گالری ونوس(محمدی خواه )
گالری ونوس(محمدی خواه )
مدیریت: محمدی خواه
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 4
آدرس:
تهران ، تهرانپارس ، رشید شمالی(باغدارنیا) ، نبش خیابان 170 غربی ، پلاک 71

 نمایندگی شیرآلات قهرمان تهرانپارسکارخانه شیرآلات بهداشــتی قهرمان یکی از پیشـتازان در عرصه تولید شیرآلات بهداشتی ساختمانی و لوازم و تجهیزات حمام و شیرآلات الکترونیکی و بیمارستانی است. محصولات این کارخانه با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماشــین آلات روز دنیا تولیــد شــده و همچنیــن دارای استانداردهای بین المللی می باشد. از این رو شــرکت صنــعت شــیرآلات قهــرمان به جهــت ایجاداشتغال زایی پایدار در مناطق محروم اقدام به احداث اولین شهرک صنعتی خصوصی در کشور نموده است که جز ارائه دهنده خدمات ساختمانی و تاسیسات می باشد.

این مجموعه با مساحتی بالغ بر 30 هکتار و بنایی حدود 100 هزار متر مربع که شامل سوله های کارگاهی و ساختمان اداری می شــود، بزرگ‌تــرین مجموعه تولید شیرآلات در ایران و در روستای بلداشی شهرستان گرمی واقع در استان اردبیل است که ظرفیت بکار گیری بیش از 3000 نیروی کار داراست.

به جهت ارتقای کیفیت محصولات، تمامی مواد اولیه با بهترین دستگاه های مورد تایید استاندارد (کوانتوم متر) مورد آنالیز قرار می گیرند. کلیه کارتریج های قهرمان از کشور اسپانیا و کمپانی SEDAL و شلنگ های مورد استفاده از کشور آلمان تهیه و استفاده می شوند. لازم بذکر است این قطعات دارای بالاترین کیفیت بوده و استاندارهای اروپا و کشورهای پیشرفته را دارا می باشند. شرکت صنعت شیرآلات قهرمان امیدوار است با تلاش شبانه روزی و حمایت شما مصرف کننده محترم بتواند علاوه بر تامین نیاز بازار داخل ایران با عرضه در دیگر کشورها نیز باعث سربلندی نام ایران باشد.


نمایندگی شیرآلات قهرمان تهرانپارس ارائه دهنده مصالح و ملزومات ساختمانی 

نمایندگی شرق شیرآلات قهرمان
قطعات شیرآلات قهرمان تهرانپاس
لوازم قهرمان تهرانپارس
لوازم جانبی قهرمان تهرانپارس
نمایندگی تهرانپارس قهرمان
پخش قهرمان شرق تهران
لوازم بهداشتی ساختمان تهرانپارس
یونیکای قهرمان تهرانپارس
شیرآلات قهرمان تهرانپارس


----------------------------------------------
کلمات کلیدی:
 گالری ونوس(محمدی خواه ) - نمایندگی شیرآلات قهرمان - نمایندگی شرق شیرآلات قهرمان - قطعات شیرآلات قهرمان - لوازم قهرمان - شیرآلات قهرمان - لوازم جانبی قهرمان - نمایندگی تهرانپارس قهرمان - پخش قهرمان در شرق تهران - لوازم بهداشتی ساختمان - یونیکای قهرمان 
کالا ها