آژانس مسافرتی
آژانس مسافرتی و گردشگری آریا گشت - خدمات مسافرتی - آژانس هواپیمایی - شهرک غرب - بلوار فرحزادی - تهران
مدیریت: سپیده محمودی نژاد
خدمات مسافرتی و گردشگری
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 2
آدرس:
تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، مجموعه فرهنگی ورزشی اریکه ایرانیان طبقه اول واحد25

لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران

آشنایی با لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران به هموطنان پایتخت نشین و کسانی که تمایل دارند با تورهای هواپیمایی پایتخت به دیگر شهرها و کشورها سفر نمایند؛ کمک می کند تا برنامه یک سفر جذاب را برای خود و خانواده رقم بزنند.

سفر کردن همیشه حال آدم را خوب می کند؛ زمانی که احساس افسردگی می کنید یا زمان هایی که دلتان می خواهد در زندگی خود تنوع ایجاد کنید یا یک هیجان جدید و منحصر به فرد را تجربه کنید؛ می‌توانید به سفر کردن متوسل شوید.

سفر کردن فواید بسیار زیادی دارد؛ در خلال این محتوا به مرور بسیاری از فواید سفر کردن را برای شما بازگو می کنیم. برای اینکه یک سفر دلچسب، شیرین و خاطره انگیز را تجربه نمایید باید مقدمات سفر را فراهم نمایید.

سفر کردن امروزه با سفر کردن در گذشته ها تفاوت زیادی کرده است؛ سفر های امروزی بسیار راحت تر بوده و در عین حال جذاب تر هستند. اگر می خواهید در سفر آرامش روانی داشته باشید و با خیال راحت تجربه های شیرین و لذت بخش را کسب نمایید؛ می‌توانید با آژانس های هواپیمایی معتبر و خوشنام سفر خود را شروع کنید.

آژانس هواپیمایی چیست؟

آژانس هواپیمایی ارائه دهنده خدماتی مانند تور نمایشگاهی، تور تفریحی، تور تجاری و تور کاری است لازم است بدانیم که این آژانس ها فعالیت خود را در تمام فصل های سال انجام می دهند. افراد زیادی هستند که علاقه مند به سیر و سیاحت با هواپیما هستند؛ آژانس های هواپیمایی خوشنام به خوبی می توانند انتظارات این اشخاص را برآورده سازند. انتخاب لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران در کیفیت سفر بسیار تاثیر گذار است.  هنگامی که شما تصمیم به مسافرت می گیرید؛ با چالش های زیادی از جمله انتخاب بهترین زمان سفر، بهترین شرکت ها برای خرید بلیط هواپیما و رزرو کردن هتل مواجه می شوید؛ حال اگر وقت کافی نداشته باشید و وقت زیادی را صرف تحقیقات برای پیدا کردن لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران نگذارید؛ ممکن است آژانسی که انتخاب می کنید؛ نتواند به خوبی انتظارات شما را برآورده سازد. به همین خاطر در چنین موقعیتی نیاز به لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران دارید تا بتوانید بهترین آنها را انتخاب کنید. عوامل زیادی در موفقیت یک آژانس هواپیمایی موثر هستند؛ درصد رضایت مندی مسافران را می توان مهمترین عامل دانست. عوامل زیادی از جمله برخورد درست مهمانداران هواپیما و منظم بودن کارمندان واقع در آژانس هواپیمایی  باعث افزایش رضایتمندی مسافران خواهد شد. اعتماد مسافران زمانی جلب می شود که برخورد مناسب و حرفه ای از کارمندان آژانس هواپیمایی مشاهده نمایند.

اولین و موثرترین گام برای توسعه گردشگری و جذب مشتری در آژانس مسافرتی رعایت اصول رفتاری و اخلاقی است. اخلاق حرفه ای و اصولی کارمندان آژانس زمانی مشخص می شود که گردشگران و مشتری ها برای خرید و رزرو بلیط به آژانس می روند؛ قطعا یکی از ملاک های مسافران در سفر داشتن برخورد خوب خدمه و لیدرها است؛ در صورتی که با برخورد غیر حرفه ای روبرو شوند ممکن است از سفر کردن با آژانس مسافرتی صرف نظر کنند.  متاسفانه در بعضی موارد می بینیم که کارمندان یک آژانس برخورد غیرحرفه ای دارند؛ باید مدیران آژانس قبل از استخدام کارمندان خود دوره های آموزشی جذب مشتری را برگزار نمایند؛ این کار باعث رونق آژانس هواپیمایی آنان خواهد شد.

 آژانس های مسافرتی در جهان و ایران مرجع مسافرت هستند و قصه سفر با آژانس هواپیمایی شروع می شود و همان طور که می دانیم طی چند دهه اخیر نقش پررنگ آژانس های هواپیمایی در رونق گردشگری ایران و جهان غیر قابل انکار است. آژانس های هواپیمایی که از ویژگی های مثبت برجسته ای برخوردار باشند؛ می توانند قدم های مثبتی در زمینه گردشگری بردارند. از این رو به برخی از ویژگی های مثبت آژانس هایی که در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران هستند؛ می پردازیم.

 

چند عامل اصلی برای انتخاب بهترین تورهای مسافرتی

همه ما می دانیم که یک تور مسافرتی با کیفیت مطلوب باید تناسبی بین خدماتی که ارائه می دهد و قیمت خدمات داشته باشد. با داشتن اطلاعات حاصل از مقایسه امکانات و کلیه موارد رفاهی در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران بهترین گزینه را می توانید انتخاب نمایید.

برخی از ما قیمت بالا را نشان از کیفیت بالا می دانیم؛ اما در تمامی موارد این امکان صدق نمی کند. برخی از موارد ممکن است آژانس خدمات خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه دهد. مقایسه قیمت و سر زدن به لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران می تواند به تصمیم گیری ما در این زمینه کمک کند.

انتخاب لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران با توجه به نظر کارمندان

حقوق کارمندان لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران طبق مصوبه وزارت کار مشخص می شود از این رو مدیریت آژانس های مسافرتی برای ترغیب کارمندان خود برای جذب مشتری بیشتر بابت هر فروش سود معینی را نیز برای آنها در نظر می گیرند که معمولا عددی بین 7 تا 10درصد است. البته کسانی هستند که با توجه به مهارت و روابط عموی بالای خود در زمان استخدام از آژانس تقاضا می کنند که کل دریافتی آنها بر اساس میزان فروش آنها باشد در این حالت ممکن است تا حداقل 30درصد از هر فروش را نیز به خود اختصاص داده باشند؛ با توجه به تفاسیر باید به شما بگوییم که برای انتخاب لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران صرفا به نظر کارمندان تکیه نکنید. علاوه بر نظر کارمندان نظر مسافران سابق دفتر را نیز جویا شوید. می توانید به سایت آژانس نیز مراجعه کرده و نظرات کاربران را مطالعه نمایید.

انتخاب بهترین آژانس هواپیمایی بر اساس برخورد کارکنان

کارکنان بهترین آژانس های هواپیمایی باید یک الگوی گردشگری مناسب برای مسافران باشند. احترام گذاشتن به مسافران، برخورد گرم و محترمانه، داشتن ظاهری آراسته، برخورد با لبخند، طرز بیان اصولی و صحیح، داشتن روابط عمومی بالا از جمله ویژگی هایی است که برای کارکنان لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران برشمرده می شود.

آژانس هواپیمایی منطقه یک تهران، تجریش

به جرات می توان گفت یکی از بهترین آژانس ها در طرز برخورد و رفتار مناسب با ارباب رجوع ها آژانس های تجریش هستند.  شما به راحتی می توانید بدون هیچ گونه نگرانی به این آژانس ها اعتماد کرده و با یکی از تورهای این آژانس سفری دلنشین را برای خود و خانواده رقم بزنید.

آژانس هواپیمایی منطقه یک تهران، سوهانک

 آژانس های هواپیمایی واقع در سوهانک جزو  لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران می باشند. به گونه ای که دارای مهارت های عالی ، حرفه ای و توانا در جلب رضایت همه مشتریان خود هستند. ما به شما توصیه می کنیم که برای داشتن سفری ایمن، جذاب و پرخاطره حتما مسافرت با این آژانس های هواپیمایی را تجربه کنید.

آژانس هواپیمایی در منطقه فرمانیه

در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران، آژانس ها فرمانیه مشاهده می شوند. این آژانس ها از نظر رفاهی، گردشگری و تفریحی پیشرفت چشمگیری داشته اند و به صراحت می توان گفت عامل این پیشرفت برنامه ریزی دقیق و مهارت اجتماعی بالای کارکنان آنها است. از طریق این آژانس ها می توان رزرو بلیط را به صورت آنلاین و در حد بسیار عالی انجام داد. روابط عمومی بالا، برنامه مفرح و جذاب، تنوع بالای تورهای داخلی و خارجی از مهم ترین مزیت های آژانس هواپیمایی فرمانیه است.

لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران در منطقه زعفرانیه

آژانس زعفرانیه در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران برنامه ریزی دقیقی از زمان رزرو بلیط تا پایان مسافرت دارد. آژانس هواپیمایی منطقه 1 تهران در زعفرانیه تبلیغات خلاقانه و آفرهای ویژه ارائه می دهد . اگر شما مشتری این آژانس شوید به راحتی می توانید از تخفیفات ویژه در سفرهای هوایی استفاده کنید. این آژانس زمان کافی را برای مشتریان خود می گذارد و به این گونه به راحتی متوجه مشکلات آن ها می شوند و به آسانی راه حلی برای رفع نیازهای مشتریان ارائه می کند.

لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران، ولنجک

در قرن 21 گردشگری پیشرفت چشمگیری داشته است. حضور وب سایت ها و شبکه های اجتماعی به این پیشرفت کمک بسیار زیادی نموده اند؛ به طوری که می توان گفت پیشرفت در حوزه صنعت توریسم مرهون وجود وب سایت های اطلاع رسانی کننده است. آژانس هواپیمایی منطقه 1 تهران در ولنجک نیز از این حوزه جدا نیست و فعالیت های مثبتی در حوزه گردشگری انجام داده است. ما به شما توصیه می کنیم اگر بخواهید در یک سفر از چند کشور دیدن کنید و یا دنبال یک جای امن و با کیفیت برای رزرو بلیط می باشید بهترین انتخاب همین لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران در ولنجک می باشد.

لیست بهترین آژانس هواپیمایی منطقه 2 تهران

اگر در منطقه 2 تهران ساکن هستید می‌توانید با آشنایی با لیست بهترین آژانس هواپیمایی منطقه 2 تهران ثبت نام خود در تورهای مسافرتی را تسهیل کنید.

منطقه 2 تهران از 14 محل تشکیل شده و در ضلع شمال شرقی میدان آزادی قرار دارد. آژانس های هواپیمایی خوشنام و معتبری در منطقه 2 تهران وجود دارند که با برنامه ریزی‌های اصولی و دقیق می توانند سفر به یادماندنی برای شما رقم بزنند.

ستارخان، فرحزاد، مرزداران، پونک، سعادت آباد و صادقیه از مهم ترین محله های منطقه 2 تهران هستند که در اینجا به ویژگی آژانس های مسافرتی واقع در این محله ها اشاره می شود.

بهترین آژانس هواپیمایی ستارخان

محله ستارخان از محبوب‌ترین محله های تهران است. آژانس هواپیمایی این محله در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران قرار گرفته است.

وقتی وارد بهترین آژانس هواپیمایی تهران می‌شوید؛ با محیطی جذاب روبرو می شوید.

قطعاً یکی از مهمترین مولفه های جذب مشتری توجه به دکوراسیون آژانس هواپیمایی است.

آژانس های هواپیمایی که به کلاس کاری خود اهمیت زیادی می دهند؛ سعی می‌کنند تا جایی که ممکن است دکوراسیون خود را به صورت شیک طراحی کرده و در طراحی آن عناصر و رنگ هایی به کار می برند که کاملا معرف فعالیت آژانس هواپیمایی است.

وقتی وارد بهترین آژانس هواپیمایی در منطقه 2 تهران می شوید؛ اولین چیزی که توجه شما را جلب می کند دکوراسیون شیک و جذاب آن است. شاید در ذهن خود بگویید چیزی که اهمیت دارد این است که یک آژانس هواپیمایی بتواند انتظارات مسافران را در حد معقول برآورده سازد؛ دکوراسیون آژانس شاید تاثیر زیادی در رضایتمندی مشتری از یک آژانس نداشته باشد؛ اما با توجه به بررسی های انجام شده از رضایتمندی مسافران این نتیجه به دست آمده است که آژانس های هواپیمایی که به ظاهر و دکوراسیون آژانس خود اهمیت زیادی می‌دهند؛ نسبت به آژانس هایی که وضعیت ظاهری و دکوراسیون آژانس برایشان مهم نیست توجه بیشتری به برآورده سازی علایق و سلایق مشتریان می کنند.

از این رو سفر کردن با آژانس های هواپیمایی واقع در شمال شهر تهران از محبوبیت بالاتری برخوردار است.

آژانس های هواپیمایی منطقه 2 تهران مانند ستارخان انواع تور های داخلی و خارجی را برگزار می‌کنند.

سفر به ترکیه با آژانس هواپیمایی منطقه 2 تهران

در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران در منطقه 2 برنامه های سفر داخلی و خارجی زیادی ذکر شده است. سفر به ترکیه یکی از جذاب ترین سفرهایی است که در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران در منطقه 2 آمده است.

بیشتر خانواده های ایرانی ترجیح می‌دهند که برای سفرهای داخلی با خودروی خود مسافرت بروند؛ اما برای سفر های خارجی این مورد کاملاً برعکس است و بیشتر خانواده های ایرانی ترجیح می دهند در آژانس های هواپیمایی خوشنام و معتبر ثبت نام کرده و با تورهای گردشگری سفرهای خارجی خود را تجربه کنند.

به دلیل قرابت فرهنگی و نزدیکی جغرافیایی ترکیه با ایران و قیمت پایین تر نسبت به سایر سفرهای خارجی، سفر به ترکیه در بین ایرانیان طرفداران زیادی دارد.

در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران، تقریباً تمامی آژانس های هواپیمایی سفر به ترکیه را در برنامه خود دارند.

اگر قرار است با یکی از این آژانس های هواپیمایی به ترکیه سفر کنید بهتر است قبل از سفر سوالاتی در خصوص برنامه سفر به ترکیه بپرسید.

تعداد روزهای سفر، هتل محل اقامت، امکانات هتل محل اقامت، نوع هواپیما، شهرهایی که از آن دیدن می کنید، مناطقی که از آن دیدن می کنید از جمله سوالاتی است که باید از کارمندان آژانس هواپیمایی پرسیده شود.

این سوالات به شما کمک می کند که درک روشنی از برنامه سفر داشته باشید. به عنوان مثال برخی از افراد عاشق طبیعت گردی هستند و هدف از سفر برای این افراد گشت و گذار در طبیعت زیبای خداوند است؛ این افراد زمانی که از نظر روحی و جسمی خسته می شوند تمایل دارند به شهر یا کشوری سفر کنند که از لحاظ طبیعی بی نظیر باشد. ممکن است برخی از آژانس های هواپیمایی در سفر به ترکیه دیدن از مناطق تاریخی را اولویت قرار دهند در صورتی که ممکن است فردی علاقه ای به دیدن این مکان ها نداشته باشد. داشتن لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران در این گونه مواقع به شما کمک زیادی می‌کند؛ می توانید برنامه های لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران را یک به یک بپرسید و آژانسی را برای مسافرت انتخاب نمایید که برنامه سفر ایشان با سلایق و علایق شما بیشتر هماهنگ است.

شهرهایی چون آنکارا، استانبول، قونیه، کوش آداسی، آنتالیا، آلانیا، مارماریس و بدروم جزو مهم ترین شهرهای ترکیه هستند. آژانس های هواپیمایی با توجه به تعداد روزهایی که برای تور ترکیه در نظر می گیرند سفر به یک یا چند شهر ترکیه را مد نظر قرار می‌ دهند. اگر تمایل دارید که در سفر به ترکیه از شهرهای بیشتری بازدید کنید برنامه سفر بهترین آژانس های هواپیمایی تهران را با یکدیگر مقایسه کنید؛ البته در هنگام مقایسه نباید کیفیت سفر را از یاد ببرید. ممکن است برخی از بهترین آژانس های هواپیمایی تهران سفر به دو شهر را در برنامه سفر خود قرار دهند؛ اما سفری را برای شما برنامه ریزی می کنند که در آن بهترین تفریحات را تجربه کنید.

برخی از آژانس های هواپیمایی نیز با بالا بردن تعداد روزهای سفر، دیدن از چند شهر را در برنامه خود قرار می‌دهند.

می توانید قبل از اینکه به آژانس های هواپیمایی مراجعه کنید؛ در خصوص مناطق دیدنی کشوری که مد نظر دارید کمی تحقیق کنید. از بین آن مناطق دیدنی مکانی که بیشتر توجه شما را جلب کرده است انتخاب کرده و سپس به لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران نگاهی انداخته و آژانس هایی که در نزدیکی محل زندگی شما هستند را انتخاب کنید؛ با این آژانس ها تماس گرفته و برنامه سفر آنها را جویا شوید؛ اگر مکان های مد نظر شما در برنامه سفر آنها قرار دارد بی معطلی در یکی از بهترین آژانس های هواپیمایی تهران ثبت نام کنید.

بهترین آژانس های هواپیمایی تهران چه هتل هایی را برای مسافران در نظر می‌گیرند؟

محل اقامت مهمترین دغدغه تمامی ما در مسافرت است؛ به همین سبب اکثر ما سعی می کنیم به محض رسیدن به مقصد محل اقامتی مناسب برای خود تعیین کرده و سپس برنامه های سفر را در پیش بگیریم. کیفیت محل اقامت به کیفیت سفر ما وابستگی زیادی دارد. بهترین آژانس های هواپیمایی در تهران سعی می‌کنند با هتلهایی قرارداد ببندند که از نظر کیفیت در سطح استانداردی قرار داشته باشند.

پیشنهاد می شود هنگامی که می خواهید لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران برای خود تنظیم کنید؛ کیفیت هتل هایی که محل اقامت مسافران هستند را بررسی کنید.

آژانس هایی که در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران قرار دارند؛ در برنامه سفر خود به طور دقیق آدرس و نام هتل محل اقامت را ذکر می کنند؛ شما می توانید برای بررسی کیفیت این هتل ها به سایت هتل ها وارد شده و نظرات کاربران را مطالعه نمایید.

نظافت هتل، لیست غذاهای هتل، امکانات هتل، فضای هتل باید در بررسی هتل مد نظر شما قرار گیرد.

لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران در منطقه 3

بهترین آژانس هواپیمایی منطقه 3 تهران برنامه های سفر داخلی و خارجی مهیجی را برای شما تدارک دیده است. کافی است به سایت این آژانس ها سر بزنید تا از برنامه های جذاب سفر آنها با خبر شوید.

اتوبان همت، بزرگراه رسالت، بزرگراه های مدرس، صدر و شهید چمران از جمله مهم ترین قسمت های منطقه 3 تهران هستند.

محله های معروفی از جمله قلهک، ونک، سید خندان، احتشامیه، آرارات، دروس، امانیه و حسن آباد در منطقه 3 تهران قرار گرفته اند.

اگر در این محله ها و یا نزدیک به این محله ها زندگی می کنید؛ می توانید لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران که در این منطقه واقع شده اند را پیدا کرده و با این آژانس ها برای سفر هماهنگ شوید.

ویژگی تورهای گردشگری بهترین آژانس هواپیمایی منطقه 3 تهران

 بهترین آژانس هواپیمایی منطقه 3 تهران انواع تورهای گردشگری داخلی و خارجی را با بالاترین کیفیت برگزار می کند.

تورهای داخلی شامل تورهای یک روزه، سه روزه و حتی تورهای یک هفته ‌ای است. تورهای یک روزه تورهای طبیعت گردی هستند که شما را با مناطق بکر ایران  آشنا می کند.

اگر دانشجو یا شاغل در تهران هستید؛ می‌توانید یکی از آخر هفته ها با دوستان خود در این تورهای گردشگری ثبت نام کرده و خاطره ای ماندگار را رقم بزنید.

اگر اهل کوهنوردی هستید نیز می توانید با این آژانس هماهنگ کنید و یکی از آخر هفته ها در تورهای یک روزه ثبت نام کرده و به کوهنوردی بروید.

تورهای چند روزه به صورت داخلی و خارجی برگزار می شوند. تورهای دو تا سه روزه هوایی اغلب برای استان های داخلی ایران و تورهای یک تا دو هفته ای هوایی برای کشورهای خارجی برگزار می شود. تور هوایی قشم، تور هوایی کیش، تور هوایی جزیره هرمز و بندرعباس از پرطرفدارترین تورهای هوایی آژانس هایی هستند که در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران قرار گرفته اند.

تورهای هوایی قشم و کیش که توسط بهترین آژانس هواپیمایی تهران برگزار می شود؛ دارای ویژگی های منحصر به فردی است.

ویژگی تورهای هوایی قشم و کیش

برنامه های بسیار متنوعی برای تورهای هوایی قشم و کیش توسط آژانس هایی که در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران قرار دارند؛ در نظر گرفته شده است.

از آنجا که این آژانس ها از بهترین و با تجربه­ترین لیدرها استفاده می کنند؛ برنامه های بسیار مهیجی دارند.

مثلاً در سفر به جزیره قشم، گردش در جزیره و بازدید از دلفین ها و آکواریوم طبیعی قرار داده شده است. جت اسکی روی آب در جزایر ناز، بازدید از مناظر شگفت انگیز جنگل حرا، دیدن کردن از دره ستارگان، دیدن کردن از تمیز ترین روستای قشم برکه خلف، بازدید از بهترین سواحل جزیره قشم از جمله برنامه های تور هوایی جزیره قشم است.

تور هوایی کیش یکی از تورهای تفریحی فوق العاده جذاب است که در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران جزو پرطرفدارترین تورها است.

تورهای کیش به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند که با توجه به فرصت، هدف و بودجه خود می توانید یکی از این تورها را انتخاب کنید. تور اکونومی و اقتصادی کیش یا تور لوکس کیش از جمله تورهای هوایی چند روزه کیش است.

از جمله برنامه‌ های سفر به کیش می توان به آفرود سواری، گردش در پارک آبی دلفین ها، گردش در باغ پرندگان، گردش در پارک آبی اوشن، گردش در مراکز خرید و بازدید از آکواریوم کیش اشاره کرد.

برنامه سفر به گونه ای برنامه ریزی شده است که تمام تفریحات پرهیجان در یک روز قرار نگرفته باشند.

آژانس هایی که در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران قرار دارند؛ به خوبی می‌توانند با توجه به بودجه و فرصت شما بهترین پلن سفر را برای شما برنامه ریزی کنند.

آژانس هایی که در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران قرار دارند؛ تور لوکس کیش را نیز در برنامه خود دارند.

ویژگی تور لوکس کیش

تور لوکس کیش از پرطرفدارترین تورهای گردشگری در بین مردم تهران است. به شما پیشنهاد می شود که برای ثبت نام در این تور حتما نگاهی به لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران بیندازید و سپس آژانسی که بیشترین امتیاز را دارد و خدمات آن منحصر به فرد تر است را انتخاب کنید.

بهترین آژانس هواپیمایی منطقه 3 تهران تور لوکس کیش را با ویژگی های زیر برگزار می‌کند:

ترانسفر فرودگاهی، اقامت در هتل 5 ستاره بین المللی، صبحانه ناهار شام در هتل، گشت رایگان در جزیره، برنامه آفرود سواری و پاراگلایدر، بن تخفیف خرید از مراکز خرید کیش، بن تخفیف بازدید از مناطق دیدنی کیش از جمله این خدمات هستند.

لیست بهترین آژانس هواپیمایی منطقه 4 تهران

اگر در منطقه 4 تهران زندگی می کنید یا به این منطقه دسترسی دارید؛ آشنایی با لیست بهترین آژانس هواپیمایی منطقه 4 تهران می تواند به شما کمک کند تا برای سفر بهتر برنامه ریزی کنید.

این منطقه در شمال شرق تهران واقع شده و شرقی ترین نقطه تهران محسوب می شود.

تهران پارس شرقی، تهران پارس غربی، ضراب خانه، شمیران نو، علم و صنعت، نارمک شمالی، لویزان و مجیدآباد معروف‌ترین محله‌های منطقه 4 تهران هستند. بهترین آژانس های هواپیمایی این منطقه از تهران خدمات منحصر به فردی به گردشگران ارائه می‌دهند.

ویژگی بهترین آژانس هواپیمایی منطقه 4 تهران

آژانس های هواپیمایی منطقه 4 تهران انواع تورهای گردشگری را برگزار می‌کنند. تورهای طبیعت گردی، تورهای زیارتی، تورهای سیاحتی، تورهای داخلی و خارجی از جمله تورهای گردشگری هستند که در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران در منطقه 4 مشاهده می‌شوند.

ویژگی تورهای زیارتی منطقه 4 تهران

یکی از پرطرفدارترین تورهای زیارتی، تورهای عتبات عالیات هستند. در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران تورهای هوایی و زمینی عتبات عالیات مشاهده می‌شود.

بهترین آژانس های هواپیمایی برای مسافران خود در کربلا، نجف، کاظمین و سامرا بهترین هتل ها را رزرو می کنند. اگر محل اقامت شما از همه نظر خوب باشد؛ قطعا سفر دلچسب تری خواهید داشت؛ به همین دلیل بهترین آژانس هواپیمایی تهران هتل های وی آی پی را برای گردشگران خود در عراق رزرو می کند.

تورهای عتبات عالیات در تمامی فصول و مناسبت ها برگزار می شود؛ ایرانیان به دلیل ارادتی که به اهل بیت عصمت و طهارت دارند تمایل دارند در بهترین مناسبت ها مانند عید نوروز، عید فطر، اعیاد مذهبی مانند مبعث و غدیر، ماه مبارک رمضان، ماه محرم و صفر در سفر زیارتی باشند؛ به همین دلیل در لیست بهترین آژانس مسافرتی تهران شاهد برگزاری تورهای عتبات عالیات در مناسبت‌های خاص هستیم.

ویژگی تورهای فصلی بهترین آژانس هواپیمایی تهران

در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران شاهد برگزاری تورهای فصلی هستیم.

آژانس های هواپیمایی که تجربه و سابقه زیادی در برگزاری تور ها دارند؛ دقیقا نمی دانند که چه زمانی از سال باید تورهای خاص را برگزار کنند. هر کشور و شهری در فصل خاصی از سال دیدنی تر می شود. به عنوان مثال اگر می خواهید زیبایی های فصل پاییز را به صورت یکجا ببینید می توانید یک سفر پاییزی به جنگلهای ارسباران در کلیبر بروید؛ یا در دی ماه می توانید یک سفر به شهسوار رفته و پرندگان مهاجر را به نظاره بنشینید. اگر می خواهید یک تجربه منحصر به فرد به دست آورید می‌توانید در فصل پاییز به آفریقای جنوبی سفر کنید.

زیبایی شهسوار و تنکابن در اردیبهشت‌ ماه به نهایت خود می‌رسد یا در ماه اردیبهشت می توانید به کاشان رفته و گلاب گیری را از نزدیک مشاهده کنید.

بهترین زمان سفر به جزیره هرمز که جزیره هزار رنگ است؛ زمانی است که اولین باران پاییزی را این جزیره دوست داشتنی تجربه می کند. بعد از اولین باران پاییزی تلالو رنگ‌ها در این جزیره به نهایت خود می ‌رسد.

آژانس هایی که در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران قرار دارند؛ به خوبی  می دانند که چه زمانی از سال برای سفر به چه نقطه ای مناسب است و با توجه به این مورد تورهای خود را برنامه‌ریزی می‌کنند.

بهترین آژانس هواپیمایی تهران در منطقه 5

در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران، نام بخشی از آژانس های هواپیمایی منطقه 5 نیز به چشم می خورد. منطقه 5 تهران در شمال و شمال غربی کلان شهر تهران قرار گرفته است. اکباتان، پونک شمالی و جنوبی، جنت آباد شمالی، جنوبی و مرکزی، آپادانا، اباذر، اندیشه، باغ فیض، حصارک و شهرزیبا از جمله محله های این منطقه از پایتخت هستند. ایستگاه های مترو اکباتان، بیمه، ارم سبز، صادقیه و میدان آزادی از مهم‌ترین ایستگاه های مترویی هستند که در این منطقه واقع شده اند و تردد در شهر را راحت کرده اند.

با یک سرچ کوتاه در اینترنت، بررسی سایت های مربوط به آژانس های هواپیمایی و مشاهده نظرات کاربران آن می توانید لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران در منطقه 5 را پیدا کنید.

آژانس های هواپیمایی فعال در این منطقه انواع تورهای گردشگری، زیارتی، نمایشگاهی، داخلی و خارجی را برگزار می‌کنند.

تورهای خارجی پرطرفدار در آژانس هواپیمایی منطقه 5 تهران

از جمله تورهای خارجی پرطرفدار در بین ایرانیان می توان به تور گردشگری روسیه، ترکیه، گرجستان، ارمنستان و مالزی اشاره کرد.

سفر به مالزی با تورهای آژانس هواپیمایی منطقه 5 تهران

سفر به مالزی جزو سفرهای خارجی پرطرفدار در بین ایرانیان است. در صورتی که قصد اقامت 14 روز یا کمتر را در مالزی داشته باشید؛ به شما ویزا تعلق نمی گیرد‌. اگر قصد اقامت بیشتر از 14 روز را داشته باشید باید برای گرفتن ویزا اقدام نمایید. گرفتن ویزای مسافرتی برای کشور مالزی کار چندان سختی نیست و برای گرفتن این ویزا نیاز به مراجعه به سفارت ندارید.

بهترین آژانس های هواپیمایی تهران که تور سفر به مالزی را برگزار می کنند؛ خدمات خوبی را به گردشگران ارائه می‌دهند. این آژانس ها بهترین هتل ها با بهترین امکانات از قبیل استخر، سونا و اتاق ماساژ را برای شما رزرو می کنند. در صورت درخواست شما برای شما سیم کارت اعتباری نیز تهیه می شود.

آژانس های هواپیمایی بلیط رفت و برگشت شما را رزرو کرده و به طور دقیق برنامه سفر را برای شما برنامه ریزی می کنند.

بهترین زمان سفر به مالزی پاییز و زمستان است؛ به این موضوع دقت کنید که هزینه تور سفر به مالزی در تمامی فصل ها یکسان است؛ شاید برخی از هزینه های گردشگری در فصل بهار و تابستان در مالزی کمتر باشد اما سفر کردن در پاییز و زمستان تجربه بهتری برای شما رقم می زند.

شاید مشاهده کرده باشید که برخی از تورها به عنوان تور لحظه آخری به فروش می رسند؛ قیمت این تورها نسبتاً ارزان است اما در طول سفر به مالزی قیمت تور لحظه آخری با سایر تورها یکسان است. پس بهتر است برای سفر به مالزی به طور دقیق از قبل برنامه ریزی کنید.

لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران در منطقه 6 تهران

برای آشنایی با لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران می‌توانید نگاهی به آژانس های هواپیمایی واقع در منطقه 6 تهران نیز بزنید.

یوسف آباد، بهجت آباد، کریم خان، ساعی، نظامی، فاطمی، دانشگاه تهران، ولیعصر، سنایی، نصرت، والفجر و جهاد از مهم ترین محله های این منطقه از تهران به حساب می آیند.

این منطقه از قدیم در تهران به عنوان یک منطقه پر درآمد محسوب می شد زیرا بیشتر مراکز تجاری و اداری مهم تهران در منطقه شش واقع شده‌اند.

آژانس های هواپیمایی که در منطقه 6 تهران قرار دارند؛ برنامه های بسیار جذاب و متنوعی را برای گردشگران تدارک دیده اند. اگر با تورهای خوشنام و معتبر به مسافرت بروید؛ هیچ گاه از سفر رفتن خسته نمی شوید.

تورهای نمایشگاهی یکی از مهمترین تور هایی است که توسط آژانس های هواپیمایی منطقه یک تهران برگزار می‌شود؛ در ادامه به ویژگی ها خواهیم پرداخت.

  تورهای نمایشگاهی لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران

بسیاری از مهندسان، تولید کنندگان، پزشکان و تاجران تمایل زیادی دارند تا در نمایشگاه های بین المللی که در کشورهای مختلف برگزار می شود؛ شرکت کنند. کشورهای اروپایی و آسیایی پیشرفته مانند چین، آلمان، ایتالیا، روسیه و غیره هرساله نمایشگاه‌های بین المللی در حوزه های مختلف برپا می کنند و در آن آخرین تولیدات برندهای مطرح دنیا به نمایش گذاشته می شود.

در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران، آژانس هایی وجود دارند که تورهای نمایشگاهی برگزار می کنند. 

تورهای نمایشگاهی مزیت‌های زیادی دارد؛ به عنوان مثال شما به عنوان یک مدیر شرکت فنی می توانید به نمایشگاه بین المللی چین برای بازدید از جدیدترین قطعات تولید شده بروید و در عین حال در چین سیاحت کنید.

در واقع تورهای نمایشگاهی امکان مذاکرات تجاری با مدیران شرکت های معتبر جهان را برای شما فراهم می کند و در عین حال می توانید تفریحات و سرگرمی های جدیدی را نیز تجربه کنید.

آژانس هواپیمایی منطقه 7 تهران

 منطقه 7 تهران در قسمت شمال تهران با مناطق 2 و 3 همسایه است. عباس آباد، مطهری، ارامنه، مجیدیه، نظام آباد و سهروردی از مهم ترین محله های این منطقه به حساب می آیند.

آژانس های هواپیمایی این منطقه از تهران تورهای گردشگری داخلی و خارجی مختلفی برگزار می کنند.

آژانس هواپیمایی عباس آباد در منطقه 7 تهران

در محله عباس آباد تهران آژانس های هواپیمایی قرار دارند که در لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران نام آنها مشاهده می شود.

اگر به این منطقه از تهران دسترسی دارید؛ می‌توانید به راحتی به آژانس هواپیمایی منطقه 7 تهران سر زده و  لیست برنامه های گردشی آنان را بررسی کنید.

آژانس هواپیمایی خیابان مطهری منطقه 7 تهران

در منطقه 7 تهران می توانید به آژانس های هواپیمایی خیابان مطهری نیز سری بزنید. برنامه های متنوع گردشگری و پرسنل خوش اخلاق و خوش برخورد از مهمترین نقاط قوت این آژانس های هواپیمایی هستند.

چرا برای سفر باید لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران را انتخاب کنیم؟

برخی از افراد زمانی که می خواهند برنامه سفر را بچینند؛ بین انتخاب سفر با تور گردشگری و یا به صورت مستقل مردد می شوند.

ما در اینجا برای شما یک سری از نقاط قوت مربوط به سفر با تور هواپیمایی را شرح می دهیم.

سفر با تور هواپیمایی راحتی و آسایش بیشتری به دنبال دارد؛ فرض کنید که بخواهید به صورت مستقل و همراه با اتومبیل خودتان به مسافرت بروید؛ قطعا زمانی که به مقصد می رسید بسیار خسته هستید و باید حداقل یک نیمروز به استراحت بپردازید. در حالی که اگر با تور هواپیمایی به مسافرت بروید؛ هنگام رسیدن به مقصد یک ساعت استراحت برای شما کافی است؛ پس از استراحت کافی می‌توانید به برنامه های تفریحی خود برسید.

اگر با اتومبیل شخصی خود مسافرت بروید؛ باید از قبل محل مناسبی را برای اقامت خود در نظر بگیرید. اگر این کار را انجام ندهید پس از رسیدن به مقصد دچار سردرگمی می شوید. اگر با تور هواپیمایی به مسافرت بروید؛ محل اقامت شما از قبل مشخص بوده، به محض رسیدن به مقصد به هتل رفته و استراحت می کنید.

لیست بهترین آژانس های هواپیمایی تهران امکانات ویژه ای را برای مسافران خود در نظر می گیرند؛ مثلاً بن تخفیف خرید از مراکز خرید، بن تخفیف رستوران، بن تخفیف بازدید از مراکز دیدنی را در اختیار آنان قرار می دهند.

در سفرهای خانوادگی مسئولیت شما سنگین تر می شود؛ پیدا کردن محل اقامت، پیدا کردن رستوران مناسب، پیدا کردن آدرس مکان های دیدنی، پیدا کردن بهترین مراکز خرید و غیره از جمله دغدغه هایی است که در سفرهای خانوادگی با آن روبه رو هستیم. در حالی که اگر قبل از مسافرت نگاهی به لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران بیندازید و با یکی از بهترین آژانس های هواپیمایی سفر خود را شروع کنید؛ خواهید دید که چقدر دغدغه های شما کاهش پیدا کرده و در آسایش و آرامش بیشتری به سر می برید؛ در سفر با آژانس های هواپیمایی یک نفر به عنوان لیدر یا راهنما حضور دارد و به شما راه را نشان می دهد. شما با خیال آسوده می توانید در همه جا گشت و گذار کنید.

اگر قبل از سفر در خصوص لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران تحقیق کنید و به جای مستقل سفر کردن سفر با تور را برگزینید؛ دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد و دایره دوستان شما گسترده تر خواهد شد.

فواید سفر کردن چیست؟

در آخر مطلب لازم است تا با فواید سفر کردن نیز قدری آشنا شوید؛ اگر با فواید سفر کردن آشنا شوید هر ساله بخشی از بودجه خود را به مسافرت با لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران اختصاص می دهید.

به شما پیشنهاد می شود که به صورت ماهانه مبلغی هر چند ناچیز کنار بگذارید و پس از آنکه مقداری پس انداز کردید به کمک لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران یک برنامه بچینید و با پس انداز خود یک سفر بروید.

سفر کردن به جهان بینی شما وسعت می بخشد و دیدگاه شما را به زندگی مثبت می کند. از طریق سفر کردن می توانید انرژی های مثبت زیادی دریافت کنید؛ هر چقدر انرژی های مثبت دریافتی شما بیشتر باشد؛ تمرکز و آرامش شما نیز بیشتر می‌شود.

وقتی تمرکز و آرامش شما بیشتر شود؛ خلاقیت شما نیز افزایش پیدا کرده و استعدادهای درونی شما شکوفا می شود.

در هنگام سفر کردن خصوصا زمانی که اتفاقات مهیج را تجربه می کنید؛ مغز شما شروع به ترشح دوپامین و سروتونین می‌کند و در نتیجه احساس شادابی به شما دست می دهد؛ ترشح این هورمون ها احساساتی مانند افسردگی و اضطراب را از شما دور می کند. اگر دقت کرده باشید افرادی که زیاد به مسافرت می روند کمتر دچار احساساتی مانند افسرده خویی و اضطراب می شوند. پس به شما پیشنهاد می شود لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران را در دسترس داشته باشید تا با استفاده از لیست بهترین آژانس هواپیمایی تهران بتوانید یک برنامه سفر عالی را ترتیب دهید تا از افسرده خویی رهایی یابید.