تولید کننده الکتروموتور گل الکتریک پارت
تولید کننده الکتروموتور گل الکتریک پارت
مدیریت: محسن ریاحی فرد

درباره شرکت گل الکتریک پارت

 شرکت گل الکتریک پارت از سال 1355 شمسی به عنوان اولین نماینده انحصاری شرکت موتوژن که یکی از معتبرترین شرکتهای تولید کننده الکتروموتور در منطقه خاورمیانه میباشد را با مدیریت و سرپرستی  حاج احمد ریاحی فرد آغاز کرد  و از سال 1360 شمسی تا به امروز شرکت گل الکتریک پارت  به عنـوان بـزرگ ترین نماینده رسمی شرکت موتوژن  افتخار همکاری با آن شرکت  را داشته  و در سال هـای متـوالی نشـان برتـرین نماینـدگی شرکت  را کسب کرده است. شرکت گل الکتریک پارت از بدو تاسیس شرکت الکتروژن نیز به عنوان اولین و فعال ترین نماینده رسمی، افتخار همکاری با آن شرکت محترم را دارد.

مجموعه گل الکتریک پارت  در حـال حاضـر بـه عنـوان بـزرگ تـرین عرضه کننده و نماینـده رسـمی فـروش  الکتروموتورهای جمکو میباشد که تولید کننده الکتروموتورهای سه فاز صنعتی از 5/5 کیلووات تا 10000 کیلووات مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد را دارد

همچنین این شرکت مفتخر است نمایندگی فروش شرکت های پمـپ ابـارا و زیمنس را برعهده دارد .

شرکت گل الکتریک پارت با دارا بودن پرسنل متخصص و با تجربه در زمینه های بازرگانی ، مهندسی و فنی خدمات پس از فروش و به دلیل حفظ ارتباطات خـود بـا مصرف کنندگان نهایی، اقدام به ارائه خدمات گسترده در زمینه فروش انواع الکتروموتورهای صنعتی و خانگی، انواع الکتروموتورهای کولری و نیز الکتروپمپ های صنعتی و خانگی، انواع کف کش ها و لجن کش ها و قطعـات مورد نیاز صنعت تأسیسات ساختمان در ایران نموده است.

شرکت گل الکتریک پارت با توجه به موجودی الکتروموتورها و الکتروپمپ های صنعتی، کشاورزی و خـانگی همـواره توانسته است مناسب ترین قیمت گذاری برای عرضه به مشتریان خود را حفظ و تثبیت نماید و به بزرگ تـرین و معتبرترین گروه تامین و توزیع کننده الکتروموتور و الکتروپمپ در ایران تبدیل شود.

بدین وسیله شرکت گل الکتریک پارت آمادگی خود را جهت تأمین انواع کاﻻهـای صنعتی و خانگی و نیز سرمایه گذاری های مشترک اعلام می‌دارد.
شماره تماس:
74965
فکس:
77646701-9
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 7
آدرس:
تهران ، خیابان طالقانی شرقی ، بین بهار و شریعتی ، جنب پاساژ روشن، ساختمان گل الکتریک پارت، شماره 74 و 76 - طبقات 1-2-3 پاساژ جنب پاساژ روشن پلاک: 74-76
وب سایت رسمی:
ایمیل:

تولید کننده الکتروموتور گل الکتریک پارت

چرا شرکت گل الکتریک پارت؟

 

دلایلی که باعث میشود تا شما شرکت گل الکتریک پارت را بعنوان یک شرکت بنیادین در زمینه ارائه محصولات با کیفیت انتخاب کنید تنوع بیشتر محصولات و کمپانیهایی ارائه دهنده از یک طرف و از سویی دیگر کارشناسانی خبره و متخصص است که ظرفیت بالایی را برای گل الکتریک پارت ایجاد میکنند .

 

گل الکتریک پارت بر این باور است که مشتریان سرمایه بالقوه  کسب و کار بشمار می آیند و هدف ما رضایت کامل مشتریان میباشد که با ارتباط بیشتر توان آن را خواهیم داشت بهترین محصولات و خدمات را در اختیار آنها قرار دهیم .

 

در واقع شاید برایتان جالب باشد که مزیت رقابتی در فضایی سالم از توانایی‌های منحصر به فرد شرکت گل الکتریک پارت است که امکان سفارش با تنوع محصولات ، نظام توزیع گسترده و سریع  و همچنین قیمت معقول به همراه بسته بندی مناسب از اولویت های گل الکتریک پارت میباشد . 

 

 

تحقیق و توسعه

 (Research and Development)میتوان گفت که بین تحقیق ، پژوهش و میزان پیشرفت هر شرکتی رابطه ای مستقیم وجود دارد. شرکت هایی که در زمینه تحقیق و توسعه بیشترین هزینه ها را متحمل شده اند، آنهایی هستند که صاحب تکنولوژی و صنایع پیشرفته هستند. 

هر شرکتی برای ایجاد خود اتکایی تکنولوژی، هم به انتقال و هم به ایجاد تکنولوژی نیازمند است. انتقال تکنولوژی، مستلزم واردات است. ایجاد تکنولوژی به توانائیهای تکنولوژیکی که از درون  شرکت سرچشمه میگیرد، نیاز دارد. بر همین اساس شرکت هایی که به ارزش علوم و تکنولوژی پی برده اند و آن را در برنامه توسعه  خود در اولویت قرار داده اند نتیجه قابل توجهی از نظر مادی را بدست آورده اند . روشن است که وجود واحد تحقیق و توسعه چه نقش ارزنده ای در ایجاد توانایی تکنولوژیکی دارد.

 


قوانین عمومی:
توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت گل الکتریک پارت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت گل الکتریک پارت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت گل الکتریک پارت اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:


هنگامی که شما از خدمات وب سایت گل الکتریک پارت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت گل الکتریک پارت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت گل الکتریک پارت به صورت الکترونیکی ( سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که 98300077، تنها شماره‌ای است که وب سایت گل الکتریک پارت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان وب سایت گل الکتریک پارت ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام گل الکتریک پارت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل info@goalelectric.com اطلاع دهید. همچنین 98100002853، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش وب سایت گل الکتریک پارت را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وب سایت گل الکتریک پارت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت گل الکتریک پارت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وب سایت گل الکتریک پارت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت گل الکتریک پارت ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت گل الکتریک پارت جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت گل الکتریک پارت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت گل الکتریک پارت محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب سایت گل الکتریک پارت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وب سایت گل الکتریک پارت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند وب سایت گل الکتریک پارت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در وب سایت گل الکتریک پارت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای وب سایت گل الکتریک پارت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

وب سایت گل الکتریک پارت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وب سایت گل الکتریک پارت محفوظ است.نماینده رسمی الکتروژن جمکو ابارا السا

نماینده رسمی موتوژن ، الکتروژن ، جمکو ، ابارا والسا + موتور صنعتی زیمنس + پمپ آب  موتوژن ،    الکتروژن  و پمپ آب  خانگی ابارا 

 

شرکت گل الکتریک پارت (ریاحی) - موتور صنعتی زیمنس - پمپ آب الکتروژن - پمپ آب موتوژن - موتور کولر الکتروژن


شرکت گل الکتریک پارت نماینده فروش موتوژنmotogen است که در همین صفحه می توانید انواع این محصول را با قیمت مشاهده کرده و در صورت تمایل به صورت آنلاین خریداری کنید. موتوژن motogen در واقع شفت الکتروموتور با یک سر خروجی است. موتوژن motogen به وسیله پره های پلاستیکی که در دو سمت روتور قفس سنجابی قرار می گیرند خنک می گردند و هوا با چرخیدن پروانه ها از انتهای قسمت الکتروموتور به جلو به حرکت در می آید.

معرفی کوتاه شرکت موتوژن

شرکت موتوژنmotogen از جمله معروف ترین تولید کنندگان الکتروموتور در سطح خاورمیانه به شمار می رود. تاریخچه این شرکت به سال 1352 باز می گردد. شرکت مذکور ابتدا به نام گلد الکتریک آغاز به کار کرد، اما در سال 1354 نام خود را به موتوژن motogen تغییر داد. تاکنون این شرکت توانسته است در حدود دو میلیون محصول صنعتی و خانگی مختلف تولید نماید. محصولات تولید شده شامل انواع دستگاه های الکتروموتور تک فاز و سه فاز می شود. تمامی محصولات موتوژن motogen موجود در بازار دارای استانداردهای جهانی نظیر IEC و NEMA و DIN هستند.
شرکت مذکور جهت افزایش کیفیت محصولات و جلب رضایت خریداران خود گواهی ISO 9001 - 2008 را از موسسه SGS سوئیس دریافت نموده است. این گواهی به وسیله آزمایشگاه های مدرن این شرکت و راه اندازی سیستم مدیریت کیفیت اخذ شده است. این شرکت علاوه بر محصولات معرفی شده، قادر است الکتروموتورهایی منحصر به فردی را نیز تولید نماید. این محصولات بر پایه سابقه درخشان پنجاه ساله، فناوری های به روز، متخصصین باتجربه و نیز قابلیت های خاص تولیدی این شرکت تولید شده است. طراحی و تولید این الکتروموتورها بر اساس نیاز و سلیقه خریدار صورت می گیرد. این شرکت شرایطی فراهم آورده است تا محصولات تولیدی خود را به کشورهای همسایه، اروپا و آفریقا نیز صادر نماید.
شرکت ما مشتاقانه در انتظار ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان است. تا از این طریق همکاران ما در شرکت موتوژن motogen بتوانند جهت جالب رضایت هرچه بیشتر شما خریداران عزیز، رویکردهای موفق تری را در پیش گیرند.

 

موتور کولر موتوژن - نماینده شرکت موتوژن و الکتروژن - نمایندگی رسمی موتوژن - نماینده رسمی الکتروژن - نماینده رسمی جمکو

الکتروژن

موتور کولر موتوژن - نماینده شرکت موتوژن و الکتروژن - نمایندگی رسمی موتوژن - نماینده رسمی الکتروژن - نماینده رسمی جمکو

 الکتروژن (Electrogen) یکی از برندهای مطرح و با کیفت فعال در زمینه الکتروموتور صنعتی و خانگی است که در این بخش از وب سایت گل الکتریک پارت می توانید محصولات این برند را به راحتی با قیمت مناسب تهیه نمایید. الکتروژن نام برندی ایرانی است که در سال 1367 تاسیس شد. الکتروژن در زمینه تولید انواع الکتروموتورهای صنعتی و خانگی و پمپ فعالیت دارد. الکتروژن از بزرگترین تولیدکنندگان الکتروموتور در خاورمیانه محسوب می‌شود. محصولات این برند مطابق با استانداردهای اروپا هستند. در صورت وجود هرگونه سوال لطفا با شماره تلفن های مندرج در وب سایت پیش‌رو تماس حاصل نمایید.

 

جمکو

 

جمکو، یک شرکت ایرانی است که در حوزه‌ی تولید الکتروموتورهای صنعتی و خانگی مطابق با استانداردهای بین‌المللی فعالیت می‌کند. این شرکت محصولات متنوعی داشته و در حال حاضر قابلیت تولید الکتروموتورهای 5.5 کیلووات تا 10000 کیلووات را دارد.

 

محصولات جمکو

 

از مهم‌ترین محصولات جمکو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. موتورهای فشار ضعیف قفس سنجابی سری YD
2. موتورهای فشار ضعیف قفس سنجابی سری YU
3. موتورهای فشار متوسط قفس سنجابی سری YK
4. موتورهای فشار متوسط روتور سیم پیچی شده سری YR
5. موتورهای فشار متوسط COMPACT سری YJS
6. موتورهای اسموک
7. موتورهای ضد انفجار
ما در این مرحله در مورد الکتروموتور جمکو، اطلاعات کامل و دقیقی را ارائه خواهیم داد تا اگر قصد خرید آنلاین محصولات جمکو دارید، متوجه شوید که کدام محصول نیاز شما را برآورده می‌کند. اگر در انتخاب الکتروموتور مناسب با مشکل مواجه هستید، با ما تماس بگیرید تا علاوه بر استعلام دقیق قیمت الکتروموتور جمکو، به شما مشاوره‌های لازم را در این زمنیه بدهیم.

 

 

 

معرفی کوتاه شرکت ابارا

موتور کولر موتوژن - نماینده شرکت موتوژن و الکتروژن - نمایندگی رسمی موتوژن - نماینده رسمی الکتروژن - نماینده رسمی جمکو

ابارا Ebara، از معروفترین برندهای تولیدکننده‌ی پیشرفته‌ترین پمپ‌های صنعتی و خانگی (پمپ آب خانگی) در جهان است. محصولات طراحی شده توسط این برند فقط به پمپ آب مربوط نمی‌شود و دارای طیف گسترده‌ای از محصولات با کارایی‌های متفاوت در حوزه صنعت، تجارت، آب و فاضلاب و... است. این کمپانی در سطح جهانی حضوری فعال دارد و در بسیاری از کشورها دارای خط تولید است که ایران نیز یکی از این کشورها به‌شمار می‌آید و از جمله کشورهایی است که از سال 1373 خط تولید پمپ‌های این کمپانی را داراست تا انواع پمپ‌، متناسب با نیازهای جامعه با قیمت مناسب تولید و عرضه شود. بدیهی است که دانش پمپ سازی ابارا اصلی نهادینه شده و مهندسان این برند با توسعه دانش خود بهترین مدل پمپ‌های روز دنیا را طراحی و تولید می‌کنند.

 

فعالیت ابارا در سطح جهان

 

کمپانی ابارا از سال 1912 که توسط ایسی هاتاکیما بنیانگذاری شد تا دهه پنجاه محدود به ژاپن بود؛ اما از دهه 50 تا 70 میلادی تحولات بزرگی در تکنولوژی و تنوع محصولات و صادرات روی داد. در دهه 50 میلادی این کمپانی با نیازهای زیاد مشتریان خود به محصولاتی روبرو شد که دارای تکنولوژی روز دنیا باشد. بنابراین سیطره فعالیت ابارا فراتر رفت و در بخش‌های مربوط به سیستم‌های آب و فاضلاب، تاسیسات تخلیه آب باران و... نیز گسترش یافت.

در سال 1956 اولین پمپ‌های سایز کوچک تولید شد که دستاورد جدیدی در این صنعت به شمار می‌رفت و موجب گسترش خط تولید این محصول شد. در سال 1964 ابارا دفتر کار در بانکوک و پس از آن در دیگر کشورهای جهان گسترش یافت و صادرات محصولات آن آغاز شد. محصولات این شرکت در دسته بندی صنعت و تولید محسوب می شوند و در گروه ابزار آلات صنعتی دسته بندی می شوند .

 

انواع پمپ ابارا

 

پمپ، یکی از محصولات ابارا است که تنوع بسیاری دارد و برای شرایط مختلف تولید شده‌اند. این برند دارای بیشتر از 16000 هزار مدل پمپ، برای مصارف متعدد در حوزه‌های مختلف است. مدل‌های مختلفی از این پمپ‌ها در بازار ایران نیز موجود است که بنا به نیاز خود می‌توانید مناسب‌ترین را انتخاب نمایید.

 

انواع پمپ‌های تولیدی شرکت ابارا عبارت است از:

• پمپ‌ آب کوچک خانگی
• پمپ‌ آب طبقاتی
• پمپ‌ های سانتریفیوژ استیل
• پمپ‌  سانتریفیوژ چدنی
• پمپ‌های جتی
• پمپ‌های شناور
• پمپ‌های بشقابی
• پمپ‌های دو پروانه
• پمپ‌های کفکش
• پمپ‌های سانتریفیوژ تک پروانه
• پمپ‌های لجن کش

 

نمایندگی پمپ ابارا

موتور کولر موتوژن - نماینده شرکت موتوژن و الکتروژن - نمایندگی رسمی موتوژن - نماینده رسمی الکتروژن - نماینده رسمی جمکو

به دلیل تنوع زیاد پمپ‌ های ابارا، حوزه‌های گسترده‌ای را تحت پوشش قرار می‌دهد. از محصولات فوق در صنایع بزرگ و کوچک استفاده می‌شود که در ادامه آنها معرفی می‌کنیم.

• صنایع نیروگاهی
• پتروشیمی
• آب و فاضلاب
• نفت و گاز
• سد سازی
• فولاد
• صنایع شیمیایی
• کشاورزی
• صنایع غذایی
• صنایع دارویی
در حوزه‌های کوچکتر نیز مورد مصرف قرار می‌گیرند:
• ساختمان‌ها
• مصارف خانگی
• صنایع کوچک
تمامی پمپ‌های تولیدی این کمپانی 1 فاز و 3 فاز هستند که متناسب با محل مورد استفاده قادر به انتخاب از بین بیش از صدها مدل پمپ هستید.

 

خرید پمپ ابارا با قیمت مناسب

 

انتخاب و خرید پمپ‌ ابارا مزایای زیادی دارد. نخست اینکه پمپ‌ها متناسب با شرایط و نیاز بازار عرضه می‌شوند. مورد دوم نیز قیمت مناسب محصولات است. گسترده بودن مراکز فروش این محصولات در سراسر ایران دسترسی به آن را برای همه آسان می‌سازد.
صدای بسیار کم در حین کار کردن، مصرف بهینه انرژی و قابلیت تعمیر مهمترین مزیت‌های آن به شمار می‌رود. مراکز گسترده فنی در سراسر ایران دارد که به ارائه خدمات پس از فروش می‌پردازند. در زمان خرید، محصول مورد نظر خود را به همراه گارانتی دریافت خواهید کرد که امتیاز محسوب می‌شود و در صورت بروز هرنوع مشکل به راحتی می‌توانید برای رفع آن اقدام کنید.
محصولات ابارا در وبسایت گل الکتریک پارت قابل مشاهده و خرید هستند و ما مفتخریم که نماینده بهترین برندهای مطرح در تولید پمپ باشیم. در صورت وجود هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

 

 


----------------------------------------------
توضیحات تکمیلی:
شرکت گل الکتریک (ریاحی) - موتور صنعتی زیمنس - پمپ آب الکتروژن - پمپ آب موتوژن - موتور کولر الکتروژن - موتور کولر موتوژن - نماینده شرکت موتوژن و الکتروژن - نمایندگی رسمی موتوژن - نماینده رسمی الکتروژن - نماینده رسمی جمکو - نماینده رسمی ابارا - نماینده رسمی السا در طالقانی- پمپ ابارا در منطقه 7
کالا ها