دارالترجمه رسمی پروانه
دارالترجمه رسمی پروانه - دارالترجمه رسمی در انقلاب - ترجمه مدارک در انقلاب - دفتر ترجمه رسمی در انقلاب - منطقه 11
مدیریت: قیصری
ترجمه رسمی و غیر رسمی مدارک به کلیه زبانها
شماره تماس:
شماره همراه:
واتساپ: 09013043690
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 11
آدرس:
تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به فردوسی، نبش خیابان شهید موسوی (فرصت)، جنب هتل تهران درسا پلاک: 559

دفتر ترجمه رسمی مدارک دارالترجمه انقلاب

 

 • دارالترجمه رسمی در انقلاب
 • ترجمه مدارک در انقلاب
 • دفتر ترجمه رسمی در انقلاب

دفتر ترجمه رسمی مدارک دارالترجمه انقلاب، به عنوان یکی از مراکز ترجمه معتبر و با تجربه در منطقه، خدماتی حرفه ‌ای و کیفی در زمینه ترجمه رسمی و قانونی ارائه می ‌دهد. ترجمه مدارک در انقلاب با گستره ‌ی وسیعی از زبان ‌ها و تخصص ‌های مختلف، توانایی ارائه خدمات ترجمه حقوقی، اداری، تجاری، علمی و فنی را داراست. دفتر ترجمه رسمی در انقلاب تحت نظارت مستقیم دادگستری و اداره امور مترجمین کشور می باشد. دارالترجمه رسمی در انقلاب قصد دارد در این مقاله در ارتباط با ترجمه رسمی بیشتر توضیح دهد تا آن دسته از عزیزانی که شناخت کافی از ترجمه مدارک در انقلاب ندارند با ترجمه های رسمی بیشتر آشنا شوند.

 دفتر ترجمه رسمی مدارک دارالترجمه انقلاب

دارالترجمه رسمی در انقلاب

در دارالترجمه رسمی در انقلاب ، تیمی متشکل از مترجمان حرفه‌ ای و تخصصی در هر زمینه ترجمه، با استفاده از دانش و تجربه خود، ترجمه‌ های دقیق و معنادار را ارائه می ‌دهند. تمرکز بر کیفیت و دقت در ترجمه، اصلی‌ترین هدف این مرکز است. این نکته حائز اهمیت است که ترجمه مدارک در انقلاب دارای مهر رسمی از دادگستری کشور است و با ترجمه غیر رسمی تفاوت دارد.

 دارالترجمه رسمی در انقلاب، از مزایایی مانند تحویل به موقع ترجمه‌ ها، حفظ حریم خصوصی اطلاعات، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش حمایت خواهد کرد و همچنین، ترجمه مدارک در انقلاب قادر به ارائه ترجمه ‌های تایید شده قانونی، شامل ترجمه سند های رسمی، قرار دادها، مدارک تحصیلی و سایر مدارک مورد نیاز است.

دارالترجمه رسمی در انقلاب

 

انواع دارالترجمه وجود دارد که به کاری که شما می خواهید انجام دهید بستگی دارد که شامل نوع رسمی و غیر رسمی می باشد. فعالیت هایی که در دارالترجمه رسمی انجام می شود شامل موارد زیر است:

 • ترجمه مربوط به پروانه کسب و مطب
 • ترجمه مدارک دانشگاه های خارج از کشور برای معادل سازی
 • ترجمه سند اجاره و مبایعه نامه و قراردادهای کاری
 • ترجمه اسناد ملکی، وکالت نامه، گواهی پزشکی و...
 • همکاری با بخش فنی دادگستری
 • ترجمه دادگاه های بین المللی و اوراق دادگستری
 • صدور گواهی صحت ترجمه کتاب
 • ترجمه اسناد رسمی و اوراقی که توسط یک وزارتخانه بین المللی ارائه شده

 

ترجمه مدارک در انقلاب

دارالترجمه رسمی در انقلاب با داشتن مجوزهای لازم از مراجع ذی‌ صلاح، یک مرجع معتبر برای ترجمه‌ های رسمی و قانونی است. ترجمه مدارک در انقلاب با استفاده از نرم ‌افزارها و ابزارهای پیشرفته، ترجمه ‌ها را به صورت دقیق و با کیفیت بالا انجام می ‌دهد. دفتر ترجمه رسمی در انقلاب، به عنوان یک مرکز ترجمه حرفه‌ ای، در خدمت اشخاص، شرکت‌ ها و سازمان‌ هاست. با اعتماد به این مرکز، می‌ توانید به راحتی نیازهای ترجمه خود را برآورده کرده و از خدمات حرفه ‌ای و کیفی ترجمه مدارک در انقلاب بهره‌ مند شوید.


ترجمه مدارک در انقلاب

 

دفتر ترجمه رسمی در انقلاب با دفاتر غیر رسمی و تخصصی تفاوت دارد. بزرگترین تفاوت این مراکز باهم در اعتبار و سندیت متون است. در دارالترجمه رسمی می توانید مدارک مربوط  به دانشگاه و اسناد و اوراق ملک و پروانه ها را ترجمه کنید که دارای اعتبار هستند ولی در دفترغیر رسمی این امکان وجود ندارد. در مراکز غیر رسمی امکان پیگیری از ترجمه نیست. این موضوع فراموش نشود که کارهای کوچک در دفتر ترجمه رسمی در انقلاب انجام نمی شود، که شامل ترجمه مقاله و بسیاری از موارد دیگر است.

در نتیجه، دارالترجمه رسمی در انقلاب با تخصص، کیفیت و قابلیت ارائه خدمات متنوع، یکی از مراجع مناسب برای ترجمه‌ های رسمی و قانونی در منطقه است. با ترجمه مدارک در انقلاب، از اهمیت و شناخت برند و خدمات این مرکز بیشتر آشنا می شوید.

 دفتر ترجمه رسمی در انقلاب

دفتر ترجمه رسمی در انقلاب

هدف اصلی دارالترجمه رسمی در انقلاب، ارائه ترجمه‌ های رسمی مورد نظر شما می باشد. دفتر ترجمه رسمی در انقلاب ترجمه را با توجه به نیازها و مشخصات متن اصلی، به طور کامل و صحیح اطلاعات را به زبان مورد نظر مخاطبان منتقل می کند و قابل فهم و قابل استفاده می باشد. دفتر ترجمه رسمی مدارک دارالترجمه انقلاب در خدمت شما هموطنان عزیز است که بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. برای ترجمه مدارک خود در دفتر ترجمه رسمی در انقلاب می توانید با همکاران ما در دارالترجمه رسمی پروانه در ارتباط باشید. با تشکر از شما که ما را در این مقاله یاری کرده اید.