خدمات برق ساختمان قائم گستر
خدمات برق ساختمان قائم گستر
مدیریت: امیر قاسمی
فروش کلیه خدمات برق ساختمان اعم از سیم کشی رفع خرابی و اتصالی ، نصب و رفع خرابی آیفون صوتی و تصویری ، نصب لوستر و روشنایی، نصب و سرویس کولر آبی و گازی، فروش لوازم برقی (کلی و جزئی) به قیمت بازار - تعمیرات لوازم خانگی
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 7
آدرس:
تهران ، خیابان شریعتی ، بعد از تقاطع بهار شیراز ، پلاک 358
ایمیل:

الکتریکی در منطقه 7

زندگی انسان از بدو ورود انرژی الکتریسیته و لوازم برقی تغییرات زیادی را شامل شده است و پس از قرن ها لوازم الکتریکی به لوازمی کاربردی و مهم در منازل، شرکت ها و... تبدیل شده اند. قطعات الکتریکی در گذشته و حدود قرن 19 میلادی، لامپ های ساده ای بودند که با نام لامپ های خلأ شناخته می شدند. برای تهیه انواع وسایل الکتریکی در منطقه 7 مانند مقاومت الکتریکی، خازن الکتریکی، لامپ های ال ای دی و... به الکتریکی در منطقه 7 فروشگاه قائم گستر مراجعه نمائید.

دستگاه های الکترونیکی، دستگاه هایی هستند که از مدارهای آنالوگ ساخته می شوند. مدارهایی که تحت عنوان مدارهای آنالوگ شناخته می شوند، با مقادیر متفاوتی از ولتاژ کار می کنند. مدارهای دیجیتالی دارای دو سطح ولتاژ هستند. مدارهای آنالوگی با قطعات دیجیتالی مثل خازن دیجیتالی، مقاومت الکترونیکی، سلف دیجیتالی و قطعات غیر دیجیتالی تولید می شود که سیگنال آنالوگی در اصل مهم ترین نقش را در این گونه قطعات دیجیتالی دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جریانی که با پتانسیل محرک مدار با باتری کار می کند جریان پتانسیل مداری نامیده می شود و عبور آن از قطعات دیجیتالی انجام می شود. یکی از مهم ترین لوازمی که در فروشگاه الکتریکی در منطقه 7 به فروش می رسد، مقاومت الکتریکی است. مقاومت الکتریکی به وسیله ای گفته می شود که وظیفه کاهش دادن جریان اصلی را در مدار انجام می دهد.


 خدمات برق - تاسیسات - سیم کشی - رفع خرابی و اتصالی - آیفون صوتی و تصویری - نصب لوستر و روشنایی - نصب تلفن سانترال - نصب دوربین مدار بسته


ترانزیستور نیز به عنوان یک عضو بسیار مهم در وسایل الکتریکی در منطقه 7 استفاده می شود. از ترانزیستور به عنوان یک تقویت کننده مدارهای الکتریکی استفاده می شود. در این بین تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی دیگری مانند منبع تغذیه یا پاور، فیوز های الکتریکی، میکروفون، تقویت کننده های سیستم الکتریکی و گالوانومتر الکتریکی و ترنسفورماتور نیز به عنوان اجزای اصلی در یک فروشگاه الکتریکی به فروش می رسند.

وسایل الکتریکی در منطقه 7

مقاومت ها به طور معمول به صورت سری یا موازی در مدارها بسته می شود و نسبت به بالا رفتن و پایین آمدن دما بسیار آسیب پذیر هستند. خازن های الکتریکی نیز جزو تجهیزات مهم مورد نیاز در الکتریکی در منطقه 7 است که در کنار مقاومت های الکتریکی به کار می رود و وظیفه اصلی آن ها ذخیره کردن بار الکتریکی است. بار مثبت و منفی در این خازن های الکتریکی دارای نقش مهمی است.

در الکتریکی در منطقه 7 شما می توانید انواع تجهیزات الکتریکی اعم از مقاومت، خازن، لامپ و... را تهیه نمائید. الکتریکی در منطقه 7 با داشتن پرسنلی ماهر در زمینه تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی تأسیسات، سیم کشی ساختمانی و رفع خرابی و اتصالی تجربه خدماتی بی نظیر را برای شما در وسایل الکتریکی در منطقه 7 فراهم می کند. فروشگاه قائم گستر مفتخر است با ارائه بهترین خدمات الکتریکی در منطقه 7، تجربه ای متفاوت را در استفاده از وسایل الکتریکی در منطقه 7 برای شما رقم بزند.
 قائم گستر - الکتریکی  - خدمات برق - تاسیسات - سیم کشی - رفع خرابی و اتصالی - آیفون صوتی و تصویری - نصب لوستر و روشنایی - نصب تلفن سانترال در منطقه 7 - نصب دوربین مدار بسته در  اجاره دار - نصب شبکه در شریعتی
تصاویر