آموزشگاه تاسیسات توان ( آموزش نصب و تعمیر پکیج و اسپیلت و ...)
آموزشگاه تاسیسات توان ( آموزش نصب و تعمیر پکیج و اسپیلت و ...)
مدیریت: مهندس فرمان پیشگاهی

شرح خدمات آموزشگاه: آموزشگاه فنی و حرفه ای تاسیسات توان در سال 1388 در شهر کرج، مرکز استان البرز شروع به کار کرد .شعبه ی دوم آموزشگاه تاسیسات توان در سال 1396 در تهران تاسیس شده است.

شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 10
آدرس:
تهران، خیابان آذربایجان، جنب پمپ بنزین آذربایجان پلاک 998 طبقه سوم
وب سایت رسمی:
ایمیل:

 

آموزشگاه فنی و  حرفه ای تاسیسات توان مهندس فرمان پیشگاهی

هدف از تاسیس دو شعبه آموزشگاه تاسیسات توان، آموزش تاسیسات در گرایش های تاسیسات سرمایشی ، تاسیسات گرمایشی و تاسیسات بهداشتی( اعم از تعمیر و نصب پکیج، تعمیر و نصب آبگرمکن، تعمیر و نصب کولرگازی اسپیلت، لوله کشی آب و فاضلاب و  لوله کشی گاز، تعمیر و نصب ماشین لباسشویی و ظرفشویی، تعمیر برد الکترونیک، تعمیر و نصب یخچال و فریزر، تعمیر و نگهداری مشعل گازی و گازوئیلی و ... ) است .

تمامی  کلاس های آموزشی در آموزشگاه تاسیسات توان به صورت عملی و برای ورود به بازار کار صورت می پذیرد.
این آموزشگاه  تا کنون بالغ بر
4000 نفر از هموطنان عزیز را آموزش داده و وارد بازار کار نموده است .

آموزشگاه و موسسات آموزشی،  زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی و می باشند.  آموزشگاههای فنی و حرفه ای در انتهای دوره ها ، پس از گذراندن آزمون های سازمان فنی و حرفه ای کشور، مدرک فنی و حرفه ای به کارآموزان اعطا می شود که مدرکی بین المللی بوده و در 17 کشور دنیا دارای اعتبار می باشد.
آدرس شعبه دوم : تهران ، تقاطع خیابان آزادی و خیابان آذربایجان ، ابتدای خیابان آذربایجان ، جنب پمپ بنزین ، پلاک 998 ، طبقه 3 ، آموزشگاه تاسیسات توان (تعمیر و نصب پکیج و آبگرمکن و اسپیلت و ...)

شعبه اصلی :  کرج ، چهار راه کارخانه قند ، ابتدای بلوار شهید فهمیده، صد متر جلوتر داخل بلوار، کنار مسحد صاحب الزمان، مجتمع شهدا، طبقه ی دوم

رشته های آموزشی آموزشگاه تاسیسات توان:

1)حرفه های  آموزشی در گرایش تاسیسات بهداشتی:

  • آموزش تاسیسات لوله کشی درجه دو آب و فاضلاب ساختمان (تاسیسات لوله کشی آب سرد و گرم وسایل بهداشتی خانگی اعم از لوله کشی شوفاژ و رادیاتور ، لوله کشی سینک ظرفشویی، دستشویی و روشویی، لوله کشی توالت فرنگی و ایرانی، لوله کشی ماشین های لباسشویی و ظرفشویی)
  • آموزش لوله کشی درجه یک آب و فاضلاب ( لوله کشی مربوط به استخر و سونا)
  • آموزش لوله کشی گاز ( آموزش جوش گاز جوش قوس الکتریک-مبحث 17 نظام مهندسی و ..) نیز به صورت تخصصی در آموزشگاه تاسیسات توان ، آموزشداده می شود .
  • آموزش تعمیر و نصب ماشین لباسشویی و آموزش تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی و خشک کن به صورت تخصصی

2)حرفه های آموزشی در گرایش تاسیسات گرمایشی یا تاسیسات حرارتی:  

  • آموزش تعمیر و نصب پکیج شوفاژ دیواری ( شناخت قطعات انواع پکیج شوفاژ دیواری بوتان، پکیج ایران رادیاتور، مگاترم، ایساتیس، تاچی و...، باز و بسته کردن پکیج شوفاژ دیواری، عیب یابی پکیج شوفاز دیواری، تعمیر پکیج، آموزش برق تک فاز و توانایی کار با ابزار)
  • آموزش تعمیر و نصب آبگرمکن دیواری و زمینی به صورت تخصصی (شناخت قطعات انواع آبگرمکن دیواری بوتانآبگرمکن های ، نسل اولو دوم و سوم بوتان، آبگرمکن آیونایز، آبگرمکن b3315 بوتان و ...، باز و بسته کردن آبگرمکن دیواری، عیب یابی آبگرمکن، تعمیر آبگرمکن، آموزش برق تک فاز و توانایی کار با ابزار)
  • آموزش تعمیر و نصب و نگهداری مشعل گازی و مشعل گازوئیلی و مشعل های دوسوخته ( مشعل موتورخانه)
  • آموزش تعمیر و نصب وسایل گازسوز خانگی ( اعم از بخاری گازی، هود، اجاق گاز، فرگاز، آبگرمکن دیواری و زمینی و ..)

3) حرفه های آموزشی در گرایش  تاسیسات سرمایشی  یا تاسیسات برودتی:

  • آموزش تعمیر و نصب کولرگازی اسپیلت (کولر های گازی اسپیلت، کولرگازی پنجره ای، کولرگازی ایستاده، کولرگازی پرتابل یا قابل حمل، کولرگازی اینورتر، کولرگازی داکت اسپیلت، جوش لوله های مسی، برق تک فاز و و برق سه فاز) نیز به صورت تخصصی در آموزشگاه تاسیسات توان انجام می شود
  • آموزش تعمیر و نصب وسایل سرد کننده خانگی و تجاری (اعم از یخچال، فریزر، آبسردکن، یخچال-فریزر، یخچال ساید بای ساید، یخچال های ویترینی، یخچال های مغازه ای و ...)نیز می باشد.
آموزشگاه‌ های آزاد فنی و حرفه‌ای‌ آموزشگاه‌هایی‌ می باشند که به شکل خصوصی تحت نظر‌ سازمان‌ فنی و حرفه‌ای‌ اداره‌ می شوند. در این آموزشگاه‌ ها‌ که یک نوع خدمات عمومی به شمار می آیند،   مدرسان این آموزشگاه‌ها‌ توسط‌ سازمان‌ آموزش‌ دیده‌ اند و مدرک‌ مربیگری را دارند .

4) حرفه های  آموزش الکترونیک

آموزش  عیب یابی و تعمیر بردهای الکترونیکی ( آموزش تعمیر انواع بردهای لوازم خانگی، اعم از  تعمیر برد الکترونیک انواع پکیج شوفاژ دیواری،  تعمیر برد الکترونیک کولرگازی اسپیلت،   تعمیر برد  الکترونیکی ماشین ظرفشویی و برد ماشیمن لباسشویی و ...)

سایر مزیت های  آموزش در آموزشگاه تاسیسات توان:

 1) با عضویت در کانال تلگرام آموزشگاه تاسیسات توان از کلاس های آتی و اخبار آموزشگاه مطلع شوید و فیلم های آموزشی نصب و تعمیر پکیج، آبگرمکن، اسپیلت و ... را مشاهده نمایید  برای عضویت در کانال تلگرام آموزشگاه تاسیسات توان عبارت: tavanamuzesh@ را در کادر جستجو یا سرچ (search) در بالای صفحه ی تلگرام خود بنویسید و لینک " آموزشگاه تاسیسات توان " را لمس نمایید. گروه تلگرام تعمیرکاران توان: telegram.me/@tavanservic

2) کانال آپارات آموزشگاه  تاسیسات توان حاوی فیلم های آموزشی تاسیسات ، از جمله نصب و تعمیر پکیج، آبگرمکن، کولر گازی اسپیلت، یخچال و ... می باشد. با وارد شدن به سایت آپارت و صفحه ی آموزشگاه تاسیسات توان، همچنین می توانید فضای آموزشی (کارگاه های)  را در فیلم های این آموزشگاه مشاهده کنید .
آدرس کانال آپارات : http://www.aparat.com/tavanamuzesh
 برای ورود به کانال آپارات لطفا عبارت " آپارات آموزشگاه تاسیسات توان " را در سایت گوگل جستجو کرده و یا لینک کانال را در نوار آدرس مرورگر خود وارد نمایید.
 3) نام آموزشگاه  در سایت سازمان فنی و حرفه ای کشور درج گردیده است. از این رو این آموزشگاه زیر مجموعه ی معتبر سازمان فنی و حرفه ای می باشد و تمامی دورس مطابق استاندارد فنی و حرفه ای کشور تدریس می گردد،
4) در انتها مدرکی که کارآموزان از آموزشگاه دریافت می کنند معادل مدرک سازمان فنی و حرفه ای می باشد. 5)کارآموزان پس از گذراندن دوره های آموزشی و دریافت گواهی نامه ی مهارت فنی و حرفه ای ، همچنین می توانند نمایندگی تاسیسات (نمایندگی نصب و تعمیر و سرویس تاسیسات از جمله پکیج و اسپیلت و ... ) گرفته و درخواست وام نمایند.
6) با گذراندن تعدادی واحد عملی در آموزشگاه توان و افزودن این واحدها به دروس از راه دور آموزش و پرورش کارآموزان موفق می شوند دیپلم رسمی آموزش و پرورش در گرایش فنی و حرفه ای دریافت می کنند.  همچنین به کمک این مدرک رسمی عزیزان هم وطن می توانند در صورت تمایل در دانشگاه و در رشته مهندسی تاسیسات ادامه تحصیل داده و موفق به دریافت مدرک مهندسی تاسیسات شوند.

شبکه های مجازی و تعدادی از فیلم های آموزشگاه تاسیسات توان:

   https://www.aparat.com/v/QYiNo


 ----------------------------------------------
کلمات کلیدی:
 آموزشگاه تاسیسات توان ( آموزش نصب و تعمیر پکیج و ا وسپیلت و ...) - آموزش پکیج - آموزش اسپیلیت و کولر گازی - آموزش لوله کشی آب و فاضلاب - آموزشی لوله کشی گاز منطقه 10- آموزش آبگرمکن دیواری - آموزش وسایل گاز سوز - آموزش یخچال فریزر - آموزش برد الکترونیک در خیابان آذربایجان تهران

برچسب ها: