بیمه
بیمه ایران نمایندگی بیدهندی ( کد 20320 ) - دفتر بیمه ایران - صدور بیمه شخص ثالث خودرو - صدور بیمه بدنه خودرو - بیمه عمر - بیمه پس انداز - خاک سفید - تهرانپارس شرقی - تهران
مدیریت: غلامرضا بیدهندی
بیمه ایران
نقد و اقساط
بخشودگی کامل جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث وسایل نقلیه و موتور سیکلتها
بیمه بدنه تا70 درصد تخفیف .
با پرداخت 10 تا 30 قسط مستمری بازنشستگی دریافت کنید
مشاوره کاملا رایگان
کارشناسی در محل
صدور فوری انواع بیمه نامه
بیمه خودرو (ثالث و بدنه)
موتور سیکلت
آتش سوزی
مسئولیت
حوادث انفرادی و گروهی
عمر و پس انداز و بازنشستگی
 انواع بیمه های درمان تکمیلی (گروهی)
خط واتس آپ ، ایتا ، روبیکا ، بله   09121796988

09121796988   غلامرضا بیدهندیشهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 4
آدرس:
تهران، تهرانپارس، میدان رهبر، خیابان رجایی، خیابان احمد خانی، پلاک 61
وب سایت رسمی:

دفتر بیمه خودرو ثالث و بدنه عمر و پس انداز ایران در تهرانپارس

 

تیم اصناف یاب در این متن شما را با اطلاعاتی مختصر و مفید از دفتر بیمه خودرو ثالث بدنه عمر پس انداز ایران در تهرانپارس اشنا میکند. دفتر بیمه خودرو ثالث بدنه عمر پس انداز ایران در تهرانپارس یکی از دفاتر بیمه ایران می باشد که با توجه به نوع در خواست برای عموم مردم و کارها انواع بیمه ها را صادر و مردم را از مزایای ان بهره مند می سازند. شرکت سهامی بیمه ایران از بزرگترین شرکت های انواع بیمه در ایران می باشد.

دفتر بیمه ایران در تهرانپارس

 

شرکت سهامی بیمه ایران در1314 در 15 ابان تاسیس و به دست الکساندر اقایان، شروع به کار و فعالیت خود به اسم بیمه ایران کرد. دفتر بیمه خودرو ثالث بدنه عمر پس انداز ایران در تهرانپارس از نمایندگی هایی زیر نظر شرکت سهامی مرکزی بیمه ایران، بیمه های شما در تمامی کشوررا انجام و در هر زمینه ای به شما مشاوره ی لازم را می دهند. نمایندگی اصلی و مرکزی این شرکت بزرگ درتهران خیابان شیرازی جنوبی، خیابان برزیل غربی، برج مرکزی بیمه ایران قرار دارد.

مالک شرکت بزرگ بیمه ایران دولت جمهوری اسلامی است و این شرکت چیزی حدود 24 در صد بازار بیمه را در ایران تشکیل می دهد. تیم اصناف یاب درخصوص دفتر بیمه خودرو ثالث بدنه عمر پس انداز ایران در تهرانپارس  و خدمات بیمه اشنایی لازم را میدهد.

 

  • دفتر بیمه ایران در تهرانپارس
  • بیمه خودرو ثالث و بدنه در تهرانپارس
  • بیمه عمر و پس انداز در تهرانپارس

 

دفتر بیمه ایران در تهرانپارس

دفتر بیمه ایران در تهرانپارس یکی از نمایندگی ها با کادر و تیم حرفه ای در شهر تهران تمامی خدمات مربوط به بیمه را بعد از راهنمایی و مشاوره در اختیار ساکنین این منطقه از تهران قرار داده و از مزایای ان بهره مند می سازند. بیمه در واقع به معنی سازوکاری  است که در ان بیمه گر بنا به ملاحظات که به ان متعهد می شود اگر طی زمان مشخص خسارت ویا حادثه ای رخ دهد بیمه گذار با توجه به میزان مشخص خسارت ان را جبران کند.

بیمه ها انواع مختلفی دارند که به دو دسته ی مالی و جانی طبقه بندی می شوند و بعضی به بیمه های اجتماعی و مالی که دفتر بیمه ایران در تهرانپارس این خدمات را به شما مراجعه کنندگان ارائه میدهد. بیمه درکل دنیا استفاده می شود و انواع زیادی مانند: بیمه خودرو، بیمه عمر، بیمه سلامت، بیمه اموال، بیمه مسئولیت، بیمه از کار افتادگی و ...دارند که در دفتر بیمه ایران در تهرانپارس برای مشتریان انجام می شوند.


 

دفتر بیمه ایران در تهرانپارس کسانی که قصد استفاده از خدمات دفتر بیمه خودرو ثالث بدنه عمر پس انداز ایران در تهرانپارس را دارند کمک شایانی خواهند کرد.

 

 بیمه خودرو ثالث و بدنه در تهرانپارس 

 بیمه خودرو ثالث و بدنه در تهرانپارس

بیمه خودرو ثالث و بدنه در تهرانپارس به ما امکان دسترسی اسان و استفاده از خدمات بیمه خودرو که شامل بیمه شخص ثالث و بیمه ی بدنه را است را میدهد. بیمه  شخص ثالث برای تمامی کسانی که دارای هر نوع وسیله ی موتوری و نقلیه هستند اجباری و الزامی می باشد که به این امر مهم باید توجه لازم را داشت. در کل بیمه شخص ثالث خودرو در حادثه ی به وجود آمده در مواردی مانند خسارت های مالی و جانی سرنشین ها، هزینه های درمانی را به بیمه گر پرداخت و جبران می کند.

بیمه شخص ثالث در قوانین راهنمایی و رانندگی از اهمیت بالایی برخوردار است که در صورت عدم خرید و یا تمدید ان در هر یک روزجریمه ای  به مبلغ اصلی ان اضافه می شود. یکی دیگر از خدمات بیمه خودرو ثالث و بدنه در تهرانپارس، بیمه بدنه خودرو است که  در صورت داشتن این نوع بیمه می توان از مزایای ویژه ان بهره مند شد. بیمه بدنه خودرو الزامی نمی باشد و به کسانی این نوع بیمه را داشته باشن در جبران خسارت های وارده شده به خودرو نقش بسزایی را جبران میکند.

 گروه تخصصی و کارشناسان بیمه خودرو ثالث و بدنه در تهرانپارس در خصوص خرید، تمدید و...به اگاهی و اطلاعات شما راهنمایی لازم را خواهند داد. دفتر بیمه خودرو ثالث بدنه عمر پس انداز ایران در تهرانپارس به یکی دیگر از خدمات انواع بیمه، توضیحات لازم درمورد بیمه عمر و پس انداز در تهرانپارس را خواهد داد.

 

بیمه عمر و پس انداز در تهرانپارس

بیمه عمر و پس انداز در تهرانپارس به دلیل ویژگی های ارزنده و جامع خود از اهمیت زیادی برخوردارند. مزایایی که شامل استفاده همزمان از بیمه و پس انداز، سرمایه گذاری امن، قدرت انتخاب در میزان حق بیمه و سرمایه، دریافت وام و برداشت از صندق پس انداز و...می باشند که برای اطلاعات بیشتر کارشناس مربوط به بیمه عمر و پس انداز در تهرانپارس به شما مشاوره لازم در خصوص خرید این نوع از بیمه را خواهند داد.

پوشش بیمه که در بیمه عمر و پس انداز در تهرانپارس ارائه و توسط مشتریان خریداری می شوند پوششهایی در زمینه های مختلف مانند پوشش اصلی بیمه عمر، پوشش تبعی در اثر حادثه، بیمه تبعی از کار افتادگی دائم و یا جزئی در اثر حادثه و هزینه های پزشکی و خیلی دیگر از مزایا را دارا می باشند.

تیم اصناف یاب با ارتباط با کارشناسان فروش خدمات در دفتر بیمه خودرو ثالث بدنه عمر پس انداز ایران در تهرانپارس و از نحوه ارائه خدمات در دفتر بیمه ایران در تهرانپارس، بیمه خودرو ثالث و بدنه در تهرانپارس، بیمه عمر و پس انداز در تهرانپارس به شما خریداران در تمامی این موارد یاری واگاهی لازم برای بهترین انتخاب را خواهند داد.

 

 ----------------------------------------------

کلمات کلیدی:
بیمه ایران کد 20320 - دفتر بیمه ایران در تهرانپارس - بیمه خودرو ثالث و بدنه محدوده تهرانپارس - بیمه عمر و پس انداز در تهرانپارس