فروشگاه ایمن ابزار سید سهیل راهنما
فروشگاه ایمن ابزار سید سهیل راهنما - لوازم آتش نشانی - دستکش ضدبرق - دستکش ضدبرش - دستکش چرمی جوشکاری - لوازم کار در ارتفاع - خیابان امام خمینی
مدیریت: آرش هوشیار
زمینه کاری
تولید و تامین کلیه تجهیزات ایمنی و آتش نشانی
تماس با ما👇
☎️021-66348707
☎️021-66348705
📱09123125845

آدرس اینستاگرام👇
https://instagram.com/imenabzareseyed
آدرس تلگرام👇
https://t.me/imenabzarseyyed
آدرس واتساپ👇
https://chat.whatsapp.com/Fw7zoNlafLX1YanIiNd6wS

سایت مجموعه ایمن ابزار سید
https://imenabzarseyyed.com/
ایمن ابزار سید ساعات خوشی را برایتان آرزومند است❤️
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 12
آدرس:
تهران ، خیابان امام خمینی، نرسیده به حسن آباد، پاساژ رشید 3، طبقه زیر همکف، پلاک 12
وب سایت رسمی:

به نام ایزد منان

از نخستین روز تا کنون بر آن بوده ایم که با ارائه محصولات خود و ارائه راهنمایی های علمی و تجربی ، در دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریانمان همراه باشیم و در این راستا کوشیدیم  با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا و همچنین گسترش تولید ، حامیان قوی تری برای مشتریانمان باشیم.

مجموعه ایمن ابزار سید دارای پرسنل متخصص ، مجرب و آگاه بوده که به یاری هم مجموعه را به سوی اهداف متعالی خود یعنی رضایت مشتریان و حفظ کیفیت محصولات تولیدی و بازرگانی  پیش میبرند.

مجموعه ایمن ابزار سید در سال 1388 فعالیت خود را در بازار حسن آباد تهران در زمینه فروش تجهیزات حفاظت فردی و با نگاهی ویژه به  دستکش های صنعتی و شیمیایی آغاز نمود و پس از مدتی کوتاه توانست جایگاهی مناسب در عرصه تجهیزات حفاظت فردی پیدا کند . دراین دوران حساس با توجه به شرایط سخت تحمیل شده به کشورعزیزمان ، وجود تحریم های بسیار ، بار دیگر تصمیاتی اتخاذ شد که با تکیه بر  حد اکثر قابلیتهای داخلی تلاش کرده تا بتوانیم  نیازهای اساسی کشور را در حد قابل قبولی در داخل کشور تولید کنیم و  در این امرمهم با توجه محدودیت های موجود ، با  برانگیختن خلاقیت های صنعتگران با استفاده از ظرفیت های داخلی بحران های موجود را پشت سر بگذاریم.

در این زمان تیم های تحقیق و توسعه و اجرایی این مجموعه (آقایان احمدزاده)  با تلاش شبانه روزی موفق به دستیابی به فرمولاسیون شیمیایی خاص مورد استفاده در دستکش های ضد مواد نفتی و ضد برش شد. سپس با تاسیس شرکت پشتوان تجارت موکریان و ثبت برندهای مطرح   (TAHA) , (DOLPHIN) , (EAS)در ایران و اخذ مجوزهای مرتبط به تولیداز مراجع ذیصلاح اقدام به تولید نمونه های اولیه شد پس از ارائه نمونه های اولیه به بازار و جذب نظرات مصرف کنندگان و همکارن اقدام به رفع نقوص کرده و پس از مدتی اندک محصول تولیدی نهایی باتوان روزانه ده هزار جفت دستکش در مدل های کف مواد ، کف نیتریلی و ضد برش وارد بازار های داخلی شد.

رمز موفقیت این مجموعه"قدرت تطبیق در پاسخگویی به تغییرنیازهای مشتری " است . در این شرکت مشتریان دارای ارزشی والا بوده و از ترکیبی کامل از خدمات شامل محصولات کیفی ، تحقیق وتوسعه خلاق ، تجربه ملی وبین المللی وتحویل قابل اطمینان کالابرخوردارند.این امر از طریق رویکردی مبتنی بر خدمات رسانی که د رتمام فرایند های درونی وبیرونی شرکت جاری است پشتیبانی میگردد.
مجموعه ایمن ابزار سید تمام سعی و تلاش خود را به کار میگیرد تا کیفیتی در خور ایرانی باشد.

                                                                            سهیل راهنما