دارد پس اگر قصد خرید یک پرده یا کرکره با کیفیت برای منزل خود را دارید پیشنهاد می کنیم برای خرید پرده اداری عبدل آباد، پرده چاپی عبدل آباد و پرده های پخش زبرا عبدل آباد به قسمت پرده هوشمند عبدل آباد مراجعه نمایید.
----------------------------------------------
کلمات کلیدی :
 فروشگاه پرشین - تعمیرات کرکره - پرده چاپی - پرده اداری - پرده هوشمند - کرکره فلزی - کرکره چوبی - پخش زبرا - شید تصویری در عبدل آباد - نصب و فروش پرده های برقی بالارو و بغل رو در عبدل آباد - فروش انواع لوازم جانبی پرده در خیابان انقلاب - نصب و فروش پرده های پلیسه و هانیکوم دستی در عبدل آباد