نبی الکترونیک
نبی الکترونیک - خرید انواع کانتور رو بردی در جمهوری - فروش انواع سوکت و کانتور در جمهوری - تولید کننده سیم لحیم و شمش و قلع در جمهوری - منطقه 12
مدیریت: امیرحسین نبی
قلع، کانکتورهای بین راهی و رو بُردی، سرسیم، روغن لحیم، بست کمربندی، گلند، سوکت و کانکتور
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 12
آدرس:
دفتر: تهران جمهوری، بعد از 30 تیر، کوچه نوبهار، ساختمان طوبی، طبقه 6، واحد 19
فروشگاه: تهران جمهوری، بعد از پل حافظ، پاساژ امجد، طبقه اول، پلاک 24
وب سایت رسمی:
ایمیل:

گروه صنعتی نبی الکترونیک، با سابقه قریب به 20 سال فعالیت در عرصه واردات و عرضه محصولات الکترونیکی و الکتریکی در بازارهای داخلی، توانسته سهم چشمگیری از بازار را به دست آورد.

طی این سال ها با افزودن دانش فنی خود، در عرصه تولید نیز نقشی در خودکفایی صنعت الکترونیک و الکتریک داشته است. این شرکت با بهره گیری از تیم متخصص؛نخبگان شیمی و متالوژی، شرکت های دانش بنیان، تولیدات خود را در سه حوزه قلع، انواع پایه بست ها از جنس پلی آمید و PVC  آغاز نمود.

مهمترین دستاورد در امر تولیدات، نوآوری و کیفیت بوده که در این عرصه موجب تمایز گروه صنعتی نبی الکترونیک با دیگر رقبا می باشد.

ارزش آوری و کیفیت در تولیدات و همچنین ارزش آفرینی و خدمات برای مشتریان از الویت های این گروه صنعتی است.

گروه صنعتی نبی الکترونیک با بهره گیری از پتانسیل های موجود از جمله:فروشگاه، سایت، دفتر مرکزی و کارخانه، همواره پاسخگوی نیازهای انواع مشتریان در قالب خریدهای خرد و عمده، به صورت حقیقی وحقوقی می باشد.

نوآوری کیفیت، خدمات مطلوب از مهم ترین شاخص های مد نظر گروه صنعتی نبی الکترونیک است.

امید بر آن داریم تا به عنوان تولیدکننده ملی در امر توسعه پایدار صنعت میهن عزیزمان ایران نقش موثری داشته باشیم.

مزیت ها:


1.فروشگاه در پاساژ امجد 2.فروش در دفتر مرکزی از طریق همکاران کال سنتر 3. فروش از طریق سایت 4. تولید کننده 5. سفارش سازی تولیدات با توجه به نیاز مشتری 6. تولید بر پایه استانداردهای جهانی 7. دارای تاییدیه از سازمان استاندارد کشور و ایزوهای مرتبط با تولید 8. تیم بسیار فعال و پیگیر و همیشه در دسترس 9. ارسال سریع 10. با توجه به تولید داخل نازل ترین قیمت با بالاترین کیفیت برای مشتریان.

آدرس اینستاگرام https://www.instagram.com/nabielectronic

آدرس تلگرام https://t.me/NE_nabielectronic