فروشگاه آواب صنعت
فروشگاه آواب صنعت - شرکت آواب صنعت - فروش فیلتر تصفیه آب با قیمت مناسب - خرید و فروش دستگاه تصفیه آب - فروش دستگاه اسمز معکوس با کیفیت - جاده مخصوص - منطقه 21
مدیریت: امیر نفیسی
فروشگاه آواب صنعت
شماره تماس:
فکس:
44790197
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 21
آدرس:
کیلومتر 15 جاده مخصوص، جنب فرش وزرا، پلاک 467، واحد 2
وب سایت رسمی:
ایمیل:


فروشگاه آواب صنعت | فروش دستگاه تصفیه آب | فروش فیلتر دستگاه تصفیه آب


فروشگاه آواب صنعت در زمینه فروش دستگاه تصفیه آب خانگی، فروش فیلتر دستگاه پاک کننده آب و همچنین فروش دستگاه اسمز معکوس فعال است و از مهم‌ترین ویژگی‌های این فروشگاه، ارائه مشاوره فنی قبل از خرید محصول به مشتریان است.
ارائه محصولات با کیفیت، متنوع، با قیمت مناسب و نیز ارائه خدمات پس از فروش دستگاه‌های تصفیه آب، مواردی مثل نصب، تعمیر و نگهداری از مهم‌ترین ویژگی‌های این فروشگاه است،  
امکان خرید این دستگاه‌ها از دسته لوازم خانگی و اداری بصورت آنلاین و نیز حضوری برای مشتریان عزیز فراهم می‌باشد.

خرید و فروش دستگاه‌های تصفیه آب فروشگاه آواب صنعت


خرید و فروش دستگاه‌های تصفیه آب خانگی به هر دو شکل آنلاین و حضوری توسط فروشگاه‌ها و تامین کنندگان دستگاه تصفیه آب انجام می‌شود، قبل از خرید دستگاه پاک کننده آب مناسب، بهتر است مدل‌ها و برندهای مختلف دستگاه‌ها را با یکدیگر مقایسه کرده و با در نظر گرفتن موارد زیر بهترین دستگاه تصفیه آب را انتخاب کنید:

 1. نوع آب مصرفی: مطمئن شوید که محصول خریداری شما مناسب تصفیه آب شهری یا آب چاه باشد.
 2. نوع فیلتر: هر یک از فیلترهای دستگاه مناسب نوعی از آلودگی است، بهتر است قبل از تهیه محصول تصفیه، نوع فیلتر بکار رفته در دستگاه را هم شناسایی کنید.
 3. کیفیت آب: بهتر است محصول تصفیه آب، با توجه به کیفیت آب منطقه شما انتخاب شود.
 4. طول عمر دستگاه: معمولا دستگاه‌های مناسب پاک کردن آب طول عمر مفید و بالایی دارند.
 5. هزینه مناسب دستگاه: بهتر است محصول تصفیه انتخابی شما از نظر هزینه و مبلغ هم مناسب باشد.
 6. برند و کیفیت مورد نظر: قبل از خرید دستگاه مناسب و مورد نظرتان از برند و کیفیت دستگاه و قطعات آن مطمئن شوید.
 7. خدمات پس از فروش محصول: محصول تصفیه آب ارائه شده توسط مراکز فروش معتبر همراه با خدمات نصب، تعمیر و نگهداری است.
 8. هزینه‌های تعویض فیلتر محصول: بهتر است قبل از تهیه محصول تصفیه آب، هزینه‌های تعویض فیلترهای آن را نیز در نظر بگیرید، زیرا برخی از فیلترها باید بصورت مداوم تعویض شوند و در صورت بالا بودن هزینه تعویض فیلتر، ممکن است مجبور به صرف هزینه بالایی شوید.

فروش فیلتر دستگاه تصفیه آب با قیمت مناسب


ویژگی فیلترهای دستگاه‌های تصفیه آب خانگی و با قیمت مناسب ارائه شده توسط شرکت آواب صنعت به شرح زیر است:

 • فیلترهای تصفیه آب با کیفیت بوده و توانایی پاک کردن آلودگی‌های موجود در ترکیبات آب از جمله کلر، فلزات سنگین، باکتری‌ها، ویروس‌ها و مواد شیمیایی را دارند.
 • فیلترهای تصفیه آب طول عمر طولانی داشته و قابلیت حذف آلودگی‌های موجود در سطح آب، طی مدت زمان بالا را دارند، این ویژگی فیلترهای دستگاه پاک‌کننده آب به نوع فیلتر و همچنین کیفیت آب هم وابستگی زیادی دارد.
 • قیمت فیلترهای دستگاه‌های تصفیه آب خانگی با توجه به نوع فیلتر، کیفیت آب و برندهای مختلف دستگاه، متفاوت از یکدیگر است، تعداد و نوع فیلترهای بکار رفته در دستگاه پاک کننده آب هم بر تعیین قیمت آن‌ها تأثیرگذار است.

فروش دستگاه اسمز معکوس فروشگاه آواب صنعت

دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس یا (RO) فرآیندی را انجام می‌دهد که اسمز معکوس نامیده می‌شود، در طول این فرآیند که برای تصفیه آب و به‌منظور مصارف خانگی استفاده می‌شود، فشار مکانیکی عامل اصلی جداسازی آب پاک از ناخالصی‌ها است.

امروزه استفاده از روش تصفیه آب اسمز معکوس رایج‌تر از سایر روش هاست، به دلیل اینکه این دستگاه، انواع آب با درجه سختی‌های متفاوت را تصفیه کرده و همچنین توانایی نمک زدایی آب را نیز دارد.

فروش دستگاه پاک کننده آب خانگی اسمز معکوس از طریق فروشگاه آواب صنعت، با مناسب‌ترین قیمت و کیفیت ارائه می‌شود،  شرکت آواب صنعت فعالیت خود را از سال 1375 با رویکرد بهره مندی از روش‌های نوین تصفیه آب و فاضلاب، همگام با تکنولوژی‌های روز دنیا، آغاز کرده است.

این شرکت به واسطه حضور متخصصین مجرب، ارتباط مستمر فنی با شرکت‌های صاحب نام جهان در زمینه صنعت آب و همچنین حضور در عرصه‌های بین المللی چون نمایشگاه‌ها و سمینارهای مرتبط، موفق به کسب دانش فنی در زمینه طرا حی، ساخت، راه اندازی و بهره برداری دستگاه‌های تصفیه آب به روش اسمز معکوس(
RO)، اولترافیلتراسیون (UF) و همچنین سیستم های ضدعفونی آب به روش اشعه فرا بنفش (UV) شد، این شرکت هم اکنون علاوه بر ارائه خدمات فنی و مهندسی، یکی از بزرگترین تأمین‌کنندگان ممبران در ایران است و با بهره‌مندی از دانش فنی متخصصین خود، همواره کالاهای با کیفیت بسیار بالا و مرغوبی را به بازار ارائه می‌کند.

 

 

کالا ها