چاپ و تبلیغات(خدمات-هدایای تبلیغاتی)
چاپ و بسته بندی آوا کو - هارد باکس در بهارستان - تولید جعبه لمینتی در بهارستان - پکیجینگ در بهارستان - منطقه 12
مدیریت: اشکان دودل
تولید کننده انواع جعبه و بسته بندی کاغدی، مقوایی هاردباکس و ...
مجهز به :
دستگاه چاپ 2 ورقی 5 رنگ
دستگاه GTO چهار رنگ
لتر پرس
سلفون حرارتی - چسبی
دستگاه جعبه چسبانب اتوماتیک 
https://www.instagram.com/avvaco.ir
شماره تماس:
شماره همراه:
شهر:
تهران
منطقه شهرداری:
منطقه 12
آدرس:
تهران، میدان بهارستان، خیابان ظهیرالاسلام، ساختمان شقایق، پلاک 123
وب سایت رسمی:

تولید جعبه لیمنتی هارد باکس پکیجینگ در بهارستان

 

  • هاردباکس در بهارستان
  • تولید جعبه لیمنتی در بهارستان
  • پکیجینگ در بهارستان

 

تولید جعبه لیمنتی هارد باکس پکیجینگ در بهارستان توسط معتبرترین نمایندگی انجام می‌شود. هاردباکس در بهارستان یک جعبه سخت در انواع جعبه‌ های کادویی میباشد، که جهت بسته ‌بندی از آن ها استفاده می‌شود. هاردباکس به علت داشتن بدنه سخت و محکم ماندگاری بالایی در مقایسه با جعبه مقوایی معمولی دارد، به همین علت هزینه آن نیز در مقایسه با سایر جعبه ‌های کارتونی بیشتر است. در تولید جعبه لیمنتی در بهارستان به طور معمول مقوا های بسیار ضخیم به کار می ‌رود. با توجه به اینکه امروزه افراد گرایش به زیبایی دارند، سفارش و تولید این جعبه‌ها بسیار پررونق است. هاردباکس در بهارستان بیشتر برای محصولات گران که دارای ارزش مالی بالایی هستند، به کار می‌رود. پکیجینگ در بهارستان دارای ظاهر شکیل است که در مقایسه با بقیه جعبه‌های بسته‌بندی از استقامت بالایی در مقابل ضربه، عوامل محیطی و آسیب برخوردار است. پس به جرات می‌توان گفت که برای نگهداری محصولات گران قیمت از امنیت بالایی برخوردار بوده و نقل و انتقال این محصولات به بهترین نحو ممکن انجام می‌شود. برای تهیه این هارد باکس ها و جعبه های کادویی می توانید به چاپ و بسته بندی آوا گرافیک در بهارستان مراجعه کنید و از تنوع بی نظیر این هارد باکس ها لذت ببرید. 

 

هاردباکس در بهارستان

روند هاردباکس در بهارستان در مقایسه با جعبه های مقوایی متمایز می ‌باشد. در واقع مرحله چسبکاری لبه‌ های کارتون به وسیله چسب ویژه و با دست صورت می ‌گیرد. مرحله چسب هاردباکس در بهارستان نیازمند نیروی انسانی است، همچنین ورق هاردباکس در بهارستان در مقایسه با مقوای معمولی سخت تر و دارای ضخامت بیشتری است. روی هاردباکس در بهارستان چاپی هایی درج شده که موجب افزایش زیبایی جعبه می شود. تولید جعبه لیمنتی در بهارستان به صورتی انجام می‌شود که دارای خاصیت ضد آب بوده و در فواصل گوناگون و در شرایط محیطی گرم و سرد به کیفیت آن هیچ گونه آسیبی وارد نمی‌ شود. شاید قیمت هاردباکس در بهارستان در مقایسه با جعبه مقوایی معمولی بیشتر باشد، اما مشتریان مطمئن باشند که در مدت زمان طولانی از این جعبه ‌ها با ماندگاری بالا استفاده خواهند کرد. پکیجینگ در بهارستان در طرح و رنگ‌های گوناگون تولید و به مشتریان ارائه می ‌شوند، که آنها با توجه به سلیقه خود می ‌توانند پکیجینگ در بهارستان را خریداری کنند.

تولید جعبه لیمنتی در بهارستان

به دنبال استقبال افراد از هاردباکس در بهارستان تولید جعبه لیمنتی در بهارستان افزایش یافته است. پکیجینگ در بهارستان یکی از تولید کنندگان انواع جعبه های بسته‌بندی است که امروزه تولید جعبه لیمنتی در بهارستان به شکل عمده انجام می‌شود. اگر شما از تولید کنندگان محصولات یا کالاهای صادراتی لوکس، جذاب و گران قیمت هستید؛ می‌توانید جهت تولید و بسته‌بندی مناسب و با کیفیت به مجموعه تولید جعبه لیمنتی در بهارستان مراجعه کنید، تا در اسرع وقت روند ثبت سفارش شما صورت بپذیرد. لازم به ذکر است که در این مجموعه قبل از هر چیزی مشاوره های لازم به مشتریان ارائه می‌شود و آنها با توجه به آگهی‌هایی که کسب کرده تصمیم گیری‌ می کنند. در تولید جعبه لیمنتی در بهارستان از مواد با کیفیت و مرغوب استفاده می‌شود. همین امر موجب افزایش ماندگاری جعبه ‌ها شده است. یک نکته حائز اهمیت که باید گفته شود این است که تولید جعبه لیمنتی در بهارستان موجب اشتغالزایی افراد زیادی شده است. زیرا همانطور که در مطالب قبلی متوجه شدید مرحله چسبکاری لبه‌های کارتون توسط انسان انجام می‌شود. پکنجینگ در بهارستان این فرصت را برای مشتریان ایجاد کرده که جعبه ‌های زیبا با مقاومت بالا برای مدت طولانی خریداری کنند و از اموال با ارزش خود در آن نگهداری کنند.

 

پکیجینگ در بهارستان

با توجه به اینکه پکیجینگ در بهارستان مورد استقبال اکثر مشتریان قرار گرفته است، امروزه چندین مدل آن تولید و به بازار عرضه می‌شود که مشتریان با اختیار خود با توجه به نوع محصول هر یک از آنها را انتخاب می کنند. پکیجینگ در بهارستان امروزه به دنبال گرایش ‌های جدید، در زمینه بسته ‌بندی متقاضیان زیادی دارد. در واقع تولید کنندگان لوازم الکترونیکی، صادراتی و لوکس از مشتریان اصلی این نوع جعبه‌ ها هستند. به همین علت پکینجیگ در بهارستان با برنامه ‌ریزی دقیق طراحی و تولید می ‌شود. همچنین لازم به ذکر است که در تولید پکینجیگ در بهارستان نیروهای متخصص استخدام شده تا به نیاز بازار پاسخگو باشند و محصولات با کیفیت تولید و در اختیار مشتریان قرار دهند.

 

پکیجینگ چیست؟

از اساسی ترین مراحل فروش و تولید محسوب می شود. و تاثیر خیلی زیادی روی مخاطبین دارد. تولیدات بدون قرار گرفتن در بسته بندی مناسب صورت خوشایندگی روی مخاطب نداد. از مهمترین مزایای پکیجینگ رعایت بهداشت است. معمولا مشتریان به سمت محصولاتی می روند که در بسته بندی در آن رعایت شده باشد.

بسته بندی یکی از روش های تبلیغ محصولات می باشد و در جلب رضایت مشتری نقش مهمی دارد. در کل پکیجینگ یک محصول بسیار مهم است.

حفظ امنیت ، نشان دادن یک برند ، بیشتر شدن جذابیت محصول ، مقاومت و پایداری ، و حتی معرفی نام و برند تجاری از مزایای پکیجینگ می باشد.

 

چاپ و بسته بندی آوا کو

با سالیان سال تجربه در زمینه تولید انواع جعبه و بسته بندی کاغذی، مقوایی هاردباکس و در بهارستان در خدمت شما مشتریان محترم می باشد.