نمایندگی مجاز شفیعی
نمایندگی مجاز شفیعی - تعمیر لوازم خانگی نیروهوایی - تعمیر لوازم خانگی نیروهوایی - تعمیرات و قطعات لوازم خانگی 30 متری نیرو هوایی - نمایندگی مجاز سرویس و تعمیرات لوازم خانگی در30 متری نیروی هوایی - تعمیرگاه مجاز یخساران در نیروی هوایی - 30 متری نیروی هوایی - منطقه 13
مدیریت: قاسم شفیعی
تعمیر لوازم خانگی نیرو هوایی، مرکز تعمیرات و قطعات لوازم خانگی، یخچال، فریزر ساید بای ساید، لباسشویی(سرویس همگانی شرق و جنوب شرقی )
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 13
آدرس:
تهران، 30 متری نیرو هوایی، پلاک 272، نبش 6/36

نمایندگی مجاز یخساران. برودتی شفیعی (ری سرویس) تعمیرات .خدمات وسرویس  یخچال و فریزر یخساران  در شرق تهران _پیروزی.تهرانپارس.نارمک نیروهوایی.تهران نو.مجیدیه .امام حسین.با ارائه خدمات سریع و با کیفیت در خدمت شماست.این نمایندگی رسمی یخساران در شرق وجنوب شرق تهران با بهره‌مندی از متخصصین فنی و با تجربه در زمینه تعمیرات یخچال و فریزر های داخلی وخارجی و نمایندگی رسمی شرکت یخساران تاکنون موفق شده است رضایت مشتریان را جلب نموده و خدمات قابل قبولی از نظر کارخانه یخساران و مشتریان محترمش ارائه کند.
برودتی شفیعی با استفاده از قطعات اورجینال کارخانه یخساران ، کیفیت قطعات و گارانتی پس از فروش آن را تضمین می‌کند. براثر نظارت مستقیم مسئول تعمیرگاه مجاز یخچال ولباسشویی وتعهد  تیم فنی ، نمایندگی مجاز یخچال ولباسشویی شفیعی بااطمینان کامل تعمیرات یخچال و فریزر یخساران و مارکهای مختلف موجود در منازل خود را به ما بسپارید و در خصوص قیمت و کیفیت خدمات آسوده خاطر باشید.کلیه خدمات این مرکز طبق تعرفه اتحادیه ، با فاکتور و ضمانت می باشد.
در صورتی که مشکلات رایجی چون یکسره کار کردن_عدم سرما _صدای زیاد برای یخچال و فریزر یخساران شما پیش آمده می توانید طی تماس با نمایندگی برودتی شفیعی مشکل دستگاه خودمطرح وبا مشورت  تصمیم به دریافت خدمات نمایید .
توجه داشته باشید دریافت خدمات از نمایندگی مجاز با آدرس مشخص ومجاز می توانید از کیفیت خدمات مطمئن بوده و دستگاه شما شامل گارانتی معتبر خواهد بود. ضمنا:
می توانید با تماس تلفنی مشکلات ساده یخچال و فریزر یخساران و کلیه برند های موجود خود را مطرح کرده و از مشاوره رایگان تعمیرگاه مجاز یخچال ولباسشویی در تهران بهره مند شوید.
ارائه خدمات   برودتی شفیعی بدون تعطیلی است تا در صورت بروز مشکل برای دستگاه شما ، بلافاصله  برطرف شود.